Povezani Događaji

• MOTO MRAZEVI MK CRUSADERS: Prosinac 22, 2007

Autor Tema: 22.12.2007. 2.MOTO MRAZEVI MK CRUSADERS KRIŽEVCI  (Posjeta: 2329 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline headbangerakacamaro

• Komarac
  • *
  • Spol: Muški
22.12.2007. 2.MOTO MRAZEVI MK CRUSADERS KRIŽEVCI
« : Prosinac 10, 2007, 10:27:39 am »
Evo kao što i sami naslov govori, i ove druge godine po redu Moto Klub Crusaders iz Križevaca organizira moto mrazeve sa humanitarnim karakterom.

Kao i prošle godine, i ove pozivamo sve motoriste dobra srca i koje (eventualna) zima neće spriječiti da se malo provozaju da potegnu do Križevaca, naravno prigodno odjeveni u crvene kombinezone  :icon_mrgreen: . Mjesto sastanka svih moto mrazeva je glavni gradski trg u Križevcima , ispred caffe bara "Art Rock Caffe" u Subotu 22.12.2007. u 10:00 h (poželjno je i možda malo prije ) . Tom prigodom ćemo svoj okupljenoj djeci podijeliti slatkiše prigodom nadolazećih blagdana, te apeliramo na sve ljude dobra srca za bilo kakvu skromnu donaciju u vidu bombona ili slično , a također računamo i na sponzore koji su nam uskočili i prošle godine. Svi oni koji namjeravaju doći i eventualno nešto donirati u vidu slatkiša, najbolje je da svoje donacije ponesu sa sobom. :hello:

Također ističemo i da MK Crusaders sudjeluje u dobrotvornoj akciji Five 4 Kids, udruge P.O.I.N.T. , čiji je cilj prikupljanje sredstava za kupnju božićnih poklona za štićenike škole za djecu s posebnim potrebama u Križevcima. Mi kao klub doniramo sav profit od prodaje naših majica i našivaka za akciju.

Više o akciji:

http://www.krizevci.info/index.php?option=com_content&task=view&id=4763&Itemid=1

Za sve informacije vezano za akciju obratite se na br. mobitela 098 382 625 (Camaro)
« Zadnja izmjena: Prosinac 10, 2007, 15:53:05 pm Beeblebrox »
Born to burn rubber!

• Komarac
  • *
Odg: 22.12.2007. 2.MOTO MRAZEVI MK CRUSADERS KRIŽEVCI
« Odgovori #1 : Prosinac 10, 2007, 10:35:11 am »
U slučaju lošeg vremena , također ćemo održati moto mrazeve , ali najvjerojatnije ne na 2 kotača- sve informacije će biti pravodobno stavljene na forum.
Born to burn rubber!

Yzzy

• Gost
« Odgovori #2 : Prosinac 10, 2007, 11:13:32 am »
Pozdravljam moje Križevčane i one koji se tako osjećaju!
Nikakva zima me nebi spriječila da vam se pridružim, ali...tih dana mi je program tak zgusnut da nikak nemrem do vas  :crybaby2: !
Ipak, u srcu ću biti s vama!
Blagoslovljen Vam Božić i budite vrijedni!!!  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Yzzy

• Komarac
  • *
« Odgovori #3 : Prosinac 10, 2007, 11:47:37 am »
Pozdravljam moje Križevčane i one koji se tako osjećaju!
Nikakva zima me nebi spriječila da vam se pridružim, ali...tih dana mi je program tak zgusnut da nikak nemrem do vas  :crybaby2: !
Ipak, u srcu ću biti s vama!
Blagoslovljen Vam Božić i budite vrijedni!!!  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Yzzy

Hvala ti Yzzy , i ak već ti nebuš mogal , pošalji već nekoga ako bu im se dalo

Živio  :icon_thumright:
Born to burn rubber!

Offline lukylipik

• Zagreb
  • Interceptor
  • Yamaha DragStar xvs 650
« Odgovori #4 : Prosinac 10, 2007, 14:49:39 pm »
....u ime Vas, akcije tj. njene humanitarnosti i starog mi frenda Yzzy-ja nastojat ću doći u ime obojice. Ako se sve poremeti barem ću nekako poslati nešto za klince......broj sam zabilježio!
pozdrav!!!  :hello:
...i sutra je novi dan - dok ide,ide!

• Komarac
  • *
« Odgovori #5 : Prosinac 12, 2007, 00:40:05 am »
....u ime Vas, akcije tj. njene humanitarnosti i starog mi frenda Yzzy-ja nastojat ću doći u ime obojice. Ako se sve poremeti barem ću nekako poslati nešto za klince......broj sam zabilježio!
pozdrav!!!  :hello:

Zahvaljujem  :icon_thumright: :hello2: :icon_pray: :icon_pray:
Born to burn rubber!

• Komarac
  • *
« Odgovori #6 : Prosinac 15, 2007, 18:27:56 pm »
Da nadopunim, u akciju su se osim pojedinaca uključile i firme Autoservis Čakija iz KŽ , Asta-Zagreb d.o.o. i S.K.I.M.T. d.o.o. iz KŽ te imamo support TZ grada Križevaca a nadam se da će se još neki uključiti... :icon_thumright: :Rleb: :hello:
Born to burn rubber!

• Komarac
  • *
« Odgovori #7 : Prosinac 20, 2007, 17:51:38 pm »
U red sponzora se priključio i caffe bar "Art Rock Caffe" koji će za sve djeda mrazeve osigurati rundu cuge i pizzeria "Mrak" koja će nam osigurati koji zalogaj pizze.  :hello2: :icon_cheers: :icon_pray: :icon_thumright:
Born to burn rubber!