Autor Tema: Vjetrobran da ili ne?  (Posjeta: 6399 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline merla

• MMP
  • Spol: Muški
  • Warrior, Venture
Odg: Vjetrobran da ili ne?
« Odgovori #15 : Listopad 21, 2007, 11:52:41 am »
Jeeeeeeee, uspio sam, morao sam kliknuti na link na dnu - direct link to image ???
Dakle evo slike

nosaci na motoru bez vjetrobrana

Offline merla

• MMP
  • Warrior, Venture
« Odgovori #16 : Listopad 21, 2007, 12:00:20 pm »

Da, ovo je princip skidanja i stavljanja na "click" mehanizam.
Jedina mala zamjerka je sto se lakse skidaju nego stavljaju  :icon_scratch:
Obzirom na velicinu zastita je cisto pristojna.
Cijena mi se ne cini strasna, pogotovo zato sto mogu uzeti drugi vjetrobran za relativno male novce a pase na nosace. Sami nosaci su skuplji od vjetrobrana!!!
A sto se tice zastite od metaka, sad mogu na putu kroz Ameriku proci i kroz Bronx...  :llllol:

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
« Odgovori #17 : Listopad 21, 2007, 23:41:57 pm »
Ajde ako ti nije teško opiši kako si to naručio i da li je sve bilo ok sa samom dostavom. Poslao si im mail, pa si platio pouzećem ili si prvo trebao izvšiti uplatu na njihov račun...?

Vjerujem da će zanimati one koji eventualno isto razmišljaju o nabavci tako nečega.  :icon_thumright:
Gandhi: "Be the change you want to see!"

Offline Vladek

• Zagreb
  • Vizir
  • **
  • HD XL 1200 X Sportster 48
« Odgovori #18 : Listopad 22, 2007, 09:23:21 am »
Vjetrobran mi se jako sviđa (kao i motor) i mislim da baš lijepo paše. Kad nema vjetrobrana nosači za isti se i ne primjete. Jako lijepo!  :icon_thumright:

Yzzy

• Gost
« Odgovori #19 : Listopad 22, 2007, 10:43:38 am »
Odlično pajdo!
Po mom ukusu na shadow ide i veča maska. Jako me zanima kako će izgledati kada staviš "putnu" masku.

Offline koma

• Zagreb, Kvatrić
  • Interceptor
  • obnavljam moto guzzi falcone 500 '70.
« Odgovori #20 : Listopad 22, 2007, 10:58:49 am »
fala bogu da ste to riješili razumno.
drago mi je vidit da si pomažemo.
w.screen na slici je prave veličine i armatura nosača nije preglomazna.
baš sam kreno napisat da u mom potpisu pogledate kak izgleda bmw original koji je fantastično efikasan, al bolesno skup.

:icon_thumright:
grč. - κῶμα

Offline merla

• MMP
  • Warrior, Venture
« Odgovori #21 : Listopad 22, 2007, 11:23:48 am »
Ajde ako ti nije teško opiši kako si to naručio i da li je sve bilo ok sa samom dostavom. Poslao si im mail, pa si platio pouzećem ili si prvo trebao izvšiti uplatu na njihov račun...?

Vjerujem da će zanimati one koji eventualno isto razmišljaju o nabavci tako nečega.  :icon_thumright:

Vjetrobran sam narucio preko stranice http://www.cruisercustomizing.com/. Ne treba slati mail, nego izaberes stvar koju zelis kupiti, i dalje ide tipicno kupovanje preko web-a. Ispunis formular, na koga da ide racun, gdje da ti posalju, i autoriziras placanje karticom. Ja sam platio Amex-om, pa mi racun jos nije stigao (to ovisi kakav imas ugovor sa karticnom kucom).
Kompletna dostava je trajala oko 3 tjedna. Zbunilo me to sto mi je dosla obavijest o posiljci od poste, na kojoj je pisalo "m. vreca, iz De". Kad sam dosao u postu, dali su mi paket (relativno mali), koji je bio zamotan u jutenu vrecu  :llllol: , sa nekakvim Njemackim stambiljima. Valjda je islo preko Njemacke  :dontknow: .
Za carinu me niko nista nije pitao, pa sam izgleda prosao bez tog dodatnog troska.
Ovo mi je bila prva kupovina preko weba i moram priznati da me odusevilo kako je jednostavno sve islo. Na toj stranici u svakom trenutku mozes provjeriti stanje narudzbe (on order znaci narucili su iz tvornice, ready to ship i shipped).
Obzirom da kod nas bas i nema neki izbor stvari za motore, mislim da cu jos neke stvari ubrzo naruciti...
Upravo gledam auspuhe  :icon_smile: , DG Hard Krome, nisu bas jeftini 600 dolara, ali izgledaju opako...

Sry na duzem postu

pozdrav svima

Offline rockydennis

• Zamagljeni
  • Vizir
  • **
  • Savjesno i odgovorno
« Odgovori #22 : Listopad 22, 2007, 22:47:20 pm »
S obzirom da mrzim vjetrobrane (nisu mi po ukusu izgledom), mislim da je ovak nešto čisto solidna varijanta! Stvarno me je pozitivno iznenadilo! :icon_super:  Mislim da će tak nešto naći mjesta na mom sljedećem ljepotanu! :icon_mrgreen:

Nego, koliko ti djeluju kvalitetno ovi prstenovi s kojima je nosać pričvršćen na vilicu?

www.cro-chopper.forum-2007.com

Volim burek, zeljanicu pitu,
volim cure što ne pamte Titu!

Offline merla

• MMP
  • Warrior, Venture
« Odgovori #23 : Listopad 23, 2007, 00:13:23 am »
Ako si citao post odpocetka vidio bi da je imene malo brinulo kako ce motor izgledati sa vjetrobranom (ne svidja mi se "postarski" look). Zato mi se svidio ovaj mali, cak mu daje malo agresivniji izgled. A zastita funkcionira.
Sto se tice prstenova, cine mi se dosta cvrsti, nisu komad pleha. Osim toga, nosaci se stegnu sarafima na ova dva cilindra, tako da to cvrsto stoji.

Offline rockydennis

• Zamagljeni
  • Vizir
  • **
  • Savjesno i odgovorno
« Odgovori #24 : Listopad 23, 2007, 01:19:35 am »
Ako si citao post odpocetka vidio bi da je imene malo brinulo kako ce motor izgledati sa vjetrobranom (ne svidja mi se "postarski" look). Zato mi se svidio ovaj mali, cak mu daje malo agresivniji izgled. A zastita funkcionira.
Sto se tice prstenova, cine mi se dosta cvrsti, nisu komad pleha. Osim toga, nosaci se stegnu sarafima na ova dva cilindra, tako da to cvrsto stoji.
Ma čital sam ja otpočetka... krivo si me skužio... glavno da se skida, imamo isti ukus kaj se tiče vjetrobrana! :icon_thumright:
Jbg, nužno zlo za duža putovanja, a kad sam po gradu ostaje u garaži!

www.cro-chopper.forum-2007.com

Volim burek, zeljanicu pitu,
volim cure što ne pamte Titu!

Offline merla

• MMP
  • Warrior, Venture
« Odgovori #25 : Listopad 23, 2007, 17:29:08 pm »
Ma čital sam ja otpočetka... krivo si me skužio... glavno da se skida, imamo isti ukus kaj se tiče vjetrobrana! :icon_thumright:
Jbg, nužno zlo za duža putovanja, a kad sam po gradu ostaje u garaži!

Uprvo tako. za putovanja i ovakvo hladno vrijeme pomaze, ali cim bude toplije, ide vjetrobar dolje.  :icon_thumright:

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #26 : Listopad 23, 2007, 21:22:57 pm »
ok mi je ovaj vjetrobran zato kaj nije preveliki, a ak još obavlja svoju funkciju :icon_thumright:
..lijepo mi i motor izgleda, baš mu odgovara ta boja, to je noviji model sa kardanom?

Offline merla

• MMP
  • Warrior, Venture
« Odgovori #27 : Listopad 23, 2007, 21:52:42 pm »
ok mi je ovaj vjetrobran zato kaj nije preveliki, a ak još obavlja svoju funkciju :icon_thumright:
..lijepo mi i motor izgleda, baš mu odgovara ta boja, to je noviji model sa kardanom?

Motor je iz 2004, i ima kardan. Kada sam isao po njega, (kupio sam ga 3 god. star, presao 1450 km!), prvo sto sam zapazio bila je boja koja mi se jako svidjela. Meni se osobno svidjaju dvobojni cruiseri, ali razmisljam za godinu dvije mozda staviti neki airbrush...  :icon_smile:

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #28 : Listopad 23, 2007, 22:22:55 pm »
meni isto, a i većinom koje viđam su skroz crni..možda malo premonotoni..ova boja mu je za pet..iskreno..meni jedan od najljepših koje sam imal prilike vidjeti do sad!
..puno lijepih km-ova  :icon_thumright:

Yzzy

• Gost
« Odgovori #29 : Listopad 23, 2007, 22:31:55 pm »
Motor je iz 2004, i ima kardan. Kada sam isao po njega, (kupio sam ga 3 god. star, presao 1450 km!), prvo sto sam zapazio bila je boja koja mi se jako svidjela. Meni se osobno svidjaju dvobojni cruiseri, ali razmisljam za godinu dvije mozda staviti neki airbrush...  :icon_smile:

Si vidio onog vuka na rezervoaru na davanju krvi???  :icon_eek: E, buraz!!! Pravo remekdjelo!!  :icon_super: