Povezani Događaji

• MK CRUSADERS: Ožujak 22, 2008

Autor Tema: MK CRUSADERS - 2. Uskršnji moto zečevi 22.03.2008.  (Posjeta: 2089 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline headbangerakacamaro

• Komarac
  • *
  • Spol: Muški
MK CRUSADERS - 2. Uskršnji moto zečevi 22.03.2008.
« : Ožujak 10, 2008, 11:25:41 am »
U Subotu 22.03.2008. održat će se drugi Uskršnji Moto Zečevi u organizaciji Moto Kluba Crusaders iz Križevaca.

Cilj akcije je u ove blagdanske dane obradovati svu križevačku djecu sa prigodnim poklonima u vidu slatkiša i pisanica.

Stoga pozivam svu djecu i roditelje da u Subotu između 11 i 12 h dođu na gradski trg ispred kafića Art Rock Caffe gdje ćemo svu pridošlu djecu darivati malim poklonima.

Također pozivam sve vozače prometala na 2 kotača, dobra srca i voljne da sudjeluju u ovakvoj akciji da nam se pridruže i uveličaju ovaj događaj, te ako je moguće sukladno mogućnostima participiraju u slatkišima (čokoladna jaja ,bomboni i sl.) i pisanicama.

Unaprijed zahvaljujem svima!

Camaro

MK CRUSADERS Križevci

Info: 098 382 625   
« Zadnja izmjena: Ožujak 10, 2008, 11:49:27 am Beeblebrox »
Born to burn rubber!

• Komarac
  • *
Odg: MK CRUSADERS - 2. Uskršnji moto zečevi 22.03.2008.
« Odgovori #1 : Ožujak 17, 2008, 12:53:25 pm »
U akciji su nam se pridružile firma Asta-Zagreb sa donacijom slatkiša i pisanica i Turistička zajednica grada Križevaca sa prigodnim uskršnjim programom. A po svemu sudeći bi se još neke firme i pojedinci trebali uključiti u cijelu akciju. :hello2: :icon_cheers: :icon_pray:
Born to burn rubber!

Offline lukylipik

• Zagreb
  • Interceptor
  • Yamaha DragStar xvs 650
« Odgovori #2 : Ožujak 19, 2008, 23:25:13 pm »
.....a katastrofa od najave vremena priječi mi (vjerovatno) dolazak na motoru; volio bih sudjelovati i ovdje i u Sisku, s autom bi bilo izvedivije; Vama sam obećao dolazak i na moto mrazeve pa se izjalovilo; ali daj Bože da ništa unaprijed ne obećam , a uspijemo doći moja Kuna i ja i......Pozdrav!
...i sutra je novi dan - dok ide,ide!

• Komarac
  • *
« Odgovori #3 : Ožujak 20, 2008, 10:01:49 am »
.....a katastrofa od najave vremena priječi mi (vjerovatno) dolazak na motoru; volio bih sudjelovati i ovdje i u Sisku, s autom bi bilo izvedivije; Vama sam obećao dolazak i na moto mrazeve pa se izjalovilo; ali daj Bože da ništa unaprijed ne obećam , a uspijemo doći moja Kuna i ja i......Pozdrav!

BIt će nam drago da se pojaviš bilo kako , a još uvijek molim Svevišnjeg da  nas poštedi lošeg vremena :Rkap: :icon_pray:
Born to burn rubber!

• Komarac
  • *
« Odgovori #4 : Ožujak 21, 2008, 20:46:24 pm »
U red sponzora nam se pridružio i caffe bar Art Rock Caffe, a bez obzira na vremenske uvjete (koji bi mogli biti loši po najavama) mi izlazimo i dijelimo slatkiše i pisanice djeci a roditeljima smo namijenili gemište i naravno svim pristiglim gostima.  :hello:
Born to burn rubber!

• Komarac
  • *
« Odgovori #5 : Ožujak 22, 2008, 10:01:59 am »
Vani je vrijeme očajno ali svejedno idemo u akciju...
Born to burn rubber!

LAVICA

• Gost
« Odgovori #6 : Ožujak 23, 2008, 13:05:04 pm »
Svaka čast na akciji i sretan i blagoslovljen Uskrs Križevcima.    :Rbis:

• Komarac
  • *
« Odgovori #7 : Ožujak 23, 2008, 20:36:39 pm »
Svaka čast na akciji i sretan i blagoslovljen Uskrs Križevcima.    :Rbis:

Hvala lijepo i sretan Uskrs i vama, makar je vrijeme zeznulo akciju :crybaby2: tak da nismo je odradili onako kako smo zamislili ali ostatak prikupljenih slatkiša ćemo podijeliti slijedeći tjedan po lokalnim dječjim vrtićima :hello:
Born to burn rubber!