Povezani Događaji

• MK KOČEVSKI MEDVEDI: Rujan 07, 2007 - Rujan 09, 2007

Autor Tema: MK KOČEVSKI MEDVEDI 4. MEDVEĐI BIKERS WEEKEND - KOČEVJE (7. - 9. 9.2007)  (Posjeta: 1679 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Direktor

• Karlovac
  • Old School
« Zadnja izmjena: Rujan 04, 2007, 16:36:25 pm Beeblebrox »
Street Illegal

Offline oldbiker

• Umag
  • V.I.P. Member
  • Spol: Muški
  • Honda CBR1100XX
Stižemo Sale i ja u subotu oko podneva ! Pa tko je za pijanku u brdima neka dođe !!! Spavamo u hotelu !!!  :icon_pidu: :icon_pidu: :icon_pidu: :icon_pidu: :icon_pidu: :icon_pidu: :icon_pidu: :icon_pidu:
Motor vozi glavom ali malo i srcem. Free biker - bolje biti sam, nego u lošem društvu !

Offline oldbiker

• Umag
  • V.I.P. Member
  • Spol: Muški
  • Honda CBR1100XX
Evo bili i vratili se ! Bilo je i više nego dobro - malo previše  :icon_pidu: :icon_pidu: :icon_pidu: :icon_pidu: :icon_pidu: :icon_pidu: :icon_pidu: pa još glava boli - borovniček !!! Bili - Malena, Promil, Opaljak, Saša_Umag, ja , da i Ogulinci su se pojavili negdje u noći. Ona glavna ekipa je počela  :icon_pidu: oko 3 popodne pa do 1 u noći pa se svašta događalo: Malena je malo zgazila s autom Promila jer nije vidjela da spava ispred ( a ne u ) auta. Ali njemu nije ništ, Tj. malo ga boli noga. Opaljka je malo zdrmala struja, jer se uhvatio za žicu ( ogradu ) za krave. Sve u svemu bilo je veselo i zanimljivo sa puno smijeha !
Motor vozi glavom ali malo i srcem. Free biker - bolje biti sam, nego u lošem društvu !