Autor Tema: Dragstar ili Marauder?  (Posjeta: 7270 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline black&white

• MMP
  • Spol: Muški
  • marauder
Odg: Dragstar ili Marauder?
« Odgovori #30 : Listopad 27, 2007, 23:46:54 pm »
koje?
ok je sad :dontknow:

Meni je warrior 1700 do jaja..još kad se malo pretumba..samo mora biti crna

Yzzy

• Gost
« Odgovori #31 : Listopad 28, 2007, 00:08:08 am »
Warrior mi j jedan od najboljih i najlijepših motora općenito!  :icon_thumright:

Joj Yzzy, pa to je prava đinđa-minđa! Samo fale lončići, narukvice, provjesci i sl.  :icon_mrgreen: Ja sam naked-aš u duši i to ne samo po vrsti motora nego i po custom-izaciji, dakle sve to dole i onda je super!  :icon_thumright:

:@: :bootyshake: :@: :bootyshake: :@: :bootyshake: :@: :bootyshake: :@: :bootyshake: :@: :bootyshake:

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #32 : Listopad 28, 2007, 00:36:44 am »
Moze li se ovaj "mali" warrior nabaviti kod nas?  Mislim da sam se zaljubio...  :icon_redface:

moze polovni
BMW = bauer motor werke

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #33 : Listopad 28, 2007, 00:38:10 am »

:@: :bootyshake: :@: :bootyshake: :@: :bootyshake: :@: :bootyshake: :@: :bootyshake: :@: :bootyshake:

ebiga slazem se sa juliusom

mene pere minimalizam, a ne motori za kroz korzo  :icon_mrgreen:
BMW = bauer motor werke

Yzzy

• Gost
« Odgovori #34 : Listopad 28, 2007, 12:37:31 pm »
ebiga slazem se sa juliusom

mene pere minimalizam, a ne motori za kroz korzo  :icon_mrgreen:

S godinama se kriterij i ukus popravlja... :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol:

Ma zaebavam se! To je čist individualno i zato hvala Bogu možemo birati među silnim vrstama i izvedenica motocikala. To ti je isto ko sa biranjem cure; netko voli plave, netko crne, netko koščate, netko podstavljene, a netko voli...dečke...
« Zadnja izmjena: Listopad 28, 2007, 12:43:28 pm Yzzy »

Offline Warg

• Cigangrad
  • Moderatori
  • kawasassi zr7
« Odgovori #35 : Listopad 28, 2007, 14:02:23 pm »
Warrior mi j jedan od najboljih i najlijepših motora općenito!  :icon_thumright:

Joj Yzzy, pa to je prava đinđa-minđa! Samo fale lončići, narukvice, provjesci i sl.  :icon_mrgreen: Ja sam naked-aš u duši i to ne samo po vrsti motora nego i po custom-izaciji, dakle sve to dole i onda je super!  :icon_thumright:

I ja na motoru najviše cijenim spartanski izgled,osim kad se ide na put :icon_super:
Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkt i savjest stada
Friedrich Nietzsche

Offline rockydennis

• Zamagljeni
  • Vizir
  • **
  • Savjesno i odgovorno
« Odgovori #36 : Listopad 30, 2007, 20:05:23 pm »
Meni je Marauder 1000 puta bolji, ja osobno ne podnosim izgled dragstara 650, predebel mi je nekak!  :dontknow: Nadam se da si čuo da se dragstar skoro raspao nakon 50.000km testa od Motorrada! Svakakvih problema je bilo, pa ak uzimaš rabljeni pazi na kilometražu! Najveća mana maraudera je Suzukijeva bahatost (vrijedi i za neke druge firme), to kaj im je jasno koliko volimo motore, tj. da ih nećemo odje... zbog 50ccm viška! Gamad prokleta! Rega ti je, usput da znaš, skoro duplo skuplja za Marauder! Al da je ludilo, je! Zato nemoj zaboraviti na Hondu Shadow 750, ili na već predloženi VN800, tj. još bolje VN900, koji za dvije godine i neće biti tako skup (novi je malih 59000kn)!  :icon_thumright:
Moze li se ovaj "mali" warrior nabaviti kod nas?  Mislim da sam se zaljubio...  :icon_redface:
moze polovni

Kaj misliš na uvoz? Koliko je to kubika? Izgleda mi *ebeno! Koliko bi me okvirno izašao rabljeni, da je ok? (Ak znaš cijene)
Oko 2000.god, do 30000km... Ovo me je ful iznenadilo, uopće nisam znao za malog Warriora!  :icon_super: :icon_super:

Mogo bi uskoro uletiti! :icon_mrgreen:

www.cro-chopper.forum-2007.com

Volim burek, zeljanicu pitu,
volim cure što ne pamte Titu!

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
« Odgovori #37 : Listopad 30, 2007, 20:08:20 pm »
Koliko ccm ima taj mali warrior?
Gandhi: "Be the change you want to see!"

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #38 : Listopad 30, 2007, 20:29:23 pm »
1700 ccm  :Rjok:
BMW = bauer motor werke

Offline rockydennis

• Zamagljeni
  • Vizir
  • **
  • Savjesno i odgovorno
« Odgovori #39 : Listopad 30, 2007, 20:47:59 pm »
meni je ljepsi marauder jer me podsjeca na malog warriora

Krivo sam skopčao :icon_redface: :icon_redface: Mislio sam da ima manji... :llllol:

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
« Odgovori #40 : Listopad 30, 2007, 22:00:56 pm »
Ja samo gledam i čitam i čudim se... Eh rocky... :icon_mrgreen:

Yzzy

• Gost
« Odgovori #41 : Listopad 30, 2007, 23:31:59 pm »
Doooobro!
Rasprava do sada ide dosta dobro. Sada je vrijeme ponešto malo ograničiti , a opet s druge strane malo proširiti...
Prvo stiskanje:
Ipak se ograničavam na 650 ccm!
Zašto? Zato što si ne mogu priuštiti nešto što će mi svaku godinu zbog tehničkog isprazniti kućni buđet. Za dvije godine, kada i mislim kupovati još jedan motor, pojaviti će mi se novi troškovi; klinac na faksu, uređivanje potkrovlja u stan...itd. Jednostavno nemrem toliko novaca davati državi za prijevozna sredstva;                            Auto-130 ks
                                         skuter- (hvala Bogu) samo 50ccm
                                         motor-250 ccm
                                         motor-650 ccm
Kako moj "sinek" (Rockydennis)  :hello: reče; za tih ušljivih 200ccm više, rega je skoro duplo skuplja! Eeee, buraz nedam!!!
                       Evo još malo stiskanja:
Od customa 650 ccm Yamaha pruža s svojim "starovima" po mojem ukusu najljepše primjerke. A kaj da radim kad mi se sviđaju "đinđe-minđe" (Tak se kaže, jelda Jule? :hello:) Suzuki radi nekakve anoreksičare, Honda metuzaleme a Kavac skoro i nema 650 ccm custom (ak sam u krivom, ispravite me). Ak za dvije godine moj Jinlun napravi 500 ili 650 ccm, e onda budem još razmislil... :@: Možda ostanem vjeran!

A sada da malo proširim diapazon.
Znaći, Starovi:

Silverado

Classic

Day-Starr

Ako netko ima još kakove ideje u okviru 650 custom, neka nalijepi!

Offline rockydennis

• Zamagljeni
  • Vizir
  • **
  • Savjesno i odgovorno
« Odgovori #42 : Listopad 31, 2007, 19:39:19 pm »
Tata, nauči već jednom- 750ccm ti je ograničenje! :icon_mrgreen:
Kategorije: 1)do 250ccm, 2)250-500ccm, 3)500-750ccm, 4)750-1000ccm, 5)za odlikaše :icon_mrgreen:
Tak da ti je isti đavo za regu Dragstar 650 ili  Honda Shadow 750!
...naravno, izbori dolaze, možda dobijemo nekog frajera za ministra prometa pa konačno kroz koju godinu uvedu rege po snazi motora! (moš mislit')! To bi bilo super jer ak neko nema love čak bi i blokadom bilo koji motor mogo dovesti u sebi prihvatljive granice! Naravno, to bi nam dalo prostora za muljanje, a to je poseban gušt! :icon_super:

Yzzy

• Gost
« Odgovori #43 : Listopad 31, 2007, 20:06:37 pm »
Tata, nauči već jednom- 750ccm ti je ograničenje! :icon_mrgreen:
Kategorije: 1)do 250ccm, 2)250-500ccm, 3)500-750ccm, 4)750-1000ccm, 5)za odlikaše :icon_mrgreen:
Tak da ti je isti đavo za regu Dragstar 650 ili  Honda Shadow 750!
...naravno, izbori dolaze, možda dobijemo nekog frajera za ministra prometa pa konačno kroz koju godinu uvedu rege po snazi motora! (moš mislit')! To bi bilo super jer ak neko nema love čak bi i blokadom bilo koji motor mogo dovesti u sebi prihvatljive granice! Naravno, to bi nam dalo prostora za muljanje, a to je poseban gušt! :icon_super:

:llllol: :llllol: :llllol: Poznato sinek! Mamica dela u osiguranju. :Rbis:
Ali...cijena Honde i cijena Yamahe; u startu za soma ojra je Honda jača   :motocikli010:. Pa onda: Sviđa mi se jeb.na Yamaha!!  :motocikli007: :motocikli007: :motocikli007: Me ti kužiš? Neeeećuuuu Hondu!!!
Još možda prije godinu dana bi se premišljal, ali sad, kaj da si radim!? Više mi se sviđa Yamaha :icon_fU:

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
« Odgovori #44 : Listopad 31, 2007, 20:53:16 pm »
Pa to je onda to! Uzimaš Yamahu i amen! Definirao si i profilirao želje, motor si izabrao tako da je tamo gotova. Sada se samo strpiš koju godinu i to je to!