Autor Tema: Best Harley?  (Posjeta: 3788 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Yzzy

• Gost
Odg: Best Harley?
« Odgovori #15 : Rujan 13, 2007, 02:23:08 am »

Offline knez

• Nomad
  • MMP
  • Spol: Muški
  • Yamamaha XV 535
« Odgovori #16 : Rujan 13, 2007, 13:47:41 pm »
Moj nekakav izbor bi bio 883 ili (kako je i moj cousin Black rekao  :icon_super:) Dyna wide glide sa određenim preinakama.
No svakako bez pretjerivanja jerbo volim jednostavnost,showbikes nisu moj izbor ni interes.

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #17 : Rujan 16, 2007, 19:14:46 pm »
joj, joj..pa čemu sad to :icon_scratch:

Offline Simon

• Samobor
  • Vizir
  • **
  • Spol: Ženski
  • CB 400N / GSX 550EF
« Odgovori #18 : Rujan 16, 2007, 21:24:04 pm »
Da ikad nekim cudom mogu kupiti takav bike (ili mozda dobiti jedan  :icon_mrgreen:) ja bi ovakav :

Sportster 883 Custom

Ali necu, pa cu nakon kineza voziti japanca..
M.K. KOMPA
http://www.mk-kompa.com/
You have the right to remain silent.
anything you say will be misquoted,
and used against you..

Prevodim s njemačkog, pa ako neko treba..

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #19 : Rujan 16, 2007, 23:14:37 pm »

Da ikad nekim cudom mogu kupiti takav bike (ili mozda dobiti jedan  :icon_mrgreen:) ja bi ovakav :

Sportster 883 Custom

Ali necu, pa cu nakon kineza voziti japanca..

Nemoj biti tako sigurna da se čudo neće dogoditi. Velika cijena Sportstera je više problem našeg uvoznika nego proizvođača. Ipak, i oni su shvatili da su pretjerali. Imao sam namjeru kupiti 883, ali je tada koštao 15000 kn više nego sezonu kasnije. Uz sve moguće vrste kredita i rast standarda, to više nije preskup motor. Obični 883 je cijenom nije nedostižan, naravno, ako govorimo o novom motoru. Rabljeni je druga priča jer HD drži cijenu.
Osobno mislim da je bolji izbor obični Sporty. Na Customu je izdužen rezervoar čime je pokvaren oblik originala, karakterističnog za taj model i oblik. Taj je motor zamišljen za sport i kao univerzalan svakodnevni prijevoz i tako je stvorio neki svoj renome, a od takvih stvari Harley živi. Uz to, ide puno bolje nego se čini gledajući podatke na papiru.
Mislim da je za tebe najbolji izbor 883 Low, bivši Hugger. Osim tanka, razlika je u prednjem kotaču koji je manji i nešto širi od Customa, ali time je ciklistika bolja. Vanjski izgled mu nije lošiji. Model Low je zamišljen za žene, ima kraći ovjes pa je motor niži, a manji hod nije bitan jer su žene u prosjeku lakše. Nožne komande su smještene klasično za razliku od Customa, ali odmaknute nogare rade svi aftermarket proizvođači, pa čak i oni koji ne rade dijelove isključivo za HD. Uz to, nije problem ni "home made" rad jer je konstrukcija motora takva da to nebi bio kompliciran posao. Vozio sam običnog 883 sa odmaknutim komandama u stilu Customa i bio sam prezadovoljan položajem.
« Zadnja izmjena: Rujan 17, 2007, 16:58:26 pm James1100 »
google master

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #20 : Rujan 17, 2007, 17:00:40 pm »
Off očišćen. Probal sam fino, ali ne ide. Ocjenu Harleya kao firme pokrenite u nekoj novoj temi. Ako bude imala smisla.
google master