Autor Tema: Da li kupiti Harley?  (Posjeta: 7402 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline black&white

• MMP
  • Spol: Muški
  • marauder
Odg: Da li kupiti Harley?
« Odgovori #15 : Veljača 08, 2008, 21:20:44 pm »
S&s agregat nema nikakve veze sa Harley-Davidsonom, osim izgleda i konstrukcije, radi ga sasvim drugi proizvođač
..slažem se..ima veze..nema, nije nit tolko bitno...S&S je aftermarket proizvođač prvenstveno za Harley Davidson..dakle koncepcija harlyevog agregata

Offline oldbiker

• Umag
  • V.I.P. Member
  • Honda CBR1100XX
« Odgovori #16 : Veljača 08, 2008, 21:36:10 pm »
HD = ne ide, trese, ne koči ! Pa ko voli nek izvoli za cca 25.000 eura. Plus kvari se više nego prosječni japanski motocikl. Nije pljuvanje nego gola istina !
Motor vozi glavom ali malo i srcem. Free biker - bolje biti sam, nego u lošem društvu !

Offline hrg

• Komarac
  • *
  • H-D Sportster Custom, Piaggio Beverly 250ie
« Odgovori #17 : Veljača 08, 2008, 21:37:43 pm »
 :icon_thumright:da, u pravu si, aftermarket proizvođač dijelova za Harley-Davidson, jedan od mnogih koji rade dijelove i motore (Revtech, TP,Xzotic,) ali samim time što rade motore namijenjene preradama i motore koji su koncepcijski isti kao HD, nisu Harley-Davidson i pouzdanost njihovih dijelova i motora nije ista kao i kod originala( kod nekih je  možda bolja a kod nekih lošija) tako da to nemože bit neko mjerilo kvalitete samog Harleya.

Offline hrg

• Komarac
  • *
« Odgovori #18 : Veljača 08, 2008, 21:38:35 pm »
HD = ne ide, trese, ne koči ! Pa ko voli nek izvoli za cca 25.000 eura. Plus kvari se više nego prosječni japanski motocikl. Nije pljuvanje nego gola istina !
nisam ni ocekivao drugi odgovor...

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #19 : Veljača 08, 2008, 22:23:10 pm »
..haha..spomeneš harley i uvijek ista priča...samo frka..bila...je...bude..al svatko ima pravo na svoje mišljenje :icon_thumright:
2 Hrg
...ne mislim na lošu kvalitetu agregata, to po meni nije upitno..kak sam reko neke dječje bolesti..zašteka prekidač za pokazivaće..odšarafa se koji šaraf..ma sitnice..opet sam tolko slobodan da to tu napišem zato jer se nije meni dogodilo..cujem od nekih koji imaju Harley..a opet, poznavajući ih vjerujem da govore istinu..zato jer je to jedini motor koji priznaju!

Kaj se tiće kočenja i ostalog..onolko kolko sam se mogo uvjeriti vozeći h-d...koći slabije, trese..al te vibracije su nešt kaj je vec duži niz godina da tak kažem..nekaj kaj je prepoznatljiv znak tog motora..to jednostavno mora tak biti..neki nedostatak je kod nekog drugog prednost..sve ovisi o pojedincu i kaj hočeš..
Harley definitvno ima preveliku cijenu i ne vrijedi tolko po nicemu...al dal bi tu lovu za njega ovog trena..sam da imam..pa makar se i zbog slabih kočnica spiz...sve u šesnaest, znam da bi me pokopali sa smješkom na licu!  :icon_smile:

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #20 : Veljača 08, 2008, 22:36:27 pm »
evo bas sam danas gledao medju hrpom HD-ova V-road-a i jednom preradom sa S&S jedno Vmax

i ljepsi je da ga ebes
BMW = bauer motor werke

Offline zuti

• Zabok
  • MMP
  • Aprilia rsv 1000 mille
« Odgovori #21 : Veljača 08, 2008, 22:40:05 pm »
evo bas sam danas gledao medju hrpom HD-ova V-road-a i jednom preradom sa S&S jedno Vmax

i ljepsi je da ga ebes
stavi slike da vidimo. :icon_smile:
Ajde jos jednu putnu, pa jos jednu, jos jednu ajde ovo je stvarno zadnja ma hajde jos jednu, jos jedna i idemo. hik nikam nejdi prije

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #22 : Veljača 08, 2008, 22:40:55 pm »
nisam slikao bude sutra pa stavim
BMW = bauer motor werke

Offline hrg

• Komarac
  • *
« Odgovori #23 : Veljača 09, 2008, 08:12:39 am »
..haha..spomeneš harley i uvijek ista priča...samo frka..bila...je...bude..al svatko ima pravo na svoje mišljenje :icon_thumright:
2 Hrg
...ne mislim na lošu kvalitetu agregata, to po meni nije upitno..kak sam reko neke dječje bolesti..zašteka prekidač za pokazivaće..odšarafa se koji šaraf..ma sitnice..opet sam tolko slobodan da to tu napišem zato jer se nije meni dogodilo..cujem od nekih koji imaju Harley..a opet, poznavajući ih vjerujem da govore istinu..zato jer je to jedini motor koji priznaju!

Kaj se tiće kočenja i ostalog..onolko kolko sam se mogo uvjeriti vozeći h-d...koći slabije, trese..al te vibracije su nešt kaj je vec duži niz godina da tak kažem..nekaj kaj je prepoznatljiv znak tog motora..to jednostavno mora tak biti..neki nedostatak je kod nekog drugog prednost..sve ovisi o pojedincu i kaj hočeš..
Harley definitvno ima preveliku cijenu i ne vrijedi tolko po nicemu...al dal bi tu lovu za njega ovog trena..sam da imam..pa makar se i zbog slabih kočnica spiz...sve u šesnaest, znam da bi me pokopali sa smješkom na licu!  :icon_smile:
ma, nema ljutnje. :hello: naravno da svatko ima pravo na svoje mišljenje.
h-d slabije ide, to je činjenica, trese, i to je činjenica i ajde, slabije koči, ali je to takva vrsta motora, njega ne kupuje netko kome je cilj voziti trke nego netko tko želi krstariti pomalo i uživa u takvom načinu vožnje. za druge postoje jurilice, kroseri, i ostali motori koje možeš voziti drukčije, brže, koji manje tresu, koji su lakši i koji bolje koče.

Offline hrg

• Komarac
  • *
« Odgovori #24 : Veljača 09, 2008, 08:16:13 am »

i ljepsi je da ga ebes
svi smo različiti, netko voli jurilice, netko krosere, netko nakede, tako da je to stvar ukusa...
(ne kažem da Vmax nije dobar i lijep motor) :icon_thumright:

Offline oldbiker

• Umag
  • V.I.P. Member
  • Honda CBR1100XX
« Odgovori #25 : Veljača 09, 2008, 09:19:32 am »
ma, nema ljutnje. :hello: naravno da svatko ima pravo na svoje mišljenje.
h-d slabije ide, to je činjenica, trese, i to je činjenica i ajde, slabije koči, ali je to takva vrsta motora, njega ne kupuje netko kome je cilj voziti trke nego netko tko želi krstariti pomalo i uživa u takvom načinu vožnje. za druge postoje jurilice, kroseri, i ostali motori koje možeš voziti drukčije, brže, koji manje tresu, koji su lakši i koji bolje koče.

To je uvijek filozofija HD vozača: imam kolegu u klubu koji je izjavio: od kada imam HD sve vidim okolo, do sad nisam ništa vidio  :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:. Ma nemam ništ protiv, nek si svako kupi i vozi kaj hoće, samo dajte budite jednom pošteni i nemojte tvrditi da 'nije cilj voziti trke nego tko želi krstariti pomalo i uživa u takvom načinu vožnje' jer je onda puno jeftinije kupiti Keeway ili nešto slično i 'uživati u laganom krstarenju'. Znači na kraju da je HD ipak šminka !
Motor vozi glavom ali malo i srcem. Free biker - bolje biti sam, nego u lošem društvu !

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #26 : Veljača 09, 2008, 11:45:50 am »
Ma koja ljutnja Hrg  :icon_thumright:

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #27 : Veljača 09, 2008, 17:23:24 pm »
To je uvijek filozofija HD vozača: imam kolegu u klubu koji je izjavio: od kada imam HD sve vidim okolo, do sad nisam ništa vidio  :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:. Ma nemam ništ protiv, nek si svako kupi i vozi kaj hoće, samo dajte budite jednom pošteni i nemojte tvrditi da 'nije cilj voziti trke nego tko želi krstariti pomalo i uživa u takvom načinu vožnje' jer je onda puno jeftinije kupiti Keeway ili nešto slično i 'uživati u laganom krstarenju'. Znači na kraju da je HD ipak šminka !
a ne smikeri su oni na hondicam xxicima  :Rgy:

bez kacige  :Rgy: :Rgy:

BMW = bauer motor werke

Offline hrg

• Komarac
  • *
« Odgovori #28 : Veljača 11, 2008, 17:23:37 pm »
tako je, trebala bi postojati samo jedna vrsta motora i po mogucnosti jedna tvornica (dobro ajde, moze 4, ali samo ako su sa dalekog istoka :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:)
neznam samo kako mozete prihvatiti to da vi koji vozite japanske motore priznate samo njih i da nista drugo ne valja, a kad netko ima neki drugi motor i zadovoljan je njime ( HD, Guzzi, Aprilia, Ktm ili bilo koji proizvodjač koji nije iz Japana),
automatski je u zabludi i vozi kantu koja ne vrijedi nista...
ljudi su razliciti i imamo veliki izbor, svatko vozi ono sto mu odgovara i mislim da nije fer pljuvati po nekome tko je izabrao motor koji zeli i vrlo cesto neosnovano tvrditi da je taj motor ili marka motora smece :icon_thumright:

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #29 : Veljača 11, 2008, 17:31:49 pm »
tako je, trebala bi postojati samo jedna vrsta motora i po mogucnosti jedna tvornica (dobro ajde, moze 4, ali samo ako su sa dalekog istoka :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:)
neznam samo kako mozete prihvatiti to da vi koji vozite japanske motore priznate samo njih i da nista drugo ne valja, a kad netko ima neki drugi motor i zadovoljan je njime ( HD, Guzzi, Aprilia, Ktm ili bilo koji proizvodjač koji nije iz Japana),
automatski je u zabludi i vozi kantu koja ne vrijedi nista...
ljudi su razliciti i imamo veliki izbor, svatko vozi ono sto mu odgovara i mislim da nije fer pljuvati po nekome tko je izabrao motor koji zeli i vrlo cesto neosnovano tvrditi da je taj motor ili marka motora smece :icon_thumright:

gel nebumo se vrjedali

kao sto si gore mogao primjetiti glasao sam za HD-a

Medjutim po tvom postu se ponasas bas kao oni koje si naveo "neznam samo kako mozete prihvatiti to da vi koji vozite japanske motore priznate samo njih i da nista drugo ne valja, a kad netko ima neki drugi motor i zadovoljan je njime ," ( ne znam se pise odvojeno)

Drugo oldi te nije vrijedao nego iznio realan zakljucak.
A to je da ljudi voze hd radi imiđa.

A kad smo vec ko krama ima jedan mali testic.
Imas jedan motor koji radi i ne kvari se i drugi koji se kvari vise nego onaj prvi.

Koji je krama!!!

BMW = bauer motor werke