Autor Tema: Želite nabaviti cruiser  (Posjeta: 6286 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Laci-luc

• Bistra
  • Interceptor
  • Spol: Muški
  • daj Bože
    • www.simek.hr
Odg: Želite nabaviti cruiser
« Odgovori #15 : Ožujak 19, 2008, 18:08:42 pm »
A šta Vi od 40  kukate :Rhmm: :Rhmm: :Rhmm: :Rhmm:
Kaj bi mi tek od 30 trebali reč   :Rhah: :Rhah: :Rhah:
Navek tam, de vine srcu radost daje

Offline muran

• Zenica BiH
  • Komarac
  • *
  • HONDA GL1200 GoldWing
    • http://www.mcondor-oldtimer.com
« Odgovori #16 : Ožujak 19, 2008, 18:17:54 pm »
 Niko ne kuka , mi se falimo :icon_thumright:
Bajkeri voze i žive-ostali samo voze

Yzzy

• Gost
« Odgovori #17 : Ožujak 19, 2008, 22:24:38 pm »
Yzzy u jednom se ne slažem sa tobom "ostarjeli roker", "previše godina", pa nemoj nas čovječe trpat u penzionere , pa još nam ni prve oči nisu ispale, ako tako nastaviš nabićeš nam kompleks. Pa ja kad sjednem na makinu osjećam se ko da mi je 18 . al da me ne bole koljena,ramena i ko zna šta još na promjenu vremena. ha,ha šala mala .

Znam prijatelju i shvatam te u potpunosti, želje su jedno ,a mogućnosti nešto sasvim drugo,
vjerovatno smo se rodili u pogrešnom vremenu i na pogrešnom mjestu da bi ispunili naša očekivanja.
Ali bitno je da si na cesti i da si  :icon_super:
Želim ti da te kinez posluži i da ti se Ventura uparkira u garage, ne zamjeri što nisam pristalica kineza.

Kako kaže jedan simpatični dečko s ovog foruma: "Bemu miša! Kaj nije zgodan!!??

A sada je s bisagama i još da su mi gume s bijelim rubom... :Rleb: :Rleb: :Rleb: :Rleb:

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #18 : Ožujak 19, 2008, 22:30:16 pm »
Gume sam mislio farbat, ali nije bilo vremena. Iduće sigurno imaju bijele bokove  :icon_thumright:
google master

Offline Warg

• Cigangrad
  • Moderatori
  • kawasassi zr7
« Odgovori #19 : Ožujak 19, 2008, 22:38:21 pm »
Kad bih imao mogučnosti (zasad nemam),onda bih srcem izabrao neki Harley,a razumom neku Hondu :icon_mrgreen:
Yzzy i Muran,vi ste pioniri spram meni,po šibice bi vas mogao poslat,al neću :icon_mrgreen: :icon_fU:
Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkt i savjest stada
Friedrich Nietzsche

Offline muran

• Zenica BiH
  • Komarac
  • *
  • HONDA GL1200 GoldWing
« Odgovori #20 : Ožujak 19, 2008, 22:57:52 pm »
Kad bih imao mogučnosti (zasad nemam),onda bih srcem izabrao neki Harley,a razumom neku Hondu :icon_mrgreen:
Yzzy i Muran,vi ste pioniri spram meni,po šibice bi vas mogao poslat,al neću :icon_mrgreen: :icon_fU:

Ok kad budu trebale šibice , dobiješ paket upaljača. Al sad ozbiljno :llllol: imaš GL 1200 i 5000 € dali bi birao srcem ili razumom  :Rduel: 

Offline lukylipik

• Zagreb
  • Interceptor
  • Yamaha DragStar xvs 650
« Odgovori #21 : Ožujak 19, 2008, 23:19:05 pm »
....pa kvaliteta, dugotrajnost i ine druge pozitivne osobine su ipak najbitnije; ali LOVA je kod većine najbitnija, tako sam i kupio Keeway landcruisera 250, ali brzo je za mene i moju čuvaricu bubrega postao premali i okrenuh se kupo-prodaji i nabavih Japanca (ne prvi izbor, ali treći - prvi je uvijek i samo; i kad-tad Honda Shadow u bilo kojoj inačici), pa sam tražio Maraudera i na kraju završio na Yamahi xvs 650 i nisam požalio..............idemo dalje....
...i sutra je novi dan - dok ide,ide!

Offline Warg

• Cigangrad
  • Moderatori
  • kawasassi zr7
« Odgovori #22 : Ožujak 19, 2008, 23:26:48 pm »
Ok kad budu trebale šibice , dobiješ paket upaljača. Al sad ozbiljno :llllol: imaš GL 1200 i 5000 € dali bi birao srcem ili razumom  :Rduel: 

Mašta i 5000 eura mogu svašta :icon_mrgreen:
Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkt i savjest stada
Friedrich Nietzsche

Offline muran

• Zenica BiH
  • Komarac
  • *
  • HONDA GL1200 GoldWing
« Odgovori #23 : Ožujak 19, 2008, 23:41:25 pm »
Mašta i 5000 eura mogu svašta :icon_mrgreen:

e pa vidiš ja sam ti u frci. Žena hoće auto, a ja bi zamijenio motor. ako ženi kupim auto, ništa od zamjene motora . Zato sam konto prodat svoj motor kupit ženi neki lošiji auto ,sebi kineza a lovu uštekat i šljakat dok ne naleti nešto za moj ćeif i dok ne legne još keša, al mi je problem šta poslije sa kinezom, ovdje niko neće ni da ga pogleda :icon_scratch:

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #24 : Ožujak 19, 2008, 23:46:21 pm »
"Pokrivač":Mislim da ne treba objašnjavati, nego samo reći da imam previše godina za donošenje odluka srcem i jajima!
A gle, vi koji imate više godina..neću reci da si star Yzzy...su ti to najbolje lete :icon_super: možda razmišljate tak i to je skroz ok...hebiga, želje su jedno, a mogućnosti drugo, ali nadati se nije loše...nikad nije kasno...ja se nadam da buš ipak donesel kad tad odluku jajima, a i ja skupa s tobom...da ih jednog dana furamo s guštom :icon_thumright:
A kaj se tiče ovog...bole koljena, boli ovo, boli ono...ajd..ajd...nema to tolko veze s godinama...znate kak se veli...što je bik stariji to je rog čvršči  :icon_super:..gle..pitaj mene naprimjer...sam nemoj pitati kaj boli...prije pitaj kaj me ne boli  :llllol:

Offline hogar

• Novigrad
  • Komarac
  • *
  • moto guzzi california
« Odgovori #25 : Ožujak 19, 2008, 23:59:46 pm »
Glas sam dao japancu:sjedneš,upališ napraviš đir oko svijeta,i ne treba razmišljati o pouzdanosti.
S velikim entuzijazmom,već dugo godina ,vozim GUZZI iz1973. god.To mi je kompromis između oldtimera,
koje jako volim,i motora kojeg mogu voziti svaki dan.Treba stalno nešto brčkati oko njega,ali i to je gušt.
Gušti su gušti,rekao je onaj koji je brisao guzicu viljuškom.Harley ne bih nikad uzeo,ali ga poštujem.

2James 1100:kojom bojom bojaš bokove,i kakova je kvaliteta,da li kasnije popuca?
U italiji,na sajmovima oldtimera prodaju bijele bokove za motocikle i navodno koštaju 20 eura komad.
Znači 4x20=80 eura,ali moram provjeriti.
LIGA ZA BORBU PROTIV TURIZMA

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #26 : Ožujak 20, 2008, 00:05:18 am »
"Pokrivač":Mislim da ne treba objašnjavati, nego samo reći da imam previše godina za donošenje odluka srcem i jajima!

No Guts - No Glory
BMW = bauer motor werke

Offline tasko

• zenica bih
  • Komarac
  • *
  • yamaha xj 900 gespan mz nsu honda i td
    • http://www.tasko.kicsiszivem.com
« Odgovori #27 : Ožujak 20, 2008, 00:36:15 am »
volio bi nabavit kineza jel nemam sta pravit oko motora stalno se vozam nikako da mi se pokvari-- :icon_pidu:
ko god vozi motor jedna noga mu je u grobu-

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #28 : Ožujak 20, 2008, 08:10:07 am »

2James 1100:kojom bojom bojaš bokove,i kakova je kvaliteta,da li kasnije popuca?
U italiji,na sajmovima oldtimera prodaju bijele bokove za motocikle i navodno koštaju 20 eura komad.
Znači 4x20=80 eura,ali moram provjeriti.

blage veze nemam. sebi još nisam nikad radio, a brat je farbao natpise proizvođača na gumama, on je nabavljao pa sam mislio njega poganjati za boju. kod njega nije bilo problema s bojom osim što je s vremenom bila "prljavija", nije bila onako sjajna kako zamišljamo tu boju na gumama. boja nije pucala. imao sam namjeru gume farbati doma i nakon što se boja osuši odnijeti felge na montažu, ali nisam to uspio uskladiti.
dodatni bokovi mi se ne dopadaju zbog njihove debljine. razgledao sam jedan Dragstar Classic sa serijskim Dunlop gumama s bijelim bokovima. Rađene su tako što su bokovi nalijepljeni već u tvornici, na serijsku gumu. Gume nisu posebno rađene u dvije boje. Bok je imao širinu cca 5 mm, iz daljine izgleda dobro, ali iz bliza jako bode u oči, ističe se iz profila gume. To još može proći na cruiseru sa širokim gumama, ali Guzzi ima uže, vitkije gume i mislim da bi to ružno izgledalo na prednjoj 110-ki. A pogotovo mislim da nikako nebi dobro izgledali na modelima sa manjim prednjim blatobranom kao što je HD Softail, Sportster ili Guzzi Aluminium.
google master

Offline furio

• Komarac
  • *
  • vn900
« Odgovori #29 : Ožujak 20, 2008, 09:50:02 am »
svoj sam glas dao amerima.ipak,htjeli mi priznati ili ne,na njih su se svi ugledali.ali,ako se kvalitete tiče,onda japaneri.a obzirom da ja neznam sam održavati motor i obzirom na cijenu, ipak bih kupio đaponeza,što ću ovih dana i učiniti :icon_super: