Autor Tema: West Coast Choppers  (Posjeta: 4167 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline virago11

• Vizir
  • **
  • Spol: Muški
  • BMW R1200C
Odg: West Coast Choppers
« Odgovori #15 : Veljača 13, 2007, 20:48:56 pm »
Dobar filmić choper je zakon :icon_super: :icon_super:

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #16 : Veljača 13, 2007, 22:15:28 pm »
  Ti jarca !!! Oni te chopere dižu na zadnji kao da se voze na RRRRRRRRRRR-ovima !  :icon_scratch: :icon_super:
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline Direktor

• Karlovac
  • Old School
« Odgovori #17 : Veljača 14, 2007, 09:57:43 am »
To su luđaci. Gledam ih svaki dan na satelitskoj na DMAX programu. Onaj nabildani stari stalno tuče svok sina :motocikli007:, al su im motori zakon :icon_super:
Street Illegal

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #18 : Veljača 14, 2007, 10:00:45 am »
To su luđaci. Gledam ih svaki dan na satelitskoj na DMAX programu. Onaj nabildani stari stalno tuče svok sina :motocikli007:, al su im motori zakon :icon_super:
malo si pobrkao to je OC kaj ti gledas
BMW = bauer motor werke

Offline Direktor

• Karlovac
  • Old School
« Odgovori #19 : Veljača 14, 2007, 12:33:59 pm »
malo si pobrkao to je OC kaj ti gledas

Jesam, pobrkao sam. Ovo je ekipa od Đesi Đemsa, vidio sam sliku u postu.
Street Illegal

Offline crni

• Komarac
  • *
« Odgovori #20 : Veljača 20, 2007, 01:19:55 am »
West coast choppers jest vlasnistvo Jesse James-a, covjek je vec godinama na sceni i na sasvim drugi nacin je uspio svoje proizvode plasirati na trziste. Ne zamara se show motorima poput OCC-a, vec gaji prepoznatljiv i upotreban oblik custom bike-ova. Cahure raznih kalibara, 45 ACP, 44 mag., 38 super auto, mag. 357, nisu bez vraga jer covijek tvrdi da je potomak slavnog Jesse Jamesa pa nije cudo sto je "naoruzao" motore, a i dobro izgledaju. Njegova specijalnost je rucna izrada rezervoara i blatobrana, naravno aluminij, a ostatak ekipe vrhunskih majstora radi sve ostalo, po njegovim idejama. Jedan je od rijetkih koji sve dijelove ( osim masina) izradjuje pod istim krovom. Agregati su uglavnom S&S, a tesko ih je prepoznati jer svaki poklopac na istom su zamjenjeni u stilu WCC-a. Uspio covijek ugurati motore u Holliwood pa sad sva sila bogatih neandertalaca voze WCC motore i urlaju "FUCK YOU!!!!", jer  je to Jesse-jeva fora. Boli ga kita, covijek lezi na milionima dolara od svoga znoja, naravno! Sve se svodi na modele El Diablo, El Diablo II i CFL, to mu je baza na kojoj razvija nevidjene stvari i svi motori su upotrebni i zestoki. Usput se tu nadje i koji hot rod, muscle car i svakakva cuda na cetiri kotaca jer su mu custom motori i auti strast. Voli covjek sve sto je brzo pa je i na ferrarijima ostavio traga, drag utrke su americki folklor pa covjek ima Top Fuel tim. Mozda se pitate koliko ti motori kostaju!? Sitnica, od 70 000 dolara u nedogled. U prodaji pod imenom WCC, osim gotovih motora, onih po narudzbi, djelova i pratece opreme i odjece, proizvodi i felge za SUV vozila i aute, a modeli su imenovani po kalibrima streljiva, gore navedenih. Sve u svemu ludnica jer njegov stil se tesko moze s bilo cime usporedjivati. Pogledajte njegove stranice i necete pozaliti. Tip radi stvarno cool pizdarije!

Offline FZ1

• Karlovac
  • Moderatori
  • Bayerische Flugzeug-Werke
« Odgovori #21 : Ožujak 09, 2007, 22:43:01 pm »
...evo jednog uratka Jesse Jamesa koji mi se vrlo dopao, kopija Norton Manxa,sa HD 124 inch S&S motorom.cijena 40000$

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
« Odgovori #22 : Ožujak 09, 2007, 22:51:53 pm »
Stvarno jako lijep motor.  :icon_super:
Gandhi: "Be the change you want to see!"

Offline crni

• Komarac
  • *
« Odgovori #23 : Ožujak 19, 2007, 13:16:55 pm »
Jesam, pobrkao sam. Ovo je ekipa od Đesi Đemsa, vidio sam sliku u postu.

To nikako nije ekipa Jesse Jamesa, to su Hells Angels, Frisco chapter. Nemaju nikakve veze s Jesse Jamesom, osim sto on radi neke slicne stvari koje su davno oni izmislili, kazem slicne, ne iste.