Autor Tema: Bev 500 Cruiser - upoznavanje ...  (Posjeta: 18426 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline MrXL

• Komarac
  • *
Odg: Bev 500 Cruiser - upoznavanje ...
« Odgovori #60 : Srpanj 21, 2009, 14:39:21 pm »
Zaboravih reci sto se tice potrosnje ulja . . . Kazu mi na servisu a i provjerio na nekim stranim forumima normalno je da vise trosi na otvorenoj cesti kada ga se stisce, pogotovo sa dvoje na sicu.
Lukas ja isto mislim da vise o 250 nemas sto pisati . . . a 500 ceka. :icon_thumright:

Offline MrXL

• Komarac
  • *
« Odgovori #61 : Rujan 15, 2009, 14:24:18 pm »
Lagana obavijest - sajla od brzinomjera koja je pukla bez bilo kakvog vanjskog utjecaja ne ulazi u garanciju, zato jer je dio koji se rotira. :icon_eek:
Po toj logici onda malo toga ulazi u garanciju . . .
A da ne govorim da je smjesno da su isti uvjeti garancije za Zip i Beverly 500, koji je ipak nekakav premium segment u Piaggio grupi.

Offline Lukas

• ZAGREB
  • Moderator
  • Spol: Muški
  • Beverly 250ie
« Odgovori #62 : Rujan 16, 2009, 19:06:15 pm »
ZAto ja kažem i ponavljam, uzdaj se use i svoje kljuse i jebi im sve po spisku!. Odmah zvat tvornicu i raditi anti reklame pa nek se oni fino jebu svi zajedno. Da sam u državnom inspektoratu, nebi ti servisi radili niti sekunde pogotovo zajedno s Piaggio grupom u Cro. Rezervni djelovi bi se proizvodili u Hrvatskoj i to najmanje 30% dijelova za tržište a ne ovako. Garancija na njih.meni to izgleda kao iluzija kada se sjetim samo svojeg auspuha i natezanja s njima. Meni se gadi ići kupovati u njihove dućane ulje jer to je jedino što kupujem od njih u CRO!
NAbi ih na kurac i reci da ćeš ih dati u sve novine ovog svijeta. Jebote, platiš im nečiju godišnju plaću a on ti kaže da komad klavirske žice koja de vrti u bužiru od plastike nije pod garancijom...jebote ja bi im motorom ušao u dućan, majke mi moje. :cussing: Neka to mijenjaju odmah jer češ im se inače majke najebat, :cussing: jebem ih ja u galvu lihvarsku :cussing:

Isuse, ja sam se sada uzrujuao!!
I am not a jet engine scientist, I am jet engined scientist!!

Offline derbi

• Komarac
  • *
« Odgovori #63 : Rujan 18, 2009, 15:08:53 pm »
U zadnje vrijeme,iz mog iskustva s dotičnom ekipom po pitanju servisa čini mi se da je neki put jedini način za doći do svoje pravice..silom i svađom nažalost..
 :cussing:

Offline MrXL

• Komarac
  • *
« Odgovori #64 : Rujan 22, 2009, 16:48:07 pm »
Apsolutno se slazem sa Lukasom . . .Zanima me da li ima tko sa Yamahom iskustva u vezi garancije. Beverly je stvarno super ali servisna podrska je katastrofa i samo zbog nje vise necu uzeti ponovo Beverly (ako Lukas u medjuvremenu ne otvori servis ). Vise nemam snage za istjerivati pravdu po servisima (prosao sam pakao sa autom op.a.) pa nekako se sve vise okrecem Japancima, ne radi servisa nego sanse da dobijem proizvod koji treba samo redovno odrzavanje. Kod Piaggia je cak i to upitno . . .
Tip mi je u servisu za sajlu rekao " pa kuda bi ja stigao kada bi sve placao iz vlastitog djepa". Ne znam, valjda misli da ja Beverly nisam platio iz vlastitog djepa nego mi ga je mozda poklonio Sanader . . .

Offline MrXL

• Komarac
  • *
« Odgovori #65 : Ožujak 02, 2010, 18:41:39 pm »
Nova sezona. Veliki servis obavio na jesen a bio je u grijanoj garazi. Palio sam ga malo preko zime i nemam nikakvih problema. Registraciju obavili, 700 kn osiguranje, 370 cestarina i 115 tehnički. Za mjesec, dva ce trebati staviti nove gume . . .

Offline Lukas

• ZAGREB
  • Moderator
  • Beverly 250ie
« Odgovori #66 : Ožujak 02, 2010, 19:20:55 pm »
Sretno!! :icon_mrgreen:

Offline MrXL

• Komarac
  • *
« Odgovori #67 : Lipanj 13, 2010, 21:47:30 pm »
Nemam sto reci . . . sve radi i super ide. Nove gume Metzeler cine mi se bolje nego Maxis koje su bile na njemu. Sada jos malo pa na more :Rleb:

Offline Lukas

• ZAGREB
  • Moderator
  • Beverly 250ie
« Odgovori #68 : Lipanj 14, 2010, 10:42:11 am »
TO..... to...ja isto tako jedva čekam vožnjicu do mora, malo da se provjetrim. Samo da bude lijepog vremena i sve bu ok. Metzeler je bolji od Maxxisa? moram reći da sam ja bio izuzetno zadovoljan s Maxxisom ali što je najbolje,nema ih nigdje za kupit. I na biciklu ih imam već duže vrijeme i stvarno su jako dobre. Inače govore za njih da su loše, ali ja ne kužim po čemu. Dobro, za brzine kojima ja "jurim" mislim da se dobre, vjerujemd a se na većim brzinama već poznaju razlike te da MAxxis tu nije u vrhu klase. Ja još imam 2500km do servisa tako da sam baš za more i poslije mora...servis.
Sretno! :hello:

Offline MrXL

• Komarac
  • *
« Odgovori #69 : Lipanj 14, 2010, 16:24:50 pm »
Mozda mi se samo i cini jer su ove nove, pa se nekako lakse "obara" u zavoju ali mi se i cine nekako sigurnije kod brzeg prolaska zavoja ( a opet, mozda zato jer znam da su nove pa sam opusteniji ) Kako god bilo, jos pet dana do mora . . .

Offline MrXL

• Komarac
  • *
« Odgovori #70 : Srpanj 04, 2010, 20:28:01 pm »
"Puknula" me murija negdje prije Severina na Kupi prema Zagrebu sa radarom. Ogranicenje 50 a ja 105 kmh . . . Nekakav pakleni radar, jos nisam vidio takav, slika u HD-u. Da skratim, nakon natezanja me pustili bez kazne sa opomenom, premda je pocetno bilo nesto oko 2000 kn + bodovi, ali su mi priznali na kraju da im motori rijetko stanu a do slike nemaju koristi jer nema tablice sprijeda . . .

Offline Lukas

• ZAGREB
  • Moderator
  • Beverly 250ie
« Odgovori #71 : Srpanj 17, 2010, 17:04:40 pm »
Znači...što smo naučili.....NIKADA NE STAJEŠ MURIJI!!!! Dobro si prošao, ali mislim stvarno si jurio...105km/h i to na putu na more. PA to je normalna putna brzina za motor. Zato su te i pustili jer i oni to znaju. Između ostalog te znakove 50 postavljaju za skateboardove i ove na rolama, to ti nije za motore i aute..škole ne rade, nema nastave tako da i ti znakovi ne važe jer klinci idu s tim u školu :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Offline Kudcustacu

• Komarac
  • *
« Odgovori #72 : Srpanj 18, 2010, 16:00:27 pm »
Znači...što smo naučili.....NIKADA NE STAJEŠ MURIJI!!!! Dobro si prošao, ali mislim stvarno si jurio...105km/h i to na putu na more. PA to je normalna putna brzina za motor. Zato su te i pustili jer i oni to znaju. Između ostalog te znakove 50 postavljaju za skateboardove i ove na rolama, to ti nije za motore i aute..škole ne rade, nema nastave tako da i ti znakovi ne važe jer klinci idu s tim u školu :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:
:icon_super: sve si reko

Offline MrXL

• Komarac
  • *
« Odgovori #73 : Srpanj 19, 2010, 11:38:29 am »
Mozda da je neka R jurilica i ne bih stao ali ovako . . . moras. Argument vise za protivnicku stranu u raspravi skuter - motor  :crybaby2: Navodno ne stanes i onda ako ti uspije zapisati broj navedes u zalbi da je nacin na koji su te htjeli zaustaviti ugrozavao tvoju sigurnost.

Offline MrXL

• Komarac
  • *
« Odgovori #74 : Kolovoz 14, 2010, 09:55:00 am »
Daklem, promjenio sam u servisu straznje disk pločice nije mi se islo u mmaniju po zamjenske jer mi straznje brembo i nisu cvilile niti ranije, samo prednje, i desilo se sto ?   :icon_evil:  Sada cvile straznje, stavili su orginal i cvile . . . . Dosta mi je bremba . . . Sada imam tri brenda o kojima vise ne razgovaram niti me ista zanima u svezi istih. 1.)Mrecedes 2)Aprilia i sada 3.)Brembo  :Rkap: