Autor Tema: Želite nabaviti cruiser  (Posjeta: 6294 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline muran

• Zenica BiH
  • Komarac
  • *
  • Spol: Muški
  • HONDA GL1200 GoldWing
    • http://www.mcondor-oldtimer.com
Odg: Želite nabaviti cruiser
« Odgovori #30 : Ožujak 20, 2008, 23:47:57 pm »
Mislio sam da ću poslije ove ankete lakše izabrat ,al izgleda da će ostat status quo :icon_scratch:
Bajkeri voze i žive-ostali samo voze

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #31 : Ožujak 21, 2008, 07:58:49 am »
Mislio sam da ću poslije ove ankete lakše izabrat ,al izgleda da će ostat status quo :icon_scratch:

Očito nisi dobro postavio anketu. Poslije je bilo malo jasnije o čemu se radi kad si opisao svoju situaciju
google master

Offline knez

• Nomad
  • MMP
  • Yamamaha XV 535
« Odgovori #32 : Ožujak 21, 2008, 12:05:22 pm »
Red je da i ja budem malo precizniji,kada je riječ o cruiserima svoj glas sam dao eu proizvodu- mislio sam dakako na triumpha speedmstera ili americu,pri tome.
Cijena od 77tkm je prihvatljiva,a engleska pedantnost dokazana..ali...

Ako bih mogao birati srcem bez ikakvih financijskih brana onda bih definitivno uzeo "omraženi" HD.
No tema je vezana za cruisere,a ja bih nešto što više nagnje na chopper stil,tako da bi moj eventualni izbor išao u tom smjeru.

Offline Rocker

• Frankfurt
  • Komarac
  • *
  • Yamaha XV 1600 WildStar
    • MK Vukovar
« Odgovori #33 : Travanj 27, 2008, 22:50:58 pm »
Imao sam mogucnosti da biram, cijena mi nije bila nimalo bitna izabrao sam i nisam se pokajao....
Yamaha XV 1600 WildStar!
Jednostavno sam odusevljen motorom.Posto sam visok 190 cm trazio sam udoban motor, izgled je bio isto jako bitan, HD skidam kapu samo na zvuku, ali sa odgovarajucim auspuhom i to nije problem.Upravo ga pripremam za put Frankfurt - Villach vlakom, a onda voznja Villach - Umag, nakon Umaga obilazak istre, pa voznja  nazad do Frankfurta - oko 950 km.Ako bog da pa sve prodje po planu obavijestit cu vas kako sam prosao. :icon_super:

BMW K 1300R
Yamaha XV 1600 WildStar

Offline Laci-luc

• Bistra
  • Interceptor
  • daj Bože
    • www.simek.hr
« Odgovori #34 : Travanj 27, 2008, 23:17:44 pm »
Imao sam mogucnosti da biram, cijena mi nije bila nimalo bitna izabrao sam i nisam se pokajao....
Yamaha XV 1600 WildStar!
Jednostavno sam odusevljen motorom.Posto sam visok 190 cm trazio sam udoban motor, izgled je bio isto jako bitan, HD skidam kapu samo na zvuku, ali sa odgovarajucim auspuhom i to nije problem.Upravo ga pripremam za put Frankfurt - Villach vlakom, a onda voznja Villach - Umag, nakon Umaga obilazak istre, pa voznja  nazad do Frankfurta - oko 950 km.Ako bog da pa sve prodje po planu obavijestit cu vas kako sam prosao. :icon_super:

uh ah...... baš bi volio vidit kako je to kad si nekaj poželiš i to si onda priuštiš a da sve ostalo zbok toga nije nimalo zakinuto....
Baš me zanima dal bi uzeo onda Trimph ili bi se onda polakomio.......
Navek tam, de vine srcu radost daje

Offline aerox22

• Slavonski brod
  • Vizir
  • **
  • Yamaha yq 50 aerox
« Odgovori #35 : Travanj 28, 2008, 09:33:10 am »
ja inače vjerujem samo japancima!go nippon

Offline knez

• Nomad
  • MMP
  • Yamamaha XV 535
« Odgovori #36 : Travanj 28, 2008, 23:43:38 pm »
Yamaha XV 1600 WildStar!

Wildstar je definitivno jedinstven motor,iskustva kolege Bure iz MK Stankovaci koji je ponosni vlasnik takvog jednog primerka su i više nego odlična :icon_thumright: