Autor Tema: Jesse Rooke  (Posjeta: 1082 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline stobulj

• Komarac
  • *
  • cb900f, falco sl1000
    • zubotehnički laboratorij
Jesse Rooke
« : Kolovoz 25, 2007, 23:40:07 pm »
Vidio sam ga kao vecina na TV i ktm customa ali na webu me iznenadilo jer ima dosta dobrih stvari, ako sam falio mjesto vec bude moderator premjestio

http://www.rookecustoms.com/designs/darla.html

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • mečku... opet
Odg: Jesse Rooke
« Odgovori #1 : Kolovoz 25, 2007, 23:45:05 pm »
Eto, uze mi jednu od budućih tema iz "Legendi"  :icon_rolleyes:
Ipak ću je jednom otvoriti, jer moram malo pokupiti neke podatke za dobar odgovor, a sad mi se neda surfati  :icon_redface:

U svakom slučaju, Jesse Rooke   :icon_thumright:
google master

Offline stobulj

• Komarac
  • *
  • cb900f, falco sl1000
    • zubotehnički laboratorij
« Odgovori #2 : Kolovoz 25, 2007, 23:52:14 pm »
baš sam u tražilicu i ukucao da ne bude vec spominjano  ili postano   :icon_mrgreen:
Ove njegove prednje vilice su kao nekakv zaštitni znak i lijepo izgledaju ali mi nemaju logike što se tice ciklistiku iako bih voli probati makar svakoga  :icon_mrgreen:

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • mečku... opet
« Odgovori #3 : Kolovoz 26, 2007, 00:54:32 am »
baš sam u tražilicu i ukucao da ne bude vec spominjano ili postano   :icon_mrgreen:
Ove njegove prednje vilice su kao nekakv zaštitni znak i lijepo izgledaju ali mi nemaju logike što se tice ciklistiku iako bih voli probati makar svakoga  :icon_mrgreen:

Bilo :icon_mrgreen:
http://www.motocikli.com/forum/index.php?topic=3381.0
Jedan od mojih favorita u toj temi.

Nije bilo riječi o Jesse Rookeu, samo jedna slika, ali nisam ga zaboravio. Jedino što u "Legendama" nisam radio neki raspored po kojem ću pisati, nego kako mi koji tuner padne na pamet. Jesse Rooke ima i više značaja od ovih, karakterističnih vilica, ali, kako sam pisao, moram malo prikupiti detalja.

Svejedno, ova je tema dobra, treba uvijek pogledati koji originalan stroj, da se vidi što sve postoji, a možda kome bubne kakva inspiracija za malo posla :icon_thumright:
google master