Autor Tema: Beverly 400  (Posjeta: 6380 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rigel

• banani
  • Komarac
  • *
  • Spol: Muški
  • Beverly 400
Beverly 400
« : Travanj 24, 2008, 01:36:38 am »
 evo ja novi lik na forumu i vidim da svi pricaju o beverlyima a nitko ne spominje verziju od 400 ie ...koju nekim slucajem imam. uglavnom kazu  za njega da ima bolji ovjes od 500-tice ali po mom skromnom iskustvu i nema neke razlike .
Jos jedna stvar ja sam svog "konja" protego do 160 km/h i opasan je za voznju jer leluja(plese) toliko da postoji ozbiljna opasnost da ednostavno izgubis kontrolu nad njim, moras smanjit gas. A voznja je udobna do 140 km/h...

Uglavnom cjenio bih kad bi malo iskusniji vozaci podjelili misljenja o ovom modelu.. Usput motor je nov i imam sitnih problema s njim koje rjesavam sa serviserima u hodu. i moram rec da sam razocaran koliko su mu plastike lose i jeftino izradene... A nemoram ni spominjat novu verziju kufera,katastrofa.
 Pozdrav.
« Zadnja izmjena: Lipanj 08, 2008, 18:58:47 pm Beeblebrox »

Offline Lukas

• ZAGREB
  • Moderator
  • Beverly 250ie
Odg: Beverly 400
« Odgovori #1 : Travanj 24, 2008, 10:20:01 am »
Evo, odvojio sam ti temu pa nam sada malo opiši svoja iskustva sa motorćekom. Postavi koju slikicu motora.
Mene osobno baš zanima kolika je razlika jer mi se oblik 500 ccm ne svidja, a ovaj model mi upada u oko, medjutim nekako mi se čini da ima preslabe kočnice za 400ccm?
Daj napiši koju riječ o ovoj verziji :icon_thumright:
I am not a jet engine scientist, I am jet engined scientist!!

Offline Rigel

• banani
  • Komarac
  • *
  • Beverly 400
« Odgovori #2 : Travanj 24, 2008, 19:34:23 pm »
pa neznam uploadat sliku preko  ovog cudnog programa inace izgleda kao 250-ica ali je spusten ... kad naucim kako uploadat sliku stavit cu ih pa da procjenis. E da , kocnice - zadnja kocnica malo steka, kolo prelako blokaje dok je prednja jako dobra, cuda s njom mozes izvodit. Usput posto nisam u mehanici mogu samo ispricat iskustva u voznji di motor ima malo cudan variomat. Pri manjim brzinama jako lako ubacuje u ler. Inace posto ga tek kratko vozim (1800 km) tako da su mi i iskustva u skladu s kilometrazom. I

inace nisam bas zadovoljan jer motor ima snagu potegne do 160 ali se moze vozit normalno do 140 . U okukama nije los za skutera samo ako nisu amortizeri podeseni plese puno. Ciklistika mu nije prilagodena snazi.

Offline Rigel

• banani
  • Komarac
  • *
  • Beverly 400
« Odgovori #3 : Travanj 24, 2008, 19:43:55 pm »
e da zaboravia sam napisat verzija 400 ie .

Offline boris1984

• Zagreb
  • Vizir
  • **
  • Piaggio Fly 150
« Odgovori #4 : Srpanj 07, 2008, 00:33:37 am »
meni ga ima poznanik..jako je zadovoljan..proslo ljeto on i cura do crne gore bez problema...toci i vozi...

Offline Lejo_zd

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
« Odgovori #5 : Lipanj 10, 2015, 00:34:58 am »
Jel mi moze neko malo vise reci o modelu beverly 400ie??
Planiram ga uzeti pa bi tia znati nesto vise da se ne zaletim
Pozz