Autor Tema: Aleksandra Grdić srušila motoristu  (Posjeta: 12865 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ico

• Rijeka
  • Old School
  • Spol: Muški
  • Honda CBR 900 u slaganju
Aleksandra Grdić srušila motoristu
« : Veljača 28, 2008, 11:04:44 am »
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/laz-je-da-nisam-nikome-pomogla-te-da-sam-samo-gledala-ogrebotine-na-svojem-autu.html
http://www.24sata.hr/show/clanak/aleksandra-grdic-izazvala-nesrecu-i-ozlijedila-ljude/51650/?context=naslovnica&web_page_id=main_page
http://www.index.hr/xmag/clanak/dok-ozlijedjeni-motorist-ceka-operaciju-noge-alex-bezbrizno-nosi-reviju/376136.aspx

Pi**a luda skrenula lijevo i oduzela prednost,standard,nije vdijela motoristu,kaže vozila sporo a motor brzo.
Čovjeku od 39 god zdrobila stoplao. Čovjek je vozio Kawasaki do 500 cmm. valjda Kle ili ER-5
A motor pak pokupio pješakinju na cesti od 79 god

Treba se čuvat budala!
Pa hebote...

Offline FZ1

• Karlovac
  • Moderatori
  • Bayerische Flugzeug-Werke
Odg: Aleksandra Grdić srušila motoristu
« Odgovori #1 : Veljača 28, 2008, 13:10:20 pm »
A sta se moze dogodi se... a naplata stete ce biti ..  :icon_mrgreen:  :motocikli044: :icon_anal:

Offline Warg

• Cigangrad
  • Moderatori
  • kawasassi zr7
« Odgovori #2 : Veljača 28, 2008, 13:47:27 pm »
Tko je uopče ta Aleksandra Grdić :dontknow:
Koza,koja na cesti oduzima prednost motoristima i još se zgraža da se motorist uopče kretao,ma mamicu joj ... :motocikli007:
Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkt i savjest stada
Friedrich Nietzsche

Offline Ico

• Rijeka
  • Old School
« Odgovori #3 : Veljača 28, 2008, 13:53:03 pm »
UOPĆE ženska nije zgodna.

Ja osobno poznam više cura pred kojima bi se ova grdobina mogla sakrit.

Kao modle,voditeljica i te šeme.ma daaaj
Da je barem Pišekica,onda je to neš drugo  :icon_mrgreen:

Offline dino950

• Vizir
  • **
« Odgovori #4 : Veljača 28, 2008, 14:49:52 pm »
naplatil bi joj ja..
i to ne samo jedanput   :icon_mrgreen:
narodnjaci-out

Offline Laci-luc

• Bistra
  • Interceptor
  • daj Bože
    • www.simek.hr
« Odgovori #5 : Veljača 28, 2008, 15:42:37 pm »
Ja bih samo pohvalio novinara INDEXA koji je jedini kontaktirao obje strane a ne samo Aleksandru, protiv koje nemam ništa ali je jadno kad neko pokušava preko medija napravit od sebe žrtvu bez obzira ko je kriv.

Nadam se da če se svi brzo oporavit, a da je policija napravila objektivan zapisnik i da če sud pošteno presudit i obeštetit oštčenika
Navek tam, de vine srcu radost daje

Offline zuti

• Zabok
  • MMP
  • Aprilia rsv 1000 mille
« Odgovori #6 : Veljača 28, 2008, 15:49:34 pm »
A kaj više reči dotičnu čemo gledati uskoro u farmi, a ja mislim da joj je tam i mjesto.
Ajde jos jednu putnu, pa jos jednu, jos jednu ajde ovo je stvarno zadnja ma hajde jos jednu, jos jedna i idemo. hik nikam nejdi prije

Offline Ico

• Rijeka
  • Old School
« Odgovori #7 : Veljača 28, 2008, 17:17:39 pm »
http://www.index.hr/vijesti/clanak/motociklist-nakon-operacije-jedva-cekam-da-tuzim-aleksandru-grdic/376231.aspx

Ima još

Kriva je 100%
Skrenula ljiejvo i oduzela prednost
fking standard

kažu da je i lajala na mob

Ne bi čovjek ništa rekao da to nije bahato i umišljeno
Ali kad je,onda ti nije žao ako ju ovaj tuži

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #8 : Veljača 28, 2008, 23:43:40 pm »
  pravo gledam na dnevniku Nove TV ...... u kokošinjac je treba zaključat !!!  :cussing:
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #9 : Veljača 28, 2008, 23:46:35 pm »
Citat:
39-GODIŠNJI Zagrepčanin koji je jučer stradao u nesreći u kojoj je sudjelovala i Aleksandra Grdić, jutros je u 9 sati uspješno operiran. Operacija je trajala kratko, ali će oporavak trajati duže.

"Sinoć su me počeli drogirati i pripremati za operaciju", kazao nam je muškarac (podaci poznati redakciji) koji je jučer stradao u prometnoj nesreći u kojoj je sudjelovala i bivša Miss Hrvatske Aleksandra Grdić.

"Nakon 45 minuta bilo je sve gotovo. Ugradili su mi šipke i zbog anestezije uopće ne osjećam nogu. Međutim, kako mi je stopalo jako nateklo, doktori misle da koža možda neće izdržati pritisak, pa će se prvo cijela koža na stopalu morati oguliti kako bi kasnije moga ponovno početi rasti. No, pitanje je kako će sve izgledati", kazao nam je unesrećeni, dodavši kako se nakon ovakve operacije obično u bolnici ostaje tjedan dana, "no zbog šipki i ove nesretne kože možda će morati ostati više tjedana".

"Nadam se da ću joj uzeti onih 500 tisuća kuna"

"Isto tako, doktori su mi napomenuli kako oko pet tjedana neću moći stati na nogu već samo se malo oslanjati na petu", kaže nam 39-godišnjak, dodavši: "Za sada sam dobro, a jedva čekam da izađem iz bolnice kako bih mogao podići tužbu protiv Aleksandre te joj uzeti onih 500 tisuća kuna koje će možda osvojiti u Farmi".

Podsjećamo, nakon što je na njegov motocikl naletio automobil bivše missice Aleksandre Grdić, motorista su razljutili napisi u većini medija koji ga u samom naslovu terete za izazivanje prometne nesreće. On, naime, decidirano tvrdi kako je Aleksandra kriva za incident u kojem su ozlijeđeni on i starija gospođa koja je u tom trenu pokušavala prijeći cestu.

Na strani vozača ipak je izvješće policije, koja je kasno poslijepodne završila očevid. Utvrđeno je, naime, kako je Aleksandra skrivila prometnu nesreću, pa će protiv nje biti podignuta prekršajna prijava.
da joj bar uzme tih 500k Kn

BMW = bauer motor werke

Offline mantolk

• Zelini,
  • Komarac
  • *
  • Spol: Ženski
  • dragstera
« Odgovori #10 : Veljača 29, 2008, 07:10:55 am »
Uh ukratko umišljena, prepotentna, bahata....glupača! Ona na cesti ne vidi nikog osim sebe... :motocikli010:
Gledaj me u oči....
*seka mi se udala*
*Bit ću teta*

Offline aposaric

• MMP
  • Waaazzzuuuuppp
« Odgovori #11 : Veljača 29, 2008, 09:42:16 am »
Uh ukratko umišljena, prepotentna, bahata....glupača! Ona na cesti ne vidi nikog osim sebe... :motocikli010:

Ajde glavno je da su svi živi. Ne bih inaće previše vremena trošil na ovu temu, ali me zaintrigirala bahatost mlade gospodične. Vjerojatno su novinari sve to napuhali malo, pa treba sve to uzeti sa dozom soli u glavi, ali ovakava bahatost mi fakat ide na živce. Nadam se da bu frajer ok. U cijeloj prići mi je najviše žao bakice koja je nastradala niti kriva niti dužna, ali očito da ona nikome nije zanimljiva, a po mojem mišljenju, ona je ta koja prva ima pravo na odštetu.

Nadam se da budu se lepo udružili i digli neku lepu tužbicu, pa da ju opale malo po džepu, zato kaj tamo najviše boli. Možda joj dođe iz riti u glavu. Bitno je da shvati da su to pravi ljudi, da su to stvarne ozljede...

Očito je da njeni starci nisu napravili dobar posao... (znate na kaj mislim :icon_mrgreen:)

:hello:
Wazzuuup

Offline panther

• Komarac
  • *
« Odgovori #12 : Veljača 29, 2008, 10:36:07 am »
Aleksandra Grdić srušila motoristu

:cussing:

Ja bi srušia Aleksandru i to više puta :icon_mrgreen:

Offline kroko

• Komarac
  • *
  • paKLEnog
« Odgovori #13 : Veljača 29, 2008, 16:34:00 pm »
  :icon_sad:   Kao sto ste vec culi nesreca koja nije nimalo bezazleno izgledala, jos kad sam vidio ranjenog paKLEnog kako bespomocno lezi, stao sam da pitam ima li tesko ozlijedjenih i na srecu svi su dobro prosli i motorist Robert S. (nije nitko od nasih, mozda ga netko poznaje) iako cim je biker onda je jedan od nasih...........jer sutra se svi mi mozemo naci u slicnoj ili goroj situaciji, zato bikeru zelim ti sto brzi oporavak kao i slucajnoj prolaznici koju je zahvatio motor u padu..........ne volim slikati takve stvari ali svi ste vec procitali kako je ljepotica vec okrivila motoristu koji je dojurio u nju, a to sto je ona samo oduzela prednost to nema nikakve veze (tamo su cak ocevici rekli da je telefonirala i vozila) volio bih da taj ocevidac ode na sud i to potvrdi pred sudom.......pa evo koja fotka da vidite kako se peugeot preprecio na putu motoru......ona je mislila valjda da ce biti brža od motora , ako je uopce o icemu mislila...........kako se radi o poznatoj osobi ne bi me cudilo da policijske fotografije nestanu pa nikad se ne zna evo ove mogu biti od koristi..........jedan decko me tamo pitao za naseg Niksu jer i on ima takav KLE ali znam da Niksa ima tablicu zavucenu pod blatobran...........

be free man, be dreamer

Offline Ico

• Rijeka
  • Old School
« Odgovori #14 : Veljača 29, 2008, 18:44:48 pm »
Ej ne kužim od kojeg smjera je na trećoj slici npr. dolazio motorist.

Iz smjera kolone preko puta ili sa ljeve strane ???