Autor Tema: Kymco Zing 125  (Posjeta: 48840 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline slowryder

• Komarac
  • *
Odg: Kymco Zing 125
« Odgovori #135 : Srpanj 08, 2008, 12:13:32 pm »
Hvala Vladek na brzom odgovoru. Mislio sam ak se točno zna koliku bi struju trebao vući da izmjerim sam ali ovako ću vjerojatno do majstora.
Kaj se tiče akumulatora meni niti jedan ne traje dulje od dvije godine, zašto sam si pomalo i sam kriv. Ne vozim se često a prek zime ga ne nadopunjavam.
Kaj se firmi tiče, meni je Unibat radio bolje od Exidea. Exide mi se znao isprazniti kad nisam dulje palio motor a Unibat ne. I kaj nije zanemarivo Unibat je dvostruko jeftiniji...

Offline slowryder

• Komarac
  • *
« Odgovori #136 : Srpanj 08, 2008, 15:00:28 pm »
Jeli regler ona četvrtasta kutijica s dva konektora kaj se montira na lim koji drži akumulator ?

Offline Vladek

• Zagreb
  • Vizir
  • **
  • Spol: Muški
  • HD XL 1200 X Sportster 48
« Odgovori #137 : Srpanj 08, 2008, 19:39:53 pm »
Regler se nalazi ispod sica. Četvrtastog je oblika i ima rebra po sebi. Kad sam kupio Unibatov akumulator garancija je vrijedila godinu dana, a sad samo 6 mjeseci - toliko o kvaliteti!

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #138 : Srpanj 08, 2008, 19:41:11 pm »
netko te mulja

jamstvo je 2 godine
BMW = bauer motor werke

Offline Vladek

• Zagreb
  • Vizir
  • **
« Odgovori #139 : Srpanj 08, 2008, 19:43:30 pm »
netko te mulja

jamstvo je 2 godine

Kupio sam ga na Ribnjaku, dućan koji već desetljećima prodaje akumulatore i prije 3 dana sam ih zvao i vele da jamstvo vrijedi pola godine, a prije je vrijedilo godinu dana. Ak vrijedi 2 godine još ga stignem reklamirati.

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #140 : Srpanj 08, 2008, 21:13:42 pm »
Kupio sam ga na Ribnjaku, dućan koji već desetljećima prodaje akumulatore i prije 3 dana sam ih zvao i vele da jamstvo vrijedi pola godine, a prije je vrijedilo godinu dana. Ak vrijedi 2 godine još ga stignem reklamirati.

Pa trebao si dobit pisano jamstvo uz aku i u njemu ti mora pisat koliko i pod kojim uvjetima važi jamstvo, a mora ti negdje pisat i tko je ovlašten zastupnik i uvoznik pa probaj direktno njih kontaktirati.

Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline Vladek

• Zagreb
  • Vizir
  • **
« Odgovori #141 : Srpanj 08, 2008, 22:37:48 pm »
  Pa trebao si dobit pisano jamstvo uz aku i u njemu ti mora pisat koliko i pod kojim uvjetima važi jamstvo, a mora ti negdje pisat i tko je ovlašten zastupnik i uvoznik pa probaj direktno njih kontaktirati.

Imam račun na kojem se vidi datum kupnje i tip akumuklatora koji sam uzeo. Našao sam broj uvoznika pa ću ih sutra nazvati. Ako neće ići idem preko udruge Potrošač.

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #142 : Srpanj 09, 2008, 00:17:39 am »
uvoznik ti je http://www.beren.hr/ctek.html

trazi Tony-a to ti je vlasnik i reci da si sa motocikli.com

covjek je inace uredu i ne bi trebao imti problema

probleme ti radi trgovina gdje si ju kupio , medjutim isto tako oni nedaju jamstvo vec uvoznik.
Ne zele ti zamjeniti jer ima se neda zafrkavati sa tvojim akumulatorom .

Medjutim opet oni ionako nisu bitni nego uvoznik
BMW = bauer motor werke

Offline lukylipik

• Zagreb
  • Interceptor
  • Yamaha DragStar xvs 650
« Odgovori #143 : Srpanj 09, 2008, 08:14:23 am »
Imam račun na kojem se vidi datum kupnje i tip akumuklatora koji sam uzeo. Našao sam broj uvoznika pa ću ih sutra nazvati. Ako neće ići idem preko udruge Potrošač.

...potrošač je reklama za naivne, htio sam rješavati neke stvari oko HT-a, a oni meni prvo učlanjenje u udrugu pa onda, statut....ma čim pogledaš onog Iliju Rkmana znaš da je to samo za odabrane i za naslovnice medija kada trebaju samoreklamu uz atraktivnu temu. Mali i običan čovjek je i kod njih mali!
...i sutra je novi dan - dok ide,ide!

Offline slowryder

• Komarac
  • *
« Odgovori #144 : Srpanj 09, 2008, 09:51:32 am »
Ja sam svoj kupio kod uvoznika i na jamstvu piše da je garancija na starter akumulatore 24 mjeseca a za akumulatore za motocikle 6 mjeseci

Offline slowryder

• Komarac
  • *
« Odgovori #145 : Srpanj 09, 2008, 10:01:57 am »
Uh, pa kaj regler košta 825 KN ?

Offline Deny

• Vizir
  • **
« Odgovori #146 : Srpanj 09, 2008, 12:17:43 pm »
Uh, pa kaj regler košta 825 KN ?

to je ono što je meni uvijek smetalo kod kymca...kupiš jeftin motor,jer nemaš love,a onda te deru na servisima ko da imaš pravi motor,a svaki rezevni dio košta ko i za kawasaki ako ne i više,di je tu logika?

nadam se da s keewayem nije takav slučaj

Offline slowryder

• Komarac
  • *
« Odgovori #147 : Srpanj 09, 2008, 12:56:44 pm »
Ja za sada promijenio samo sajlu od kvačila, koštala je oko 150 kn i to mi je ok.
Ovo s reglerom mi se čini skupo...
Iako, kad zbrojim sve troškove, budući da sa Zingom nisam imao problema a gdje je servis niti ne znam pravo, ispadne prilično jeftino za vožnju...

Offline Deny

• Vizir
  • **
« Odgovori #148 : Srpanj 09, 2008, 13:33:46 pm »
evo ovdije se raspravlja o reglerima....jedan preporuča da se uzme regler s manjeg traktora,vjerojatno je dosta jeftinije

http://www.motocikli.com/forum/index.php/topic,6667.0.html

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #149 : Srpanj 09, 2008, 14:33:02 pm »
...potrošač je reklama za naivne, htio sam rješavati neke stvari oko HT-a, a oni meni prvo učlanjenje u udrugu pa onda, statut....ma čim pogledaš onog Iliju Rkmana znaš da je to samo za odabrane i za naslovnice medija kada trebaju samoreklamu uz atraktivnu temu. Mali i običan čovjek je i kod njih mali!

U krivom si

Sto se tice Ilije
BMW = bauer motor werke