Povezani Događaji

• MK CRUSADERS: Rujan 16, 2007

Autor Tema: MK CRUSADERS - JESENSKE MOTO IGRE 16.09.2007.  (Posjeta: 2196 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline headbangerakacamaro

• Komarac
  • *
  • Spol: Muški
MK CRUSADERS - JESENSKE MOTO IGRE 16.09.2007.
« : Kolovoz 27, 2007, 12:03:50 pm »
Pozdrav svima !

Iako je naš moto susret već dobro iza nas, mi se nismo uspavali te za sve naše prijatelje i one koji će to tek postati smo organizirali jednodnevno vikend druženje pod nazivom "JESENSKE MOTO IGRE" .

Dakle u Nedjelju 16.09.2007. godine u mjestašcu Gušćerovac odmah iza Križevaca na cesti Križevci-Kalnik, iza caffe bara AMADEUS ( uz samu glavnu cestu) na nogometnom igralištu održati ćemo prve (ali zasigurno ne i zadnje   ) "JESENSKE MOTO IGRE" . Program moto igara uključuje stare narodne igre u kombinaciji sa tradicionalnim moto igrama poput zabijanja klina u panj , povlačenja užeta , gađanje lukom i strijelom u metu , nogomet u kacigama itd.

Za pobjednike u moto igrama osigurane su prigodne simbolične nagrade , a za sve motoriste besplatan paprikaš i na svakih 5 motorista litra i voda zahvaljujući vlasniku caffe bara AMADEUS , gospodinu Štimcu koji je naš supporter te je vrlo rado prihvatio ideju a i sudjelovao u nastanku iste. Također ćemo organizirati obilazak lokalne vinske ceste te degustaciju domaćih vina našeg kraja.

Naravno, kompletno događanje će proteći u rockerskom štimungu.

Početak programa je oko 12:00 h , a svi zainteresirani koji ne znaju točno pronaći lokaciju održavanja moto igara će imati određeno mjesto skupljanja u Križevcima te će netko od nas doći i odvesti do Gušćerovca.

Jedina stvar na koju ne možemo utjecati je loše vrijeme pa u slučaju lošeg vremena  :Rbur2:   igre ćemo prolongirati za neku od narednih Nedjelja.

Za sve dodatne informacije nazovite na 098 382 625 - Camaro

:hello: :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: Kolovoz 27, 2007, 15:44:29 pm Beeblebrox »
Born to burn rubber!

• Komarac
  • *
Odg: MK CRUSADERS - JESENSKE MOTO IGRE 16.09.2007.
« Odgovori #1 : Rujan 10, 2007, 21:51:09 pm »
S obzirom da su igre ovu Nedjelju i nadamo se lijepom vremenu da ne moramo pomicati događanje , da li već netko ima u planu dolaziti? Interesira nas da znamo pripremiti dovoljnu količinu hrane i litara i voda  :icon_mrgreen:
Born to burn rubber!

Yzzy

• Gost
« Odgovori #2 : Rujan 11, 2007, 01:55:10 am »
Taj sam! S privagom (ženom).

• Komarac
  • *
« Odgovori #3 : Rujan 11, 2007, 10:52:02 am »
Taj sam! S privagom (ženom).

Dobro došao i ti i bolja polovica- povedi i neku ekipu ako im se da  :hello: :icon_thumright:
Born to burn rubber!

Yzzy

• Gost
« Odgovori #4 : Rujan 17, 2007, 16:47:48 pm »
Štimac, Kamaro i svi ostali, hvala Vam još jednom na prekrasnom danu za pamćenje! Pročitajte moj putopis "Prvo putovanje s JINLUN 250". Vidimo se! :icon_super:

• Komarac
  • *
« Odgovori #5 : Rujan 18, 2007, 00:51:47 am »
Štimac, Kamaro i svi ostali, hvala Vam još jednom na prekrasnom danu za pamćenje! Pročitajte moj putopis "Prvo putovanje s JINLUN 250". Vidimo se! :icon_super:
Drago mi je da ste se dobro proveli - slike uskoro ...
A nadam se da se i vidimo u neko dogledno vrijeme  :hello: :icon_thumright:
Born to burn rubber!