Autor Tema: Motocikli.com -mobilna pomoc  (Posjeta: 15765 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
Odg: Motocikli.com -mobilna pomoc
« Odgovori #15 : Listopad 10, 2007, 23:25:44 pm »
ovo je najbolji projekt koji sam cuo u zadnje vrjeme u vezi motociklista.
mislim da bi trebali i otvorit neki žiro da tko može da 100,200 ,300,kuna,(ja bi dao)pa da od tog se plati rega,gume,cuga i klopa i honorar neki onom ko vozi.(gorivo neg placa onaj tko je u kvaru)(il tak nekaj)
znam da svi vozimo savršene motocikle al lanac uvjek može puknut il sajla il tak nekaj,a onda  :icon_eek: .
  :icon_thumright:   :icon_thumright:   :icon_thumright:   :icon_thumright:   :icon_thumright:   :icon_super:

nema potrebe za žr

covjek te poku , odpelja kaze npr. 200 kn benzin 2xs 47 kn cestarina ti mu das lovu i mir

sam portal ne namjerava zaradit na tome nego tko te vozi tomu placas

prikolicu ce moci uzet svi stalni clanovi foruma , a sama pomoc vrijedi za sve

Motocikli.com ce obezbjedit prikolicu

jedino je upitno koliko clanova ima kuku

BMW = bauer motor werke

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #16 : Listopad 10, 2007, 23:32:12 pm »
ovo je najbolji projekt koji sam cuo u zadnje vrjeme u vezi motociklista.
mislim da bi trebali i otvorit neki žiro da tko može da 100,200 ,300,kuna,(ja bi dao)pa da od tog se plati rega,gume,cuga i klopa i honorar neki onom ko vozi.(gorivo neg placa onaj tko je u kvaru)(il tak nekaj)
znam da svi vozimo savršene motocikle al lanac uvjek može puknut il sajla il tak nekaj,a onda  :icon_eek: .
  :icon_thumright:   :icon_thumright:   :icon_thumright:   :icon_thumright:   :icon_thumright:   :icon_super:

To ne dolazi u obzir. Ovo nije klub, prikolica je sponzorska, nije plaćena, a gume će trajati predugo da bi se mislilo na amortizaciju. registracija također nije ogromna stavka. Jednostavno je, onaj koji je u kvaru, nek plati frendu troškove i cugu i gotovo. Jer onaj koji te pokupi na cesti ti je prijatelj. Osobno mi gubitak vremena ne predstavlja problem, ali nemam za bengu do na pr. Rijeke baš u svakom trenu. :dontknow:
google master

Offline Too Slow

• Dežurni zajebant i spammer
  • Administrator
  • Rotten to the Bone
« Odgovori #17 : Listopad 11, 2007, 00:04:31 am »
Da bi riječ rekel...... :icon_thumright: :icon_thumright:...ak treba kaj pomoći tu sam  :icon_mrgreen:.
As I walk through the valley of death
I fear no one because everyone's dead
I chose this knife, it's all i need by my side
MY GOD IS PAIN

CuC Slow te gleda...

Offline dex123

• zagreb
  • Tourer
  • vozi- u šumi
« Odgovori #18 : Listopad 11, 2007, 00:06:40 am »
kolko sam shvatio postojat će prikolica i kad je neko u nevolji može ju posudit a vozilo za šlep je u osobnom aranžmanu

ideja mi je bila buduči da nevolim bit nikom na teret a i bilo što posuđivat na spiku i ljepe oči dat bar neku kintu da se ne osjećam ko govno kad od nekog kog i neznam tražim nešto.

a sad u vezi da ovo nije klub- ja se nebi osječao večim motoristem da sam u nekom klubu,nit bi se učlanio u neki klub da imam neke privilegije zbog toga, funkcioniram otprilike ak kome treba kakva pomoć u pravilu pomognem,(zauzvrat ne trežim ništ)
iskreno kako smo u 2007 godini za mene je ovaj forum moto klub jer smo u digitalno nuklearnom dobu  :Rhmm:
vas tu znam,stekao sam povjerenje u vas,od foruma naučio sam puno a to je i ono na što sam najponosniji,i čast mi je da sam član vašeg foruma.
a sad malo zezancije-u neki moto klub učlanit ču se kad ču imat 90 godina i neizlječive hemeroide i harley sa najmekšim sicem he he  :icon_super:  :icon_thumright:

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #19 : Listopad 11, 2007, 00:07:59 am »
kolko sam shvatio postojat će prikolica i kad je neko u nevolji može ju posudit a vozilo za šlep je u osobnom aranžmanu

ideja mi je bila buduči da nevolim bit nikom na teret a i bilo što posuđivat na spiku i ljepe oči dat bar neku kintu da se ne osjećam ko govno kad od nekog kog i neznam tražim nešto.

nije poanta da ju posudis nego da netko dodje po tebe
bio to ja , james , rockydenis ,brzi ili netko drugi --POTPUNO NEBITNO

a sto se tice tereta
primjena je jednostavna

ne trazi od drugog ono sto ti nisi u stanju napraviti
Igra se na povjerenje i solidarnost
BMW = bauer motor werke

Offline Charlie

• Split-Dalmacija
  • MMP
  • BMW R80 RT
« Odgovori #20 : Listopad 11, 2007, 06:37:18 am »

a sad u vezi da ovo nije klub- ja se nebi osječao večim motoristem da sam u nekom klubu,nit bi se učlanio u neki klub da imam neke privilegije zbog toga, funkcioniram otprilike ak kome treba kakva pomoć u pravilu pomognem,(zauzvrat ne trežim ništ)
iskreno kako smo u 2007 godini za mene je ovaj forum moto klub jer smo u digitalno nuklearnom dobu  :Rhmm:
vas tu znam,stekao sam povjerenje u vas,od foruma naučio sam puno a to je i ono na što sam najponosniji,i čast mi je da sam član vašeg foruma.
a sad malo zezancije-u neki moto klub učlanit ču se kad ču imat 90 godina i neizlječive hemeroide i harley sa najmekšim sicem he he  :icon_super:  :icon_thumright:

Članstvo u klubu je osobni izbor svakog pojedinca. Hoče li se netko učlanit u neki klub i zašto se hoće ili neće učlanit to mene osobno ne interesira. Isto tako ljude (bikere) ne djelim na članove i ostale već prvenstveno ih djelim po njihovom ponašanju. Kako sam u jednoj temi prije naveo, opisni pridjev ŠUPAK steće se iskljućivo ponašanjem. Šta se pomaganja tiće, trebao sam pomoć dosta puta (kvar, probušena guma, otao bez benzine, ...) i to onda kad nisam bio baš blizu kuće, i imam raznih iskustava, tako da mi je misao vodilja kod pomaganja ova - pomozi drugom na način kako bi volia da drugi pomognu tebi u slićnoj situaciji.
Bolje cili život živit kao bogataš nego jedan dan kao siromah - Sir Oliver

Milost ne tražim niti bi vam je dao

Offline bihacanin

• Bihac
  • MMP
  • honda NTV 650
    • emaco bihac
« Odgovori #21 : Listopad 13, 2007, 12:56:24 pm »
Iskreno se nadam da ova prikolica nikome neće trebati (u slučaju kvara ili nedaj bože pada). Ali ako šta zatreba samo zovite tu sam ako mogu šta pomoći a misli da mogu. I naravno u slučaju da nekom zatreba usluga (nikad se nezna) tu sam.
nemere hajvan biti insan al more insan biti hajvan

Offline aposaric

• MMP
  • Waaazzzuuuuppp
« Odgovori #22 : Listopad 15, 2007, 10:49:19 am »
Ljudi, ovo je odličan projekt, i u potpunosti vam stojim na raspolaganju, ako treba otići po nekoga, naravno, ako sam slobodan u to doba.

Ostavil sam svoj broj kod Admina, pa me slobodno kontaktirate;-)

A ak vam treba uletiti sa nekom pinkom, znači, da se stvar uhoda, sam recite gdje i kak;-) Ako ne opet ok;-)

Super idea, i nadam se da će ovo u potpunosti zaživjeti :icon_super:
Wazzuuup

Yzzy

• Gost
« Odgovori #23 : Listopad 15, 2007, 11:20:01 am »
I ja sam u igri :Rkap:, broj kod admina!

Offline knez

• Nomad
  • MMP
  • Yamamaha XV 535
« Odgovori #24 : Listopad 15, 2007, 14:45:27 pm »
Citat:
pomozi drugom na način kako bi volia da drugi pomognu tebi u slićnoj situaciji.

Charlie,dobro napisano!

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #25 : Listopad 15, 2007, 15:29:10 pm »
e ovako

mala promjena

da tu nebi dolazio do eksploatacije odredenih članova foruma
pomoc vrijedi samo za one koji su ju i ponudili

Mislim da je to posteno

BMW = bauer motor werke

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
« Odgovori #26 : Listopad 15, 2007, 15:35:37 pm »
Baš mi je drago vidjeti sve ove postove i kako se javljate spremni za pomoć.  :icon_super: :icon_super:
Ujedno bi se zahvalio i svima koji su se ovdije javili i onima koji su Adminima i Moderatorima poslali svoje kontakte u slućaju da netko zatreba pomoć ( gotovo ) bilo koje vrste! Dečki stvarno ste krasni i I´m proud to be motocikli.com forum member, love you guy´s!  :icon_super: :icon_super: :icon_thumright: :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: Listopad 15, 2007, 15:41:57 pm Julius »
Gandhi: "Be the change you want to see!"

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
« Odgovori #27 : Listopad 15, 2007, 15:39:31 pm »
e ovako

mala promjena

Mislim da je to posteno

Aposolutno i drugačije nikako! Osim u slućaju Administratora i Moderatora koji uvijek stoje na raspolaganju za kontakt, pa makar i ako se treba sa nekim otići na cugu i čevape!  :icon_mrgreen:
Gandhi: "Be the change you want to see!"

Offline Charlie

• Split-Dalmacija
  • MMP
  • BMW R80 RT
« Odgovori #28 : Listopad 15, 2007, 15:58:02 pm »
e ovako

mala promjena

Mislim da je to posteno

Moj broj imaš pa se javi kad budeš u blizini i pomoči ču ti, makar u ispijanju pive, kave, etc, etc :icon_pidu:

p.s.
i za sve ostale vrijedi isto, kad ste u blizini Splita javite se i imate pomoć  :hello:
Bolje cili život živit kao bogataš nego jedan dan kao siromah - Sir Oliver

Milost ne tražim niti bi vam je dao

Offline oldbiker

• Umag
  • V.I.P. Member
  • Honda CBR1100XX
« Odgovori #29 : Listopad 15, 2007, 18:57:20 pm »
Ja već imam prikolicu pa preuzimam područje Istre i Kvarnera ! Apsolutno podržavam akciju !!!  :icon_super: :icon_super: :icon_super: :icon_super:
Motor vozi glavom ali malo i srcem. Free biker - bolje biti sam, nego u lošem društvu !