Autor Tema: EN 500  (Posjeta: 2217 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • mečku... opet
EN 500
« : Prosinac 19, 2005, 01:48:38 am »
Netko ima na ovom forumu (mislim), pa  da malo napalim :mrgreen:

google master

Offline FZ1

• Karlovac
  • Moderatori
  • Bayerische Flugzeug-Werke
EN 500
« Odgovori #1 : Prosinac 19, 2005, 12:55:20 pm »
imam osjećaj da je vilica teža od cijelog motora...ok je..

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
EN 500
« Odgovori #2 : Prosinac 19, 2005, 14:17:58 pm »
Citat: "FZ1"
imam osjećaj da je vilica teža od cijelog motora...ok je..

Nije ti loš osjećaj. Slovenci se ne zamaraju s računanjem. Sve su to sijevi masiva. Nemaju poslije straha od piganja :mrgreen:
google master

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
EN 500
« Odgovori #3 : Prosinac 19, 2005, 20:41:52 pm »
opet ti mene pališ šveđanima jos cu na kraju stavit tu vilivu na xjr-a  :shock:  :mrgreen:
BMW = bauer motor werke

Offline black&white

• MMP
  • marauder
EN 500
« Odgovori #4 : Prosinac 25, 2005, 21:56:29 pm »
Eheh! Imal sam ga je do šestog mjeseca ove godine. Moj je bil iz 93 i taman napravim neke sitne dorade, i nije prošlo ni par dana da sam gadno sišao s njega i sve otišlo u ...., a takvog sam ga i prodao. Zbilja mi je bilo žao motora, u svakom sučaju dobar motor, malo je mali, točnije kratki, al brzo se privikne!
Inače ta starija linija s remenom mi je puno lijepša, nego ona nova iza 96g!

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
EN 500
« Odgovori #5 : Prosinac 25, 2005, 22:38:04 pm »
Citat: "black&white"
Eheh! Imal sam ga je do šestog mjeseca ove godine. Moj je bil iz 93 i taman napravim neke sitne dorade, i nije prošlo ni par dana da sam gadno sišao s njega i sve otišlo u ...., a takvog sam ga i prodao. Zbilja mi je bilo žao motora, u svakom sučaju dobar motor, malo je mali, točnije kratki, al brzo se privikne!

Istina! Meni se sviđao i onaj 450ccm. Mislim da je naziv bio LTD. Pola mašine od GPZ900R. Motor i nije baš premali. Samo smo mi prosječno visok narod pa su nam fusići preblizu. Naročito na chopperima. Probao sam ih više i malo mi ih je pasalo za noge. Dobro mi je legao Sportster,ali sa fusićima od modela Deuce.
Inače,EN mi se dopao. Nekako sam se ugodno osjećao na njemu. Puno prirodniji osjećaj nego na Mean Streaku. Nema veze razlika u veličini i ccm. EN mi je izgledao kao motor rađen za uživanje dok mi je ovaj drugi davao osjećaj kao da sjedim na trupcu. Rađen zbog izgleda i šminke,ali bi ga vozio samo po ravnom autoputu.
google master

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
EN 500
« Odgovori #6 : Prosinac 25, 2005, 22:43:43 pm »
Ovo je premali motor. U odnosu na cijenu i karakteristike koje čitaš iz tablice,kobila je vrhunska. Dobiješ puno više od očekivanja. Da nema takve dimenzije,ni kubikaža ni snaga mi nebi igrale takvu ulogu. Bio sam jako zadovoljan sa svime,samo da ga je bilo produžiti za pola metra :cry:  Visok sam 190.

google master

Offline black&white

• MMP
  • marauder
EN 500
« Odgovori #7 : Prosinac 25, 2005, 23:20:24 pm »
Citat: "james1100"
Citat: "black&white"

Istina! Meni se sviđao i onaj 450ccm. Mislim da je naziv bio LTD. Pola mašine od GPZ900R. Motor i nije baš premali. Samo smo mi prosječno visok narod pa su nam fusići preblizu. Naročito na chopperima. Probao sam ih više i malo mi ih je pasalo za noge. Dobro mi je legao Sportster,ali sa fusićima od modela Deuce.
Inače,EN mi se dopao. Nekako sam se ugodno osjećao na njemu. Puno prirodniji osjećaj nego na Mean Streaku. Nema veze razlika u veličini i ccm. EN mi je izgledao kao motor rađen za uživanje dok mi je ovaj drugi davao osjećaj kao da sjedim na trupcu. Rađen zbog izgleda i šminke,ali bi ga vozio samo po ravnom autoputu.

Je, kawasaki ltd 450, ali oni su starijih godišta. Mislio sam vizualno malo kraći, ja sam samo mijenjal neke sitnice, tipa tablica sa strane, pokazivači smjera na ručkama i zadnji sic, držače za noge sam malo pomaknul prema naprijed, a i volan je bio  serijski! Ja sam oko 176 cm i meni je sve bilo ok, čak i prije nego kaj sam pomaknul držače!
Slažem se, EN je baš motor za uživanje, pogotovo kad lagano krstariš, zbilja elastičan motor, nema nikakvih naglih trzanja, a mislim da je to i velka zasluga remena!