Autor Tema: Aleksandra Grdić srušila motoristu  (Posjeta: 12861 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
  • Spol: Muški
Odg: Aleksandra Grdić srušila motoristu
« Odgovori #15 : Veljača 29, 2008, 18:46:48 pm »
Ajde glavno je da su svi živi. Ne bih inaće previše vremena trošil na ovu temu, ali me zaintrigirala bahatost mlade gospodične. Vjerojatno su novinari sve to napuhali malo, pa treba sve to uzeti sa dozom soli u glavi, ali ovakava bahatost mi fakat ide na živce. Nadam se da bu frajer ok. U cijeloj prići mi je najviše žao bakice koja je nastradala niti kriva niti dužna, ali očito da ona nikome nije zanimljiva, a po mojem mišljenju, ona je ta koja prva ima pravo na odštetu.

Nadam se da budu se lepo udružili i digli neku lepu tužbicu, pa da ju opale malo po džepu, zato kaj tamo najviše boli. Možda joj dođe iz riti u glavu. Bitno je da shvati da su to pravi ljudi, da su to stvarne ozljede...

Očito je da njeni starci nisu napravili dobar posao... (znate na kaj mislim :icon_mrgreen:)

:hello:

Nisu novinari ništa napuhali jer je bila i na TV u nekoj reportaži o tome događaju i isto se je ponašala odnosno tvrdila.
Gandhi: "Be the change you want to see!"

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #16 : Veljača 29, 2008, 18:52:57 pm »
Ej ne kužim od kojeg smjera je na trećoj slici npr. dolazio motorist.

Iz smjera kolone preko puta ili sa ljeve strane ???

Koliko sam ja čuo iz smjera kolone preko puta, znači išao je ravno kroz križanje a Alex skretala u lijevo presjekavši KLE-u put  :cussing:

Čisti školski primjer oduzimanja prednosti
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline dex123

• zagreb
  • Tourer
  • vozi- u šumi
« Odgovori #17 : Veljača 29, 2008, 19:17:25 pm »
Ej ne kužim od kojeg smjera je na trećoj slici npr. dolazio motorist.

Iz smjera kolone preko puta ili sa ljeve strane ???
motorciklista je bio na glavnoj-mi gledamo prema glavnoj cesti-smjer kretanja na slici odozgora prema dole-sporedna cesta na ljevo kad gledaš.
kriva je kolko i adolf hitler jednostavno rečeno-bez daljnega je kriva.
i ja želim liku što brži oporavak i još bržu naplatu štete-ovdje sve jasno ko suza. :icon_super:

Offline Too Slow

• Dežurni zajebant i spammer
  • Administrator
  • Rotten to the Bone
« Odgovori #18 : Ožujak 01, 2008, 03:06:17 am »
Ma kokoš za volanom....slična šema ko i za ostale kokoši (pardon cure,svaka vam čast ali ovo je stvarno kokoš)....frend s biciklom na glavnoj cesti,a kokoš mu izlijeće na križanju sa sporedne ceste i skoro ga pokupi....na njegovo pitanje kaj dela i e je ona normalna ona mu veli da kaj on hoće jer je ona s autom,a on na biciklu.....naravo da Grdobina nije kriva jer joj se žurilo na reviju,ne???....pa ipak je ona celebrity,a to znači da je više jednakija od nas običnih jednakih.......pas mater  :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:
As I walk through the valley of death
I fear no one because everyone's dead
I chose this knife, it's all i need by my side
MY GOD IS PAIN

CuC Slow te gleda...

Offline Piva

• Tourer
  • Spol: Ženski
« Odgovori #19 : Ožujak 01, 2008, 11:06:08 am »
Ma kokoš za volanom....slična šema ko i za ostale kokoši (pardon cure,svaka vam čast ali ovo je stvarno kokoš)....
i ja velim da je kokoš  :icon_thumright:
(sad bi moj stari rekel čemu vrijeđat životinje  :icon_mrgreen: )

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #20 : Ožujak 01, 2008, 12:02:48 pm »
i ja velim da je kokoš  :icon_thumright:
(sad bi moj stari rekel čemu vrijeđat životinje  :icon_mrgreen: )

Imaš mudrog oca!  :icon_super:
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline Lolo

• Zapreššić
  • Moderatori
  • BMW F650 GS Dakar-R1200GS
« Odgovori #21 : Ožujak 01, 2008, 20:57:08 pm »
Kako je previše seksističkih izjava u ovoj temi rečeno o ženskoj pameti, a pameti nema ni među onima drugima stavljam lokot. Komentirati se može i bez vrijeđanja bez obzira tko je kriv.
Zamislite sebi tišinu koja bi nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju - Karel Čapek

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #22 : Veljača 09, 2009, 21:56:22 pm »
 Evo i zaključka ove nezgode: C/P  sa net.hr

Aleksandri Grdić dvije godine uvjetno

Aleksandra Grdić je na Općinskom sudu u Bjelovaru nepravomoćno osuđena na kaznu zatvora u trajanju od 10 mjeseci, uvjetno na dvije godine, zbog prometne nesreće.

Okrivljenica je na glavnoj raspravi izrazila žaljenje što je došlo do prometne nesreće u kojoj su dvije osobe teško ozlijeđene.

"Svjesna sam da sam oduzela prednost motoristu koji se malo brže kretao, a napominjem i da se radi o dosta kompliciranom raskrižju. U jednom je trenutku jednostavno došlo do prometne nesreće koju doista nisam željela izazvati. Žao mi je zbog toga, napominjem da do sada nikada nisam počinila ovakvo kazneno djelo niti prouzročila prometnu nesreću", u svojoj je obrani izjavila Aleksandra Grdić izrazivši suglasnost s izricanjem predložene sankcije.