Autor Tema: Bikers frendly pubs  (Posjeta: 36933 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Zlatko

• Komarac
  • *
  • Spol: Muški
  • GSX 750 EF 1984.
    • http://www.muddymc.hr
:partyman: Bikers frendly pubs
« Odgovori #30 : Veljača 27, 2006, 10:57:36 am »
Caffe bar " EDO ", Stara karlovačka 121, Blato. Kad idete Šepiću ili od njega, to Vam je skoro usput. Inače, to je okupljalište članova Muddy MC.
Slika će doći naknadno.  :wink:
Zlatko, Secretary, Muddy Zagreb

Offline mirko

• Komarac
  • *
    • http://www.motopub.net
NOVI MOTO PUB
« Odgovori #31 : Ožujak 07, 2006, 01:59:51 am »
U Šibeniku, točnije u Ražinama pokraj Šibenika na izlazu sa auto ceste, od nedavno postoji MOTO PUB. Lokal za motoriste i simpatizere moto đira. Često radimo promo-partyje za naše distributere motocikla i moto opreme. U lokalu se nalazi i kavez dovoljno velik da primi motocikl bilo koje veličine (zajedno sa plesačicom).  Ljeti će ovdje biti moto PUNKT gdje će bikeri moći dobiti sve, od informacije i smještaja, dobre hrane pa do tehničke pomoći.  Osobno ću predvoditi moto izlete po šibenskom kopnu ali i moru, kakve turističke agencije ne nude. U šibenskom području toga imamo u izobilju. Nakon izleta, natrag u PUB gdje ćemo se zabaviti uz dobru glazbu i pregled slika i snimki sa izleta te stvarati nova poznanstva.
                     Na sredini Jadrana od sada postoji točka u kojoj će bikeri biti doma.
 Vaša je jedina briga da stignete u komadu. Sve ostalo je moja briga. Eto, to je moja priča. Ako vam bilo što zatreba iz Šibenika ne ustručavajte se javiti.

MOTO PUB
Ražinska 10 Šibenik
moto-pub@net.hr
OÐI U MIRU ILI STOJ DI JESI !

Offline oldbiker

• Umag
  • V.I.P. Member
  • Honda CBR1100XX
« Odgovori #32 : Ožujak 07, 2006, 23:21:12 pm »
Umag - American bar Savudrijska bb - preko teniskog stadiona radi svaki dan od 21 - ujutro u ovisnosti od gostiju. Sastajalište MK 'Staaari Rokeri' Umag.
Motor vozi glavom ali malo i srcem. Free biker - bolje biti sam, nego u lošem društvu !

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #33 : Ožujak 11, 2006, 23:01:49 pm »
Prije Virovitice iz smjera Đurđevca na Podravskoj magistrali sam vidio neonsku reklamu za neki bikers caffe ili slično pa molim informacije. Taj nam je kraj slabo pokriven.
google master

Offline KittyBIKE

• Komarac
  • *
« Odgovori #34 : Ožujak 14, 2006, 09:10:23 am »
Citat: "James1100"
Prije Virovitice iz smjera Đurđevca na Podravskoj magistrali sam vidio neonsku reklamu za neki bikers caffe ili slično pa molim informacije. Taj nam je kraj slabo pokriven.
Hm, ne znam je li to to, ali ima negdje oko Virovitice jedan bikerski kafić Biker (čini mi se da se tako zove). Pored ceste na stupu je motor, a do kafića se mora malo popeti. To je "club house"  MK Alka iz Špišić Bukovice (našla sam podatke da im je sjedište u ulici Petra Preradovića 2 u Špišić Bukovici, ali nisam sigurna je li to u tom kafiću ili negdje drugdje). Ako sam imalo pomogla, drago mi je :D
...if I die riding a motorcycle, I died doing something I truly enjoy and that I live for. I died doing something that made me more of a person, not less..."
Sean Crane

Offline Linza

• LIFETIME Banned
« Odgovori #35 : Ožujak 20, 2006, 12:53:34 pm »
vakim danom sve sam blizi vretenastoj ribi

Offline wildcoyotica

• Komarac
  • *
« Odgovori #36 : Ožujak 20, 2006, 21:54:54 pm »
BATANA ( Rijeka )

- )

Offline Haponja

• Vizir
  • **
« Odgovori #37 : Ožujak 25, 2006, 01:50:52 am »
Citat: "James1100"

s lijeve strane, i motor je iznad neonske reklame ?
mislim da je ima samo bikers caffe ili tako nešt, prolazim ponekad tamo, ali zaboravim pogledat, a i tko će stajat, tamo je baš dobra ravnica  :mrgreen:
Four wheels move the body - two wheels move the soul"

Offline sandiz

• Komarac
  • *
« Odgovori #38 : Ožujak 28, 2006, 14:47:44 pm »
Pula/ najljepše mijesto je clubhouse od MC TWIN HORNA.To je stara Austrougarska vodosprema sa cirka 300-tinjak kvadrata bajkerski uređenog prostora.Nešto predivno za vidjet.Vikendom su dobri koncerti i dobra zabava.adresa je malo nebajkerska ali šta se može cesta vodi prema groblju pa je adresa Put za groblje 11. Drugo mjesto koje bi preporučio je Rock Caffe u centru grada gdje je svaki petak dobar koncert i dobra cuga.Vlasnik se zove Mocko! Treće mijesto je Actors bar na Pulskoj zaobilaznici koji je svratište svih motorista! Usput pozivam i sve zainteresirane na proslavu 3.rođendana MK SKUNKSA koje ce se odvijati u clubhouse MC TWIN HORNA  dana 01.04.2006. Bit će dobre svirke,graha i nezaobilaznih ćevapa! KO VOLI NEK IZVOLI :x
aradero1000

Offline Švaba

• Interceptor
« Odgovori #39 : Ožujak 28, 2006, 16:25:42 pm »
Na relaciji Zagreb-Crikvenica, u Križišću a zove se Crossroads

Offline Promil

• Gorski Kotar
  • V.I.P. Member
  • 1602 wildića
« Odgovori #40 : Travanj 02, 2006, 17:35:24 pm »
Citat: "Švaba"
Na relaciji Zagreb-Crikvenica, u Križišću a zove se Crossroads

to je nesto novo ili jer zadnj put kad sam bio u kriziscu toga nije bilo ili se nije tako zvalo :shock:
DAJ NEEEE SEEEEEERIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!

My wife yes
My dog maybe
My motorcycles NEVER!!!!

Offline Švaba

• Interceptor
« Odgovori #41 : Travanj 03, 2006, 07:56:00 am »
20m prije samog onog ogromnog križanja sa ljeve strane ima žutu tendu,sa desne strane je parking i ima ćak tablu sa natpisom:Bikers frendly bar.

Offline ZRIX

• Vizir
  • **
  • Matija Gubec
« Odgovori #42 : Travanj 03, 2006, 15:12:15 pm »
Gostionica  " NE DALJE ITI " .Špušća donja na cest od Molvi prema Majorovom stolu , prije samog graničnog prijelaza. Mrak....i :rock:  :fart:  :kolo:  :blob4:  :blob8:

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #43 : Travanj 03, 2006, 22:52:46 pm »
Sunja. Pizzeria "Posavina",u centru. Nije bikerski uređena,ali su domaći bikeri tamo. Na zidu je logo njihovog kluba. Tako sam i uletio u razgovor. I imao čast dobiti prvi (probni) flyer (ako sam dobro napisao) za njihov susret. Obećao sam da ću skrenut ekipi pažnju na taj kraj.
google master

Offline Deathmaster

• Vizir
  • **
    • Kliknite za Hrvatsku
Caffe bar ENDURO
« Odgovori #44 : Travanj 24, 2006, 21:11:11 pm »
Dobro veče, evo znam ja još jedan caffe bar za bajkere. Caffe bar ENDURO na tržnici u Karlovcu, preko puta Caffe bara Bingo(novijeg dijela). Vlasnik je mladi dečko i vozi BMW F650 GS-a i ima jako puno slika motora i super  je vibra u kafiću :twisted:
If you can't beat them, join them!

Da sam normalan poludio bi :) ! ! !