Autor Tema: dragstar 250  (Posjeta: 4924 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline freddie

• Komarac
  • *
Odg: dragstar 250
« Odgovori #15 : Svibanj 19, 2008, 16:12:41 pm »
Motori je tu a sad me zanima dal mi se isplati opremu ( kaciga,jakna, rukavice i te fore) više isplati kupit kod nas ili vani koliko sam skužil čitajući u Louisu u Grazu , al meni nebi bil problem ni skočiti do beča jer i tamo ima trgovina ak je jeftinjie. Kad već pitam onda i kakva se oprema kupuje za takav tip motora ( mislim oprema za mene ),ošla sva lova za motor pa sam jako jako tanak sad

Offline jazz

• Zagreb
  • Komarac
  • *
  • Spol: Muški
  • Kymco zing zvijer :)
« Odgovori #16 : Svibanj 19, 2008, 18:57:06 pm »
Ja definitivno idem u Louis sad jedan vikend u 6mjesecu.
Kupujem si čizme(300kn), hlače kožne(300kn), rukavice(150kn)...
Jer npr kod nas su čizme min 600kn, a tamo imas već od 300kn pa na dalje.
Jakne su ti tamo ne znam tocno ali mislim da sam vidio jednu odličnu (po izgledu) za 100eura, a ja sam kod nas svoju platio 900 polovnu :) samo zato što nisam znao za Louis.
Sad za kvalitetu kože i svega nemam pojma, ali mislim da se isplati otići tamo i obući ko čovjek već za neki minimum od 2000kn pa na dalje i to u kožu  :Rleb: :Rleb:, kod nas je to nemoguće čak ni sa rabljenom odjećom, a ovo je ipak novo.
A opet jako puno naših trgovina ti nabavlja iz Louisa i samo podignu cijenu (ali ne 10% več skoro pa duplo, primjer šta sam ja vidio je u ZG Motormania, a frend veli da i ona trgovina u Varaždinu isto tak) tak da i na to moras paziti, jer nije Gratz na kraju svijeta.

Pozdrav.
Živjeli 100 godina! :)

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #17 : Svibanj 19, 2008, 19:34:50 pm »
Kvalieta robe je odgovarajuća cijeni. Pogledajte koliko koštaju Rukka jakne tamo. razlika je s tim dućanima što imaju dobre akcije van sezone, što je kod nas još uvijek nepoznat pojam.
google master

Offline Laci-luc

• Bistra
  • Interceptor
  • daj Bože
    • www.simek.hr
« Odgovori #18 : Svibanj 19, 2008, 20:45:06 pm »
daj se odpeljaj do Zaboka Žuti ti ima dobar rabat.......

A mogli bi se vidit i uživo da probam tvoj motor...
Navek tam, de vine srcu radost daje

Offline lukylipik

• Zagreb
  • Interceptor
  • Yamaha DragStar xvs 650
« Odgovori #19 : Svibanj 20, 2008, 08:03:24 am »
....kupiti u Louisu ili kod nas; ako si umjeren u potrošnji onda se i splati (zbog carine),ali moje iskustvo je kao i kupnja nečega u Pevecu (nađe se i kvalitetnog), ima dosta robe koju moraš pozorno "pregledati-odvagnuti" prije kupnje, mozak prestane raditi i košarica je časom puna, a ako nešto naručuješ telefonski i ne mora biti da će te isti artikl i dočekati, često nemaju sve što vidiš u katalogu, a onda kupiš i nepotrebno.jer već si tamo.....
..........da definitivno se isplati otići u Zabok kod Žutog i tamo dogovoriti kupnju.....ostali naši su skupi,skuplji ili jako skupi.........
...i sutra je novi dan - dok ide,ide!

Offline freddie

• Komarac
  • *
« Odgovori #20 : Svibanj 20, 2008, 19:12:50 pm »
Imam rođaka u Beču pa bi tamo kupoval i on bi mi onda to dopeljal tak da mislim da carine nebi ni bilo ali ako se isplati u Zabok otić onda nemoram puno razmišljati tim više kaj mi i trebaju savjeti za opremu jer ja stvarno počinjem od nule.

Offline freddie

• Komarac
  • *
« Odgovori #21 : Srpanj 21, 2008, 16:18:42 pm »
daj se odpeljaj do Zaboka Žuti ti ima dobar rabat.......

A mogli bi se vidit i uživo da probam tvoj motor...
Laci , motor je jučer došal na naše područje pa ak imaš volju probat samo da ova kiša prestane