Autor Tema: MK Independent - foto pričica  (Posjeta: 3719 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lukylipik

• Zagreb
  • Interceptor
  • Spol: Muški
  • Yamaha DragStar xvs 650
MK Independent - foto pričica
« : Travanj 07, 2008, 00:57:56 am »
...u Požegi (Vidovci) kod Independenta......kod pravog čopora!
....evo stiže i foto "sešn":
daklem ovako - okupljanje po običaju ispred Arije (ma bilo je friško pa smo motore okupili ispred, a mi smo se okupili unutra na kavici (Merla, Huš, Vito i moja malenkost, te za svaku pohvalu Kunki koji je došao po lijepim običajima zaželjeti nam sretan put i dobar provod).Kavica, kupnja filtera za duhan, oblačenje svih rekvizita koje jedan vozač postavlja po svojim cijenjenim dijelovima anatomije i vozi Miško......

...izlazak iz okupiranog (Bušman) grada preko Vukovarske avenije, Sesvete ..............Ivanić, Kutina....e tu se nama pripiškilo, a i kavica je uz nikotinsku ovisnost Merle i kuma mu Vite skratila tankanje superdevedesetosmicom u utrobu moje Dragice. Nastavljamo, malo svježe, ali iznad nas obećavajući oblaci odlaze i rade mjesta sunćeku presvijetlom....Nakon nekoliko desetina kilometara mojoj malenkosti srce kuca jače, jače, jače i evo moga Lipika (usput kratko javljanje kumovima kako bih se javio svome muškom roditelju i zatim u rodni dom na kavicu...

...nakon kavice i popune nikotinom istih ovisnika, te kojeg "naskoka" (naskok šapama na našu dragocjenu moto obleku - što ste pomislili perverznjaci jedni) male životinje križane između pasmine newfaunlanad i labradora nastavljamo prema Požegi.....ali stiže dojava od slobodnog duha (Pleterničkog) kako tamo pada kiša, oblačenje protukišnih prezervativa uz pokoji gruntavi pogled iznad sebe u sivo-plavetnilo i negodovanje nekim nama urođenim i neprikladnim riječima za ovako uglrdan forum. No nije sve  samo kiša omela, u ispaćenom (ratom od miroljubivih komšija) Pakračkom kraju dolazimo na blokadu prolaska prema cilju u selu Španovica.....hvala Bogu i ovdje se vrši razminiravanje (nakon  samo petnaestak godinica). Vrijeme kratimo obilaskom mjesta na kome je spomen područje žrtvama "komšijskih" ratnih igara - logor Bučje. Molitva za sve žrtve glupoga rata uz onu prihvaćenu i istinitu - dabogda se neponovilo....

....e sad se već u Orljavcu osjeti čisti zrak Zlatne doline i čekamo glas Spirita ( al ne Svetoga, već slobodnoga) uz upute o sačekuši na benzinskoj pri ulazu u Požegu - cilj: privođenje na mjesto događaja i početak uništavanja pivsko-rakijskih tekućina uz obilne grah porcije.

Došli smo!
...i odmah domačica:

...rokenrol je počeo:

...striptizeta je zakasnila, pa je zamjena uskočio:

...idemo dalje, neke stvari su normalne, pa smo napravili i Cro chopper fotku sa susreta:

...bajkersko prijateljstvo nema granica (sorić ako sam već pokoju fotku priljepio):

neke fotke su čista klasika:

...a prije stvarnog blagoslova bacali smo se i u iskrene molitve za IZDRŽLJIVOST:

...bilo je i nadasve potrebnih trenutaka duhovnosti za sezonu koja se razmahala:

....još malo klasike:

...na kraju balade: veliko hvala našim domaćinima: prezidenteu Iki i njegovoj boljoj polovici (posebna zahvala na udomljenju za jednu noć), Free Spirit-u (na svekolikoj dočekuši,pozornosti tijekom dana/večeri i ispračaju, Munji (na vilijamovki i prijateljstvu), Hrci (grahu i prijateljstvu),Skulu, Simbi, zatim Ori, te svima koje nenamjerno ispustih...

(Powered by frubar.net)
...i sutra je novi dan - dok ide,ide!

Offline V_max

• Slavonski Brod
  • R.I.P.
  • Suzuki Bandit 600N
Odg: MK Independent - foto pričica
« Odgovori #1 : Travanj 07, 2008, 15:47:20 pm »
Ja sam bio kratko...da se makar netko javio da ce doci...da se upoznamo :(

Sa doticnim sam rijec dvije u prolazu prozborio...rece nesmijr kroz sela pijan kuci :D

Pozz

Offline merla

• MMP
  • Warrior, Venture
« Odgovori #2 : Travanj 07, 2008, 17:51:57 pm »

Sa doticnim sam rijec dvije u prolazu prozborio...rece nesmijr kroz sela pijan kuci :D

Pozz

ko ne smije pijan kroz sela, ti ili ja?  :icon_scratch:
ah, da... ja nisam bio pijan, onda valjda ti  :icon_fU:  :llllol:  :llllol:

salu na stranu, bas mi je zao Vanja sto se nismo i upoznali  :icon_eek:

Offline lukylipik

• Zagreb
  • Interceptor
  • Yamaha DragStar xvs 650
« Odgovori #3 : Travanj 07, 2008, 18:41:01 pm »

...dijelim žaljenje što nismo nikoga od Vas iz SLBR upoznali, no ne dao Bog dugog čekanja za neki drugi party!
...i sutra je novi dan - dok ide,ide!

Offline V_max

• Slavonski Brod
  • R.I.P.
  • Suzuki Bandit 600N
« Odgovori #4 : Travanj 07, 2008, 23:57:47 pm »
lol merla!
Brate mili...ja taman pelin potegao...misilim da smo bili u istoj rundi...i da...ako ovo cita onaj sto ga je tocio
"BADEL JE DEFINITIVNO BOLJI" heheh...dalje sam kolu pio :D

Ne brate ti rece "nema sanse kroz sela ici OVAKAV" :D hehe...ma ajd neka smo se makar mimisili ako nista drugo...

Citat:
...dijelim žaljenje što nismo nikoga od Vas iz SLBR upoznali, no ne dao Bog dugog čekanja za neki drugi party!

A jebbiga! i meni bas zao da ste makar najavili ili nesta...dosao bi ja i ranije,a ovako sam bio li-la oce li kolega samnom, nece,
a bas sam se nameracio da idem i cijeli dan sam u filmu sad cu ja sad cu ja...kad je kolega rekao da mora u Bosnu onda reko
gotovo je idese kud puklo da puklo!A koliko sam skuzio i nije bilo ljudi iz Broda :( bezveze...bile su MK Caplje, mozda jedan ili dva lika
nevezani za ijedan klub...makar sta sam ja vidio...

ALI...u OS idem 999% 02.05. i ako sve bude kako treba ostajem do nedjelje...ako netko bude isao MOLIM VAS DA JAVITE!

Eto...toliko za sada...

Vanja