Anketa

Ocijenite MAC MOTOPLASTIKA doo

5. - izvrsno, svakako prvi izbor među konkurencijom
0 (0%)
4. - usluga bolja od očekivane
0 (0%)
3. - očekivana / zadovoljavajuća usluga
0 (0%)
2. - ispod očekivanja
0 (0%)
1. - loše, svakako izbjegavati
0 (0%)

Ukupno Glasova: 0

Autor Tema: MAC Motoplastika  (Posjeta: 5860 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
MAC Motoplastika
« : Travanj 14, 2008, 13:11:36 pm »
MAC Motoplastika d.o.o.
Lazina BB
Lazina Čička
01 6233977
BMW = bauer motor werke

Offline Hac

• Ivanić Grad
  • MMP
  • CBR 600 RR 07
Odg: MAC Motoplastika
« Odgovori #1 : Veljača 28, 2009, 13:34:53 pm »
Nikad ne želim ni o kome negativno govoriti,ali s punim pravom će si sada dati oduška.Naručivao sam oklope kod njega i zato imam iskustva i to jako jako negativnog.
Prije svega nešto o njegovom radu-šta se toga tiče oklopi su OK i napravljeni su dobro,na samu kvalitetu proizvoda nemam zamjerki.Istina je da sam trebao tamo dovesti motor i da sam čekao skoro tjedan dana da naprave posao,i kad sam došao po motor još su ga uvijek završavali.
a sad ono najbitnije-takvog muljatora još nisam upoznao-da svima bude jasno-prevario me za 1 000 kn.
Cijena svih oklopa zajedno sa karbonskim deklima je rekao da je 3 200 kn.U to je spadao i zadnji blatobran kojeg ja nisam uzeo.Tu cijenu je izričito ponovio nekoliko puta i uživo i preko telefona,da bi na kraju kad sam došao motor rekao da je cijena 4 200 kn.Istina uzeo sam i racing vizir koji je rekao da mi je naplatio 300 kn(kao dao mi je popust od 50 kn jer inače dođe 350 kn i trebam biti jako zadovoljan zbog toga!),ali mislim da bi to trebalo ući u cijenu oklopa pošto nisam uzeo zadnji blatobran,ili bi u najmanju ruku cijena trebala biti slična...
Šta se tiče montaže-na njegovo inzistiranje je on stavljao oklope na motor.ja sam ih htio staviti al je rekao da nije radio puno oklopa za moj motor i da ih on mora prrpasati.Stoga mislim da ne bi bilo u redu da to naplati ako je to naplatio!
i na kraju-nisam dobio račun nego mi je pokazao nekakve črčkarije u bilježnici kao račun!hahahaha
Nisam se ni svadio s njim jer je sve išlo preko frenda koji si je kao dobar s njim i trebao mi je dati popust :icon_rolleyes: :icon_rolleyes: :icon_rolleyes: :llllol:
Razmišljao sam čak i da ga prijavim...
tolko o Macu!

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
Odg: MAC Motoplastika
« Odgovori #2 : Veljača 02, 2010, 22:29:32 pm »
U 2009.g. jedan glas i vrlo loša ocjena. Premalo za kompletan dojam, ali ovo je poznata firma pa se nadamo boljem odazivu u anketi za ovu godinu.
google master