Autor Tema: DILEMA OKO KINESKOG KRUISERA 250 ccm  (Posjeta: 22782 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
Odg: DILEMA OKO KINESKOG KRUISERA 250 ccm
« Odgovori #60 : Veljača 27, 2008, 13:50:41 pm »
kak to izgleda

znam za toyotu

za ovo nemam pojma  :icon_scratch:
BMW = bauer motor werke

Offline zuti

• Zabok
  • MMP
  • Aprilia rsv 1000 mille
« Odgovori #61 : Veljača 27, 2008, 14:03:18 pm »
Evo ga, uživo bolje izgleda nije mali,

Ajde jos jednu putnu, pa jos jednu, jos jednu ajde ovo je stvarno zadnja ma hajde jos jednu, jos jedna i idemo. hik nikam nejdi prije

Offline Laci-luc

• Bistra
  • Interceptor
  • daj Bože
    • www.simek.hr
« Odgovori #62 : Veljača 27, 2008, 18:21:29 pm »
Evo ga, uživo bolje izgleda nije mali,

i nema ove zakovice na sjedalima  i ima malo drugačije ispuhe neni ljepše nego na slici moj če imat još i naslonjač sa "grijačicu bubrega"
Navek tam, de vine srcu radost daje

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #63 : Veljača 27, 2008, 23:34:40 pm »
fakat se suzdrzavam

al daj si kupite nekaj posteno pa makar polovno
BMW = bauer motor werke

Offline Laci-luc

• Bistra
  • Interceptor
  • daj Bože
    • www.simek.hr
« Odgovori #64 : Veljača 28, 2008, 17:20:56 pm »
U subotu su mi dosli landcruiseri i mogu reci da su dosta dobri, keeway je napravio kineski motor koji je skoro za polovicu bolji od ostalih.  :icon_thumright:
NAPOMENA: jos uvjek isto tako za polovicu kaskaju za fantasticnom cetvorkom.
Danas sam probao voziti land cruizera i najiskrenije o motoru same pohvale, za čudo veliko iznenađenje. Prema ostalima motor radi ravnomjerno nema zabuhavajna na ler gasu, vuče bolje neko virago 250 probao prosli tjedan jer je bio na servisu, kočnice za pohvalu i nema prividnog uvijanja rame ko kod nekih drugih modela. Sad treba samo vidjet dal ima kineske bolesti oko struje i treba podesiti zadjni amortizer jer je malo previše tvrd. Uglavnom početnicima ga mogu preporučiti mirne duše. :hello: :hello: :hello:

Majke ....
Pa ti fališ ovaj motor koda si napravio s njim 50000km

A ja se nadam da če samo opravdat nofce koje ču dat za njega ak uspijem posudit od nekok onolko kolko mi fali 
to znači da me neče ostavit negde u pri....... ili da neče stat kad če mi se najviše žurit na neki sastanak.

Offline zuti

• Zabok
  • MMP
  • Aprilia rsv 1000 mille
« Odgovori #65 : Veljača 28, 2008, 18:35:27 pm »
Nisam napravil 5000km jer ne vozim takve motore ali sam napisao da sam ga probao točnije 4km, i prvi dojam je bio stvarno iznenađenje a več sam prije napisao napomenu da dosta zaostaju za japancima. Ako hočeš pouzdan motor koji te sigurno neče ostaviti u krivoj si temi. :hello:
Ajde jos jednu putnu, pa jos jednu, jos jednu ajde ovo je stvarno zadnja ma hajde jos jednu, jos jedna i idemo. hik nikam nejdi prije

Offline Laci-luc

• Bistra
  • Interceptor
  • daj Bože
    • www.simek.hr
« Odgovori #66 : Veljača 28, 2008, 18:56:18 pm »
pa nemoj se odmah srdit kod tebe ču ga servisirat

a da imam za pošteni motor sigurno nebi kupio Kineza i ne zato kaj je to kinez več zato kaj sam slab na Guzzi i Triumf

Offline zuti

• Zabok
  • MMP
  • Aprilia rsv 1000 mille
« Odgovori #67 : Veljača 28, 2008, 19:53:48 pm »
Ne brini zakaj bi se ljutil pa nisi mi niš loše rekel, ja sam napisal da si u krivoj temi jer ni ja koji prodajem kineze još im ne vjerujem i trebalo bu još puno vremena proči da se usavrše da im se može vjerovati ako če ikad do toga uopče doči. :icon_pidu:

Offline Warg

• Cigangrad
  • Moderatori
  • kawasassi zr7
« Odgovori #68 : Veljača 28, 2008, 23:37:22 pm »
Ne brini zakaj bi se ljutil pa nisi mi niš loše rekel, ja sam napisal da si u krivoj temi jer ni ja koji prodajem kineze još im ne vjerujem i trebalo bu još puno vremena proči da se usavrše da im se može vjerovati ako če ikad do toga uopče doči. :icon_pidu:

Ova izjava ti je odlična reklama :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol:
Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkt i savjest stada
Friedrich Nietzsche

Offline zuti

• Zabok
  • MMP
  • Aprilia rsv 1000 mille
« Odgovori #69 : Veljača 29, 2008, 00:00:16 am »
Ova izjava ti je odlična reklama :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol:
Gle večina ljudi koji dođu kupiti takav motor su donekle realni i znaju da je to tak tak roba, al pošto nemaju para za nekaj bolje to im je jedina opcija.

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #70 : Veljača 29, 2008, 00:10:15 am »
pošten poso žuzi  :icon_thumright:
BMW = bauer motor werke

Offline Laci-luc

• Bistra
  • Interceptor
  • daj Bože
    • www.simek.hr
« Odgovori #71 : Veljača 29, 2008, 00:26:47 am »
evo vama koji volite čitat.
nije da sam za to nadaren.
al da završim ovu temu sad kad sam več odlučio sto ču uzet i dogovorio sve detalje
ili pak da vam otvorim temu za raspravu o svim svojim nedounicama, strahovima i nedačana u ovih par mjeseci

Priča o mom pubertetu koji je malo zakasnija .

Prošle godine u 11 mj. mi bratić natukne da ima za prodat neki kruser. Veli kinez 125ccm nema pojma dal valja i ne preporučuje mi da ga ja uzmem Ťznaš to ti je onaj iz Pevcať. Al je bacija iskru i od tad sanjam čudan san. Naime ušo sam  ponovo u pubertet.

Ove godine u prvom mj. kad se i učlanim na ovaj forum primila me kriza i izbrojim svoje mogućnosti koje su 25000kn i krenem u potragu. Mora bit minimum 250ccm pa ipak imam cca90kg.
QINGQYA, KINROAD, JINLUN, SHINERAY svi isti ko jaje jajetu na prvi pogled i sličnih cijena. Malo se raspitah i od ove grupe ide u obzir JINLUN radi servisera kojeg svi hvale. S druge strane promatram KEWAY SUPERSHADOW, CF MOTO, AQUILA i još neki koji su bili cijenom prihvatljivi, al su otpali iz razno raznih razloga. Motali su se tu i KYMCO ZING, VENOY, SUZUKI MARAUNDER, INTUNDER itd. ali su oni ipak malo drugi svijet. U rabljenoj varijanti dolaze u obzir, al ništ kaj vredi u oglasniku. Ništa ipak se ja odlučim za JINLUNA i to je to.

Jedan dan dolazi doma moj brat s pitanjem. ŤČuj mali kupujem s djevojkom stan. Kolko mi možeš pljunut moram dat kaparu a nemamo dosta.ť Sranje, kak da mu ne dam pa ipak mi je brat. Sve pada u vodu. Dam ja njemu te novce, al kad te pere onda te pere. Naime moje kumče kupi Kawasakija, još uvijek ga neću vidit i baci mi motoplus katalog u lice. A u meni kuha pa kuha ko u malog deteta.
Listam taj prokleti katalog i zapnu mi za oko još KEWAY LANDCRUSER I ZONGSHEN pa se opet raspitujem i opet sam sebi velim ništa to je JINLUN i to je to sam da se malo oporavim i idem po njega.

U tim razgovorima upoznam jednog člana ovog foruma koji mi ponudi svog kivija pola godine starog i reganog sa ugrađenim sissibarom za 18000novaca.
Tek tada počinju muke, nemam taj novac, al zašto mi ga daje tak jeftino, kaj ne štima sa tim motorom. On veli da je motor OK, da nema na njem nikakvih bitnih grešaka, al zašto tako jeftino. Ipak kod kineza je bitno da naletiš na dobru seriju. Posudim 2000E još trebam 5000kn i to je to, al zašto tako jeftino, Ništa ja na oglasnik i tražim i ništa nema takvih u oglasniku al naletim na jednog KINROADA. Jednako star regan 15000 u oglasniku nazovem i imam osjećaj da bi išo još jeftinije. Ma taj mora da je sjeban, al onda ovih 18000 i nije tak jeftinih. Dal se to meni malo mantra. Dal je tih 1800 puno ili malo, pa valda je to realno, ma mora da je realno….

Ništa pa ipak sam se s čovjekom dogovorio da idemo skupa motorima na EURO i to još prije nego mi je ponudio svoj motor a to mi je nekako jaka garancija da me ne mulja. I evo tako baš jučer i uplatim vozačku samo da iskopam još ovih 5000 kojih mi fali ma dosta mije i 4000 ,a kakve četiri 3500 mi je dosta i to je zadača za ovaj vikend tako da utorak ili srijedu odem po taj vraži motor.

E da bio je u igri i jedan GUZZI al tu priču dobro znate i nije baš bila realna

Evo dragi moji tako ja idem u utorak ili srijedu po svog KEWAY LANDCRUSER 250   :motocikli031:

Offline Laci-luc

• Bistra
  • Interceptor
  • daj Bože
    • www.simek.hr
« Odgovori #72 : Ožujak 04, 2008, 12:05:39 pm »
Evo da se pohvalim od prije nekoliko sati sam ponosan vlasnik jednog ljepog "kineza"

a dal ču biti i zadovoljni vlasnik tog "kineza" javit cu vam za par mjeseci.

Offline dex123

• zagreb
  • Tourer
  • vozi- u šumi
« Odgovori #73 : Ožujak 04, 2008, 12:10:57 pm »
Evo da se pohvalim od prije nekoliko sati sam ponosan vlasnik jednog ljepog "kineza"

a dal ču biti i zadovoljni vlasnik tog "kineza" javit cu vam za par mjeseci.
čestitam.
sad na čiščenje ak si po sluzavoj cesti vozil-uvjek me fasciniralo kolko ima za čistit na takvoj vrsti motocikla-sve se mora nekaj sjajit he he-no to su slatke muke.
 :icon_super: :icon_super: :icon_super:

Offline Laci-luc

• Bistra
  • Interceptor
  • daj Bože
    • www.simek.hr
« Odgovori #74 : Ožujak 04, 2008, 12:38:22 pm »
ne mislim se vozit po slindravoj cesti a još manje biti rob motoru.
nije da ga neču održavat ali ga sigurno neču prat nakon svake vožnje do obližnjeg kafiča ili odlaska do grada da nešto obavim.