Autor Tema: SpeedBowl Racer  (Posjeta: 1367 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline FZ1

• Karlovac
  • Moderatori
  • Spol: Muški
  • Bayerische Flugzeug-Werke
SpeedBowl Racer
« : Prosinac 26, 2005, 12:42:29 pm »
World Champion By Freddie Krugger

THE END

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
SpeedBowl Racer
« Odgovori #1 : Prosinac 26, 2005, 14:34:43 pm »
Prekrasan boardracer. Ima dobrih ideja i oduševljava me trud uložen u završnu obradu. Jedini kaj može služit samo za odlazak na kavu :cry:
Opet se vraća pitanje novaca. To ni Ameri ne mogu platit. Osim bogatih i totalno bolesnih freakova. Jesam blesav,ali ne do te mjere :(  Nebi ni za kruh imal da dignem kredu za to :?
google master

Offline FZ1

• Karlovac
  • Moderatori
  • Bayerische Flugzeug-Werke
SpeedBowl Racer
« Odgovori #2 : Prosinac 26, 2005, 17:42:51 pm »
da ali mozes zato sam napraviti nesto slicno

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
SpeedBowl Racer
« Odgovori #3 : Prosinac 26, 2005, 22:25:25 pm »
Imam jednu drugu ideologiju. Mislim raditi preradu choppera za malu lovu. Jednostavno da pokažem da se može imati lijep motor i bez dobitka na lotu. Ali o tome ću više kad počnem raditi.
To je tak danas,kad ljudi krenu u teretanu,svi imaju slike Ramba pred očima. Kad spomeneš choppera,svi pričaju o Orange Countyu. Zato kaj je trenutno na TV. To je bio razlog i zašto sam stavio temu "bravarija". Imao sam i takav pokušaj spašavanja starog motora,jednu Hondu. Ali ipak je bila previše bolesna. I nakon puno uložene love,stalno je išla iz kvara u kvar. Nako 4 godine sam uspio skupiti možda 100km vožnje na njoj,a ne postoji sklop koji nisam radio na tom motoru. Onda sam odustao i tako sam kupio prvi novi motor. Od jada :evil:   Jeeebote! Stisneš gumb i on odmah upali :shock:  Stisneš kočnicu i on odmah stane :shock:  :shock:
google master