Autor Tema: Motocikli.com -mobilna pomoc  (Posjeta: 15761 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Promil

• Gorski Kotar
  • V.I.P. Member
  • Spol: Muški
  • 1602 wildića
Odg: Motocikli.com -mobilna pomoc
« Odgovori #60 : Listopad 28, 2007, 12:14:04 pm »
dakle ja mislim ovo   :icon_pray: :icon_pray: :icon_pray: :icon_pray: :icon_pray: :icon_pray: :icon_pray:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Apsolutno podržavam ovo i
ja sam spreman ponuditi pomoč svima koji,nedaj bože,zapnu u Gorskom Kotaru,imam kombi na raspolaganju kada god nekom zatreba ima i kuku,sam nemam prikolice ali pošto sam tek danas vidio ovu temu cemo probat prepraviti moju staru prikulicu!!!!!

Dakle za Gorski Kotar sam ja ovdje u bilo koje doba dana i noći,ako treba i za prespavati ovdje samo se javite!!!!!!!!!

Još jednom svaka čast na ovoj ideji i hvala svima koji su se uključili!
DAJ NEEEE SEEEEEERIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!

My wife yes
My dog maybe
My motorcycles NEVER!!!!

Offline abERcrombie

• Komarac
  • *
  • FZ 6 SA
« Odgovori #61 : Studeni 05, 2007, 10:22:51 am »
za jesen, zimu i proljeće na raspolaganju sam u sesvetama a preko ljeta na krku
imam auto sa kukom i prikolicu za prikolicu imam nosač motocikla, a pošto je rađen za moj motor može prihvatiti samo motore s prednjom gumom 11 ili manje a zadnjom gumom 13 ili manje

Offline koma

• Zagreb, Kvatrić
  • Interceptor
  • obnavljam moto guzzi falcone 500 '70.
« Odgovori #62 : Studeni 05, 2007, 11:34:18 am »
i ja bi sudjelovo.
ove prerade prikolica i ovo i ono - koštaju.
ja bi uložio par kuna u nekakvu zajednički kasicu - prasicu ("kasa uzajamne pomoći")  :llllol:
pa da se otaklem uzmu pare za troškove članova koji preuređuju hardveraj za pomoć, ili izlaze na intervencije.
imamo takvo što? moramo za to biti klub?
grč. - κῶμα

Offline Charlie

• Split-Dalmacija
  • MMP
  • BMW R80 RT
« Odgovori #63 : Studeni 05, 2007, 14:26:44 pm »
i ja bi sudjelovo.
ove prerade prikolica i ovo i ono - koštaju.
ja bi uložio par kuna u nekakvu zajednički kasicu - prasicu ("kasa uzajamne pomoći")  :llllol:
pa da se otaklem uzmu pare za troškove članova koji preuređuju hardveraj za pomoć, ili izlaze na intervencije.
imamo takvo što? moramo za to biti klub?

Sve ovo je na dobrovoljnoj, prijateljskoj, bazi. Moje mišljenje je da prvo čoviku triba pomoč. Pare kvare ljude i ovo se ne radi zbog para. Čovik kome se pomogne na ovaj način platit će gorivo i autoput(ako se koristi) i to je sve. Mi koji smo se uključili u ovaj projekt doniramo svoje vrijeme, amortizaciju vozila, prikolice, itd. Bitno je da svi koji kreću na put imaju sigurnost da u slučaju bilo kakvog problema na putu imaju pomoć i podršku u bilo kom djelu lijepe naše i šire. I nemoramo bit klub kako bi pomogli jedni drugima.
Bolje cili život živit kao bogataš nego jedan dan kao siromah - Sir Oliver

Milost ne tražim niti bi vam je dao

Yzzy

• Gost
« Odgovori #64 : Studeni 05, 2007, 17:40:46 pm »

Sve ovo je na dobrovoljnoj, prijateljskoj, bazi. Moje mišljenje je da prvo čoviku triba pomoč. Pare kvare ljude i ovo se ne radi zbog para. Čovik kome se pomogne na ovaj način platit će gorivo i autoput(ako se koristi) i to je sve. Mi koji smo se uključili u ovaj projekt doniramo svoje vrijeme, amortizaciju vozila, prikolice, itd. Bitno je da svi koji kreću na put imaju sigurnost da u slučaju bilo kakvog problema na putu imaju pomoć i podršku u bilo kom djelu lijepe naše i šire. I nemoramo bit klub kako bi pomogli jedni drugima.

U sridu brale!!! :icon_thumright:
To je poanta cijele ideje.

Offline Grk

• Novi Travnik
  • Komarac
  • *
  • Honda Nighthawk 750
« Odgovori #65 : Studeni 13, 2007, 15:29:12 pm »
BRAVO KRALJEVI,nisam još ostao u kvaru u Hrvatskoj ali ako se tako nešto,ne daj Bože dogodi,imam vas u vidu!!!Svaka Vam čast,to je prava bajkerska solidarnost!
-Grk-

Offline Ico

• Rijeka
  • Old School
  • Honda CBR 900 u slaganju
« Odgovori #66 : Prosinac 05, 2007, 20:36:12 pm »
Ček sada!?
Znači meni se npr. pokvari motor npr. u Gorskom kotru,nazovem nekog i npr. Promil ili tko je najbliže (ako ima vremena i uvjeta) dođe sa prikolicom i odvuče mi motor doma a ja čovjeku platim gorivo + određena naknada za posao.

Ustvari to je ok. Meni je motor odšlepan a onaj tko je došao po motor si zaradi još 100-200 kn. Ja sretan on sretan,svi sretni :Rbis:

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #67 : Prosinac 05, 2007, 21:02:01 pm »
Ček sada!?
Znači meni se npr. pokvari motor npr. u Gorskom kotru,nazovem nekog i npr. Promil ili tko je najbliže (ako ima vremena i uvjeta) dođe sa prikolicom i odvuče mi motor doma a ja čovjeku platim gorivo + određena naknada za posao.

Ustvari to je ok. Meni je motor odšlepan a onaj tko je došao po motor si zaradi još 100-200 kn. Ja sretan on sretan,svi sretni :Rbis:

Ma nikakvih 100-200 kn, nego platiš troškove znači benzin (nafta, plin) i ako treba cestarinu, ako ima vremena popijemo piće, ako ne ima dana ....  :icon_thumright:
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #68 : Prosinac 05, 2007, 22:03:30 pm »
Ček sada!?

Ne kuzis bit

zaboravi..................
BMW = bauer motor werke

Offline Ico

• Rijeka
  • Old School
  • Honda CBR 900 u slaganju
« Odgovori #69 : Prosinac 05, 2007, 22:50:23 pm »
Ne kuzis bit

zaboravi..................

Kontam ja da nije to zbog zarade ali ako ima platit ću čovjeku piće i dat mu 100 kuna eto nek se nađe. Čisto radi nekog svog principa, shvatam ja da me čovjek ne traži ali ću mu svejedno dati ako imam...

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #70 : Prosinac 05, 2007, 23:20:52 pm »
ako covijek uzme ni ti ni on niste shvatili poantu

dosta o tome brisem off
BMW = bauer motor werke

Offline dino950

• Vizir
  • **
« Odgovori #71 : Prosinac 05, 2007, 23:38:20 pm »
u potpunosti podržavam ovu akciju
nemam auta ali sam na raspolaganju kaj se tiče utovara-istovara-ispijanja cuge ili bilo kakve druge pomoci na području zg..

kome da šaljem broj moba
narodnjaci-out

Offline FZ1

• Karlovac
  • Moderatori
  • Bayerische Flugzeug-Werke
« Odgovori #72 : Prosinac 05, 2007, 23:42:03 pm »
u potpunosti podržavam ovu akciju
nemam auta ali sam na raspolaganju kaj se tiče utovara-istovara-ispijanja cuge ili bilo kakve druge pomoci na području zg..

kome da šaljem broj moba

haha  :llllol:

Offline dino950

• Vizir
  • **
« Odgovori #73 : Prosinac 05, 2007, 23:49:01 pm »
pa da  :icon_pidu: 

:icon_super:
narodnjaci-out

Offline dex123

• zagreb
  • Tourer
  • vozi- u šumi
« Odgovori #74 : Prosinac 08, 2007, 13:11:58 pm »
U organizaciji BIKERS BROTHERS - SISAK  prije dvije godine otvorena je BIKERS SAFE HOUSE ili Sigurna kuća za bikere.

Kako smo svi mi pomalo ugrožena vrsta rodila se ideja da sami sebi pomognemo i naša putovanja učinimo što kvalitetnijima. Vjerojatno Vas zanima princip rada kuće, šta se nudi, koliko košta i od čega Vas čuva.

BIKERS SAFE HOUSE nije kafić i u pravilu je zatvorena za javnost, otvara se samo po najavi i potrebi bikera koji prolaze kroz naš grad i trebaju pomoć ili odmor . Čitav njen sadržaj je podređen tome da Vam pruži logistiku na Vašim putovanjima. Dakle ovdije ćete se moći odmoriti, najesti, oprati, posušiti robu, odigrati patiju biljara ,slušati rock, pogledati DVD sa naših i Vaših putovanja, prespavati, zbrinuti  ili prevesti na našim prikolicama pokvaren i nedajbože oštečeni motor. Nemoj te nas zvati da Vam posudimo ili iznajmimo prikolice za prijevoz motora kako bi išli sa autom na more, one služe isključivo da Vam pomognu u nevolji dok ste u sijedalu svoga motora, a na podrućju na Sisačko - moslavačke  županije jer ovo nije renta - car firma.

Ukoliko se odlučite ostati neko vrijeme u sigurnoj kući, provest ćemo Vas našim krajem i pokazati ono što većinom ne vidite jer se držite glavnih cestovnih pravaca ili ste samo u prolazu.

Koliko košta?

U 1.st BSH ne postoje novci i računi, nikada Vas nitko neće tražiti naknadu za dobivenu uslugu ili konzumaciju sadržaja ove KUĆE, jedino što možete je ostaviti proizvoljan dar pomoću kojega će kuća dočekati novog bikera u nevolji ili bikera kojem je potrebna podrška u nastavku njegova putovanja. Na pročelju 1.st BSH postoje SOS biker telefoni pomoću kojeg se može stupiti u kontakt sa nama. Ovaj telefon je zvonio već nekoliko puta i možda bi bilo najbolje čuti korisnike kuće što misle o našoj  24 satnoj organiziranosti.

Mi ne radimo moto susrete od tri dana mi radimo 365 dana po 24 sata dnevno za "samo" jednog bikera.

Tko smo mi?

Dobro znana ekipa u MC,starijim MK i bikerima sa dužim stažom. Možda će nas bolje znati pod Braća Borčilo, no mi više nismo sami i ime se promjenilo.

Pred nama je i novi projekt. BIKERS SAFE TOWN.  U neposrednoj blizini Siska na površini od 7000 metara četvornih krećemo u proljeće sa izgradnjom brvnara, bine i svih ostalih sadržaja. Zemlja je je kupljena i tlo je pripremljeno .To neće biti obićan moto kamp, sve što radimo ne nalikuje na ništa što je viđeno od imena pa do logike rada.

Obilježit ćemo se radom, kilometrima. 

Da li smo napravili nešto novo, jedan korak naprijed, u učvrščivanju bikerske ideje, to ocijenite sami.

Pozdrav iz Siska

BIKERS BROTHERS SISAK

1.st BIKERS SAFE HOUSE

svaka vam čast,a isto ponovno kažem za dečke s foruma(mmp).
  :icon_super: