Autor Tema: Yamaha YBR 125 custom  (Posjeta: 10279 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline black&white

• MMP
  • Spol: Muški
  • marauder
Odg: Yamaha YBR 125 custom
« Odgovori #30 : Siječanj 08, 2008, 22:32:30 pm »
Vidim da se niko u "raspravama" nije dotaknuo Tajvana i Kymca. Da li to možemo smatrati "kineskim" proizvodom
Nakon kineske revolucije oformljena je otočna država iliti farmoza, odnosno Tajvan uz pomoć Amerikanaca..Kina i dalje hoće pripojiti Tajvan, a nemože iz jednostavnog razloga zato je Ameri i danas imaju veliku ulogu u toj državi..doprinose s jedne strane, s druge i sami imaju velke koristi..mislim da to puno govori..za Kymco si se još prije skoro pa desetak godina mogo uvjeriti u njegovu kvalitetu.a po meni danas jedan od pristupaćnijih motora jednake kvalitete kao europski ili japanski motori,skuteri!!
Teško je uspoređivati Kinesko i Tajvansko ako gledaš neki originalni zongshen (ne mislim ništ loše za taj motor)...a ako gledaš npr ovu ybr..to je već skroz druga prića!
« Zadnja izmjena: Siječanj 08, 2008, 22:37:59 pm black&white »

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
« Odgovori #31 : Siječanj 08, 2008, 22:40:31 pm »
Dajte još malo povijesti, baš je postalo zanimljivo... Može malo o talijanima i englezima nakon 2. sv. rata?  :icon_mrgreen:
Gandhi: "Be the change you want to see!"

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #32 : Siječanj 08, 2008, 22:58:29 pm »
Dajte još malo povijesti, baš je postalo zanimljivo... Može malo o talijanima i englezima nakon 2. sv. rata?  :icon_mrgreen:
Gle, al kad pogledaš malo sve je to bitno.." Ponekad treba znati povijest da možeš živjeti u sadašnjosti i misliti na budućnost" black&white 08.01.08.  :Rbis: :llllol:...to ti je :icon_scratch:..haiku, stari moj! :icon_mrgreen: :@: :icon_mrgreen:

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #33 : Siječanj 08, 2008, 23:11:59 pm »
a ja mislio da odlazim u ...  :icon_mrgreen:
google master

Offline knez

• Nomad
  • MMP
  • Yamamaha XV 535
« Odgovori #34 : Siječanj 10, 2008, 15:18:07 pm »
Kako rekoh doista je nezahvalno suditi o vizualnom dojmu jer je dojam uvijek subjektivan.
Ono što je neupitno James (a to nije samo moje skromno mišljenje) da je kineska Yamaha ipak kvalitetnija od kineske braće.Nisam neki pretjerani fan Yamahe (iako Viraga vozim) kao recimo HD-a ili Triumpha koji su moj nekakav nedosanjani san;nebitno je da li je u ovom slučaju Yamaha,Suzuki,Guzzi etc..Sve te firme ponavljam ne mogu si dopustiti luksuz površnosti ( u ovom slučaju Yamaha) te za tu prisutnu malu razliku u cijeni moraju ponuditi kvalitetniju izradu i pouzdanost.
Po mišljenjima i testovima mnogih kineska Yamaha to ima,što se ne bi moglo reći u globalu za kinesku konkurenciju iako odstupanja ima (i dobro da je tako).

Citat:
Though, Chinese motorcycles are the exact copies of the popular branded models, they do not show the same performances. Commonly, fake engines and parts of the popular branded models are used to build these duplicates. Thus, the quality of a Chinese motorcycle is very low when compared to the branded design. Hence, a Chinese motorcycle is an ideal option for those who cannot afford the branded one.

Pozdrav :hello:
« Zadnja izmjena: Siječanj 10, 2008, 15:23:24 pm knez »