Autor Tema: HARDCORE-CYCLES KIMI RAIKKONEN  (Posjeta: 3526 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zuti

• Zabok
  • MMP
  • Spol: Muški
  • Aprilia rsv 1000 mille
HARDCORE-CYCLES KIMI RAIKKONEN
« : Veljača 11, 2008, 22:13:14 pm »
Tvrtka koja se bavi preradama custom motocikala hardcore-cycles, napravila je jedinstveni custom za kimia u bojama ferraria naravno. :icon_super:

Ajde jos jednu putnu, pa jos jednu, jos jednu ajde ovo je stvarno zadnja ma hajde jos jednu, jos jedna i idemo. hik nikam nejdi prije

Offline lopac

• zaprešić
  • Vizir
  • **
  • jinlun 250
Odg: HARDCORE-CYCLES KIMI RAIKKONEN
« Odgovori #1 : Veljača 11, 2008, 22:16:42 pm »
to mu je već stari ketač
tko izgubi dobitak,dobije gubitak

Offline zuti

• Zabok
  • MMP
  • Aprilia rsv 1000 mille
« Odgovori #2 : Veljača 11, 2008, 22:25:59 pm »
to mu je već stari ketač
Neznam kak tebi al meni 7mj. nije bas tak staro, jedino ak mislis na model iceman 1 koji je imal dok je bil u mclaren-mercedesu. :icon_scratch:
Ajde jos jednu putnu, pa jos jednu, jos jednu ajde ovo je stvarno zadnja ma hajde jos jednu, jos jedna i idemo. hik nikam nejdi prije

Offline Laci-luc

• Bistra
  • Interceptor
  • daj Bože
    • www.simek.hr
« Odgovori #3 : Veljača 11, 2008, 22:29:28 pm »
Ja stvarno neznam.
Vjerujam da je ovo vozno ali se pitam kolko se može s tim priječi kilometara a da ti "kičma ne pukne" jer meni ovo ne izgleda udobno za vozit
A ka drugo se pitam dali mora sa sobom vozit ovu klocnu koja je pod nogarom, da bi mogo normalno sparkirat motor
Navek tam, de vine srcu radost daje

Offline Warg

• Cigangrad
  • Moderatori
  • kawasassi zr7
« Odgovori #4 : Veljača 11, 2008, 22:35:03 pm »
Ja stvarno neznam.
Vjerujam da je ovo vozno ali se pitam kolko se može s tim priječi kilometara a da ti "kičma ne pukne" jer meni ovo ne izgleda udobno za vozit
A ka drugo se pitam dali mora sa sobom vozit ovu klocnu koja je pod nogarom, da bi mogo normalno sparkirat motor

Bez brige,ne puca kičma od toga,polpžaj za volanom je čak malo bolji nego na kinezima :icon_fU:     ,a klocna ovdje služi samo zato da bi motor stajao malo uspravnije radi poziranja iliti slikanja  :icon_mrgreen:
Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkt i savjest stada
Friedrich Nietzsche

Offline zuti

• Zabok
  • MMP
  • Aprilia rsv 1000 mille
« Odgovori #5 : Veljača 11, 2008, 22:39:36 pm »
Bez brige,ne puca kičma od toga,polpžaj za volanom je čak malo bolji nego na kinezima :icon_fU:     ,a klocna ovdje služi samo zato da bi motor stajao malo uspravnije radi poziranja iliti slikanja  :icon_mrgreen:
kicma puca, motor je skroz neudoban i uzasno mali a o voznim osobinama bolje ne pricati al odlicno izgleda bar meni.

Offline Laci-luc

• Bistra
  • Interceptor
  • daj Bože
    • www.simek.hr
« Odgovori #6 : Veljača 11, 2008, 22:43:12 pm »
kicma puca, motor je skroz neudoban i uzasno mali a o voznim osobinama bolje ne pricati al odlicno izgleda bar meni.

Mali? a ja imam osječaj da je motor ogroman 

Offline Laci-luc

• Bistra
  • Interceptor
  • daj Bože
    • www.simek.hr
« Odgovori #7 : Veljača 11, 2008, 22:47:27 pm »
Bez brige,ne puca kičma od toga,polpžaj za volanom je čak malo bolji nego na kinezima :icon_fU:     ,a klocna ovdje služi samo zato da bi motor stajao malo uspravnije radi poziranja iliti slikanja  :icon_mrgreen:

ti to menee malo aaaaaa  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_thumright: :icon_thumright:

a dal se meni ovo čini ili mu ispuh služi za grijanje Jaja dok se vodi ili čemu služe ova dva otvora ispod zica  :icon_fU: :icon_scratch: :icon_super:

Offline zuti

• Zabok
  • MMP
  • Aprilia rsv 1000 mille
« Odgovori #8 : Veljača 11, 2008, 22:53:41 pm »
na imal sam priliku sjesti na motor koji koristi istu ramu i nisam mogel, stvarno je uzasno mali sic mi nije ni do koljena doslovno.

ova budala sa salicom sam ja, a ovo pored je to cudo. :icon_mrgreen:

Offline zuti

• Zabok
  • MMP
  • Aprilia rsv 1000 mille
« Odgovori #9 : Veljača 11, 2008, 22:57:49 pm »

a dal se meni ovo čini ili mu ispuh služi za grijanje Jaja dok se vodi ili čemu služe ova dva otvora ispod zica  :icon_fU: :icon_scratch: :icon_super:

da i meni nekak izgleda da je to dodatno grijanje, al eto posto je kimi finac mozda mu to i dobro dode tamo. :icon_mrgreen: :llllol:

Offline Warg

• Cigangrad
  • Moderatori
  • kawasassi zr7
« Odgovori #10 : Veljača 12, 2008, 09:02:34 am »
Možda ste htjeli reči nizak motor s velikim međuosovinskim razmakom,dakle nije mali :icon_mrgreen: :icon_super:
Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkt i savjest stada
Friedrich Nietzsche

Offline koma

• Zagreb, Kvatrić
  • Interceptor
  • obnavljam moto guzzi falcone 500 '70.
« Odgovori #11 : Veljača 12, 2008, 14:28:40 pm »
oko čega krenuste? upotrebljivosti?  :llllol:

to je show off bike i služi za reklamiranje proizvođača motocikla i vozača.

tako da sve priče udoban, neudoban, lepi, ružni stoje - ovisi za šta služe  :icon_smile:
grč. - κῶμα

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #12 : Veljača 12, 2008, 14:53:12 pm »
ima nesto slicno

Dreamashine Mclaren

BMW = bauer motor werke

Offline merla

• MMP
  • Warrior, Venture
« Odgovori #13 : Veljača 12, 2008, 16:09:06 pm »
prije par mjeseci u novinama je izasla slika Kimija na Icemenu, onom crnom. polozaj voznje uopce na slici nije izgledao neudoban, tako da ako je ovaj istih dimenzija onda i nije cist show bike. uostalom nije ni Kimi bas velik  :llllol:

Offline zuti

• Zabok
  • MMP
  • Aprilia rsv 1000 mille
« Odgovori #14 : Veljača 12, 2008, 18:32:46 pm »
Neznam al eto imal sam priliku sjesti na tako nesto i jednostavno nije islo, a kimi je kolko ja znam oko 170cm i nekih 75 kg, a ja sam svejedno svinja od 190cm i 100kg :icon_mrgreen:

Ovo je covjek koji radi takve stvari Marcus Walz, a ni on nije bas previsok.