Autor Tema: Pobjednik u klasi radical  (Posjeta: 6281 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
Odg: Pobijednik u klasi radical
« Odgovori #15 : Rujan 11, 2007, 00:28:33 am »
ma stima

ali nek se trese neka lupa
nek mi sebe kicmu
nek je spor

nek se kvari

ali ebiga to se kupuje srcem
pa nek se sve ebe  :icon_mrgreen:

BTW

Mogli ste batmenu napumpat zadnju gubu  :Rgy: :icon_mrgreen:
BMW = bauer motor werke

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #16 : Rujan 11, 2007, 00:30:35 am »
fuckas ti custom na kojem nemas mjesta za trbuh  :icon_mrgreen:

onda si mou i zx10R kupit on bar ima ono malo udubljenje na rezvaru  :icon_mrgreen:

Tu ima mjesta za trbuh. A i vraća te u mladost :icon_mrgreen:

[privitak je izbrisao admin]
google master

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #17 : Rujan 11, 2007, 00:31:49 am »
ma stima

ali nek se trese neka lupa
nek mi sebe kicmu
nek je spor

nek se kvari

ali ebiga to se kupuje srcem
pa nek se sve ebe  :icon_mrgreen:

Kupi motor od mene :icon_mrgreen:
google master

Offline filip

• Komarac
  • *
  • Harley-Davidson S&S 124" Wild Thing
    • eltoro-motorcycles
« Odgovori #18 : Rujan 11, 2007, 00:31:56 am »
hahahahahahaha u hahahahahahahaha dobra

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #19 : Rujan 11, 2007, 00:34:48 am »

Kupi motor od mene :icon_mrgreen:

Znao sam da ce ti se dopast  :icon_mrgreen:
BMW = bauer motor werke

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #20 : Rujan 11, 2007, 00:36:38 am »
mislim da tu netreba previše gledati na to ko bi kaj drugaćije napravil..motor je originalan i to je ono bitno!
svaka čast :icon_thumright:

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #21 : Rujan 11, 2007, 00:42:53 am »
Bas pisem neki clanak
pa ce te vidjet vise slika

ali evo jedne simpa  :icon_mrgreen:

BMW = bauer motor werke

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #22 : Rujan 11, 2007, 00:44:52 am »
mislim da tu netreba previše gledati na to ko bi kaj drugaćije napravil..motor je originalan i to je ono bitno!
svaka čast :icon_thumright:

Custome čovjek gleda na taj način kako bi mu legli u garaži :icon_mrgreen: Uvijek ga gledaš kroz svoj ukus. Japanca biraš po izgledu u dućanu, a custom je svaki poželjan uz neke preinake. Ja bi osobno onaj poklopac zadnje remenice farbao jer mi ta velika kromana površina malo odvlači pažnju od cjeline što je šteta jer je motor stvarno lijep. Samo bi felge ostavio od većih površina, a ostalo mi je super kaj je krom samo u manjim detaljima koji su ukras. Zato mi se dopada kaj su grane farbane.
I još bih si granu prednjeg cilindra malo više sakrio jer mi je jako lijepo kako je agregat otkriven s desne strane i dolazi do izražaja pa bi to htio i za lijevu. Toliko i dovoljno...

Sad moram na spavanje, sutra ću opet malo napasat oči :icon_smile:
google master

Offline filip

• Komarac
  • *
  • Harley-Davidson S&S 124" Wild Thing
    • eltoro-motorcycles
« Odgovori #23 : Rujan 11, 2007, 00:48:01 am »
Custome čovjek gleda na taj način kako bi mu legli u garaži :icon_mrgreen: Uvijek ga gledaš kroz svoj ukus. Japanca biraš po izgledu u dućanu, a custom je svaki poželjan uz neke preinake. Ja bi osobno onaj poklopac zadnje remenice farbao jer mi ta velika kromana površina malo odvlači pažnju od cjeline što je šteta jer je motor stvarno lijep. Samo bi felge ostavio od većih površina, a ostalo mi je super kaj je krom samo u manjim detaljima koji su ukras. Zato mi se dopada kaj su grane farbane.
I još bih si granu prednjeg cilindra malo više sakrio jer mi je jako lijepo kako je agregat otkriven s desne strane i dolazi do izražaja pa bi to htio i za lijevu. Toliko i dovoljno...

Taj zadnji poklopac je dio koji se ne vrti s felgom nego stoji cijelo vrijeme pa je zato recimo jedan detalj u vožnji koji je fucking dobar kad ga vidiš uživo

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #24 : Rujan 11, 2007, 01:07:27 am »

ma sve to kužim, al taj motor nije za tvoju ni za moju(isto nebi baš tak izgledal) garažu...nažalost :icon_mrgreen:, već je motor prvenstveno za izložbu i da napaseš oči i zato ga moraš gledati na drugaćiji naćin.. možda upravo ono kaj tebi ili meni ne odgovara mu daje neki poseban štih..neznam možda griješim, al tak ja gledam na sve to..ukratko..da dalje ne kompliciram :icon_mrgreen:

Offline stobulj

• Komarac
  • *
  • cb900f, falco sl1000
    • zubotehnički laboratorij
« Odgovori #25 : Rujan 11, 2007, 01:52:15 am »
meni motor izgleda super, odabir boja je fenomenalan jer ga odmice od  vecine svijetelecih,metalik,,raznih brusheva,kostura.........
Ima super detalja a jedino mi oci bode lampa koja možda je u živo i drugacije ali pari da je mogla biti u boji rame pa da izgleda njen nastavak itd,možda zbog kuta slikanja krivi dojam

Inace ovakve motore gledam kao i npr. što žene gledaju visoku modu  :icon_mrgreen:
Firme dokazuju što su sposobne napraviti ali za funkcionalnost i nekakvu vožnju  :icon_scratch: (nisma probao iako bi volio) skoro pa nikakvo ali dali bi voli imati u garaži  :icon_mrgreen: pa naravno za na kavu ici

Inace Filipe svaka cast tebi i tvojoj ekipi ,u ZG sam oko 24-25 pa doletim do vas da vidim što se to kuva u garaži,samo da mi se seminari ne otegnu cijeli dan

Offline Warg

• Cigangrad
  • Moderatori
  • kawasassi zr7
« Odgovori #26 : Rujan 11, 2007, 08:23:18 am »
Bravo  :icon_super: :icon_super: :icon_super: :icon_super: :icon_super:
Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkt i savjest stada
Friedrich Nietzsche

Offline crni

• Komarac
  • *
« Odgovori #27 : Rujan 11, 2007, 09:23:26 am »
Eto i da se malo i mi hvalimo a i da čujemo vaše mišljenje pošto smo pobijedili u Faacker see-u žiri njihov iz custom croma i zodiaca je rekao svoje a sad vi

Jako bezobrazno!

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #28 : Rujan 11, 2007, 10:03:47 am »
Taj zadnji poklopac je dio koji se ne vrti s felgom nego stoji cijelo vrijeme pa je zato recimo jedan detalj u vožnji koji je fucking dobar kad ga vidiš uživo

Eh da :icon_scratch: To mi nije palo na pamet. Razlika onih koji su "unutra" i onih koji samo prate. Skužio sam da je poklopac fixni, a nisam se sjetio razmišljat kakav je dojam dok motor vozi. Dobra podloga za neki vaš logo, ali malo veći, da se kuži i u kretanju. Ali to bi palilo kad motor nebi išao kupcu, inače on određuje.
google master

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #29 : Rujan 11, 2007, 10:39:19 am »
ma sve to kužim, al taj motor nije za tvoju ni za moju(isto nebi baš tak izgledal) garažu...nažalost :icon_mrgreen:, već je motor prvenstveno za izložbu i da napaseš oči i zato ga moraš gledati na drugaćiji naćin.. možda upravo ono kaj tebi ili meni ne odgovara mu daje neki poseban štih..neznam možda griješim, al tak ja gledam na sve to..ukratko..da dalje ne kompliciram :icon_mrgreen:

Da nebi ispalo da sam pametniji: samo malo više pratim od tebe pa znam skužiti neke detalje, a i bio sam kod Filipa :icon_mrgreen: pa mi je on objasnio neka svoja gledanja na stvar. Ovaj se motor itekako da voziti, kad malo pogledaš komponente. i to mi se sviđa, za razliku od ovog

Ako si spreman na ovaj položaj vozača (ja nisam :icon_mrgreen:), ovaj motor upališ, napumpaš zadnji kraj i voziš. Ja se kladim da bu ovaj motor brzo na cesti.

Cijena je druga priča, ali ipak imam nade u ovu našu državu i porast standarda. Do prije par godina je bilo sranje uopće kupiti novi motor. Ja sam kredit za Suzukija od 13000dm rješavao 2 mjeseca kao da stan kupujem. 4 godine kasnije sam Guzzija riješio za 2 dana. Tako da se nebum čudil ako za 5 godina pola ljudi s ovog podforuma pređe na unikate :icon_super:
google master