Autor Tema: Intruder vs Shadow  (Posjeta: 10602 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • mečku... opet
Odg: Intruder vs Shadow
« Odgovori #45 : Travanj 15, 2008, 22:59:27 pm »
Eto, čovjek postavio temu, postavljao pametna pitanja i imao živaca pratiti nas i ne filozofirati. Odlučio i kupio, i još nam se pohvalio  :icon_thumright: Ovako bi takve teme trebale izgledati.

Čestitam, majstore i puno sretnih km želim  :icon_super: nadam se da si ga zalio da nikad ne presuši  :occasion14:
google master

Offline sonny

• Pula
  • Komarac
  • *
  • Spol: Muški
« Odgovori #46 : Travanj 16, 2008, 10:47:25 am »
Uuuuuuuu....sad mi sline cure, prvo Yzzy pa Laci-luc, pa sad ti, uf...ugodnu vožnju ti želim i bezbroj kilometara asfalta :icon_super:
Još malo da sakupim siću pa ću i ja tvojim putem u nabavu jenog lijepog, slatkog motorčića :glasses9
Iron maiden forever!!!

Offline Piva

• Tourer
  • Spol: Ženski
« Odgovori #47 : Travanj 17, 2008, 11:45:37 am »
čestitam,krasan je
 :icon_super:

Offline ScarFace

• Komarac
  • *
« Odgovori #48 : Travanj 20, 2008, 20:35:32 pm »
Evo mali monolog nakon tjedan dana s novim ljubimcem..
Iskreno, nikad prije nisam vozio motor niti sam bio nešto osobito za njih zainteresiran.
Sunčana nedjelja... Neki šetaju pse, neki igraju nogomet, tenis, košarku, neki ispijaju desetu kavu, a neki jednostavno sjednu na motor i besciljno cruisaju. Ove zadnje nisam razumio nikako i nekako sam se uvijek podsmjehivao svoj toj besciljnosti. Možda sam upao u neku životnu krizu i nezadovoljstvo odlučio anulirati bježanjem od stvarnosti jer svaka je kupnja motora na neki način i bježanje od nečega... Kako god, bez obzira na razloge kupnje motora, sada mogu priznati zabludu i reći da zaista to besciljno cruisanje ispuni čovjeka. Ne mogu opisati osjećaj ali sada shvaćam sve te ljude koji u slobodno vrijeme preplave ceste i imaju onaj "boli me kurac za sve" izraz lica. Sad sam i ja jedan od njih i mogu reći da mi se to vraški sviđa.
Što se tiče odabira motora, prije svega sam znao da želim customa, nisam sebe nikako vidio na nekoj nadrkanoj jurilici. To je bio početak. Cijene polovnih customa su nebesko visoke i nisam želio za razliku od tisuću, dvije eura riskirati s motorom od 20-tak tisuća kilometara pa sam se odlučio da će motor biti novi. Dakle, custom, novi.. Slijedilo je pregledavanje slika i izdvojila se Honda shadow spirit. Na neki način sam se odlučio već za nju i počeo raspitivati o kvaliteti. Svi su odgovori bili tipa "to ti je honda" i mogu reći da sam se odlučio za nju te nazvao salon u Rijeci i raspitao se za cijenu itd. Istog dana, sasvim slučajno, vidio sam Intrudera M 800 i bio mi je nekako svježiji, drugačiji i općenito ljepši. Prije sam pregledavanjem slika vidio jedino VL 800 (klasičnu izvedenicu) od koje mi je honda puno ljepša pa sam suzuki preskočio. Nazvao sam Eurorent u Rijeci gdje su mi rekli da ga imaju u salonu, otišao ga vidjeti i to je bilo to. O samom motoru dosta sam saznao ovdje gdje ste me uvjerili da razlike u kvaliteti između suzukija i honde u principu nema. Mogao sam se u potpunosti orjentirati na izgled, a kako mi je intruder puno ljepši, odabir je postao jednostavan. Cijena nije imala neki previše bitan utjecaj iako je 8000 kuna dosta ali kako sam motor uzeo preko kredita ne bi bio neki problem plaćati ratu 200-tinjak kuna više.

Što se tiče dojmova u ovih tjedan dana i pređenih 800 km, o motoru mogu napisati sve samo pohvalno. Nisam previše mjerodavan jer mi je to prvi motor koji vozim ali dojmovi prijatelja koji su s motorima na ti već duže vrijeme potvrđuju da nisam pogriješio. Svi kažu da je motor vozan za poluditi i da ga je vrlo teško uspoređivati s nekim drugim customom u toj klasi. Vjerojatno motor ima i neke mane koje ću postupno otkrivati ali i to ima neku svoju draž.

Na kraju, da još samo pohvalim Eurorent u Rijeci i Ernu koja tamo šljaka. Nikad se nisam osjećao tako ugodno dok sam nešto kupovao. Daleko su ispred svih salona u kojima sam bio. U Puli sam primjerice u Falconu potrošio četiri puta više novaca na auto, a sve je ostalo hladno i službeno i nekako bez veze. Ne kažem da je to u konačnici loše i ima utjecaj na kvalitetu proizvoda ali osjećaj kada s nekim popričaš, popiješ kavu, pa ti čak posudi rukavice jer nema smisla kupovati neke šarene za customa potpuno kupi čovjeka i mogu reći da sam stekao potpuno povjerenje. Svaka im čast.

Offline ScarFace

• Komarac
  • *
« Odgovori #49 : Travanj 20, 2008, 20:39:21 pm »
Čestitam, majstore i puno sretnih km želim  :icon_super: nadam se da si ga zalio da nikad ne presuši  :occasion14:

Zalio sam ga da ti ne pričam.. Ispalo je da je financijski još najlakše bilo kupiti motor :icon_smile: