Autor Tema: obilaženje auta na semaforu  (Posjeta: 10914 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Biker686

• Komarac
  • *
  • Spol: Muški
  • Piaggio zip 50 4t
Odg: obilaženje auta na semaforu
« Odgovori #30 : Svibanj 29, 2008, 01:36:50 am »
   Oni po ZOSP-c smiju puno toga ako su na služ. zadatku što ostali građani nesmiju, s time da ne zahtjeva svaki službeni zadatak paljenje rotacija i sirene, ali pritom moraju pazit da ne ugroze sebe i druge sudionike u prometu a ako ipak uzrokuju prometnu odgovaraju duplo jer im uz p.p. po prometu ide i disciplinski, unutarnja kontrola itd
jasno mi je da s rotirkom oni mogu takoreci sve al ovi su bili naravno bez rotirki!   :icon_smile:  i jos se k tome ganjali ko gluhe svinje..   :motocikli007:  meni moj zip urla na 70 a ovi me ostavljaju sam tak na djelu di je ogranicenje 60..   :icon_thumright:  rija rula definitivno!   :@:

Offline furio

• Komarac
  • *
  • vn900
« Odgovori #31 : Svibanj 30, 2008, 14:22:55 pm »
ma ako mi nesmijemo obilaziti aute koji su u koloni,tad ni oni koji voze aute ne smiju otvarati vrata, hehe. :@:danas sam sreo murjaka koji mi dolazi iz suprotnog pravca na motoru.frajer u naselju pretiče na punoj liniji bez rotirki.ja imam dovoljno vremena da pustim volan,raširim ruke i kažem:"ma jebemu mater".frajer se samo nasmijao i produžio.a tako sam molio boga da se okrene i da dođe zamnom.ali,neće jebo ga kurac glupavi :bootyshake:

Offline Ico

• Rijeka
  • Old School
  • Honda CBR 900 u slaganju
« Odgovori #32 : Lipanj 02, 2008, 18:51:18 pm »
ma ako mi nesmijemo obilaziti aute koji su u koloni,tad ni oni koji voze aute ne smiju otvarati vrata, hehe. :@:danas sam sreo murjaka koji mi dolazi iz suprotnog pravca na motoru.frajer u naselju pretiče na punoj liniji bez rotirki.ja imam dovoljno vremena da pustim volan,raširim ruke i kažem:"ma ebemu mater".frajer se samo nasmijao i produžio.a tako sam molio boga da se okrene i da dođe zamnom.ali,neće ebo ga k.u.r.a.c. glupavi :bootyshake:

Ja isto vidio pandure ne Beverlyu kako preko pune maže bus , i to bez beda! I bez rotirke !

Offline aerox22

• Slavonski brod
  • Vizir
  • **
  • Yamaha yq 50 aerox
« Odgovori #33 : Lipanj 02, 2008, 19:40:30 pm »
Ja isto vidio pandure ne Beverlyu kako preko pune maže bus , i to bez beda! I bez rotirke !

ja uvijek kasno izvucem mob. iz džepa da ih slika(makar 100kn za sliku dobit :llllol:)

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderator
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #34 : Lipanj 02, 2008, 23:06:47 pm »
ja uvijek kasno izvucem mob. iz džepa da ih slika(makar 100kn za sliku dobit :llllol:)

Ima jedna "caka" koju ne reklamiraju, a to je da ako nisi profesionalni novinar za neke stvari koje snimiš i objave ti (za 100kn) a iz nekog razloga se utvrdi da nisi smio ili nisi bio ovlašten za snimanje možeš zaradit kaznenu prijavu za "neovlašteno snimanje" , a koliko sam ja upoznat neke su već i pokrenute protiv pojedinih "fotoreportera".
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
« Odgovori #35 : Lipanj 03, 2008, 00:05:14 am »
Pošalješ ju anonimno. Nema zarade, ali ima gušta!  :icon_mrgreen:
Gandhi: "Be the change you want to see!"

Offline koma

• Zagreb, Kvatrić
  • Interceptor
  • obnavljam moto guzzi falcone 500 '70.
« Odgovori #36 : Lipanj 03, 2008, 09:52:09 am »
boli njih ..

ali boli i mene. gledam samo svoje dupe i vozim se tako da se mogu kontrolirat i stat.

ako već pređe na moju stranu, gledam ga izbjeć.

potom stat i doć ga pomilovat.  :motocikli007:
grč. - κῶμα

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #37 : Lipanj 17, 2009, 08:41:44 am »
Kak' sam bio kamerman na tv znam da policiju ne smiješ snimati bez posebne dozvole. Jer možeš "ubrat" sankcije. Ali uredno čekam na semaforu a policeman na motoru prelazi sve preko pune duple.  :dontknow: Gledam ga ja i mislim ma koji kua! i ja za njim. Na semaforu tip mi digne palac gore i ja uzvratim... Poslje sam skužio da je "gledao" Enfielda.  :icon_scratch:

...a, jedan me zaustavio samo da promotri Enfielda, nije me pitao dokumente nego samo o motoru... :icon_thumright:
Harley Davidson XL Sportster Superlow.