Autor Tema: Jinlun 250 cruiser  (Posjeta: 55952 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • mečku... opet
Odg: Jinlun 250 cruiser
« Odgovori #30 : Listopad 04, 2007, 18:31:45 pm »

Iskreno, ne kužim zakaj mi se to događalo samo kad je zagrijan i u višim brzinama, al eto... :icon_thumright:

Materijali se drukčije ponašaju kad su topli, mislim na metalne stvari kao što su licne osigurača itd. da se previše ne upuštam u razglabanja.
Na visokim brzinama ili okretajima su i drukčije vibracije, tj. njihova frekvencija.

jedno + drugo i imaš gemline u Emzi
google master

Offline lopac

• zaprešić
  • Vizir
  • **
  • jinlun 250
« Odgovori #31 : Listopad 05, 2007, 20:49:40 pm »
evo generacijo izgleda da šljaka i bezmicarele
tko izgubi dobitak,dobije gubitak

Offline lopac

• zaprešić
  • Vizir
  • **
  • jinlun 250
« Odgovori #32 : Listopad 05, 2007, 20:54:05 pm »
sorry bez mozzarele tj. mozile ,f**k oću pisat i gledat angelinu odjednom,uglavnom još malo pa na cestu dolasi još jedan jinlun no otom potom dok se uredi krzno itd...

don't drive faster than your guardian angel can fly

Yzzy

• Gost
« Odgovori #33 : Listopad 05, 2007, 22:38:51 pm »
sorry bez mozzarele tj. mozile ,f**k oću pisat i gledat angelinu odjednom,uglavnom još malo pa na cestu dolasi još jedan jinlun no otom potom dok se uredi krzno itd...

don't drive faster than your guardian angel can fly

Još malo pa moramo osnovati klub bikera na daleko istočnim zvjerima! Moj frend (onaj skuteraš iz "Kratko ali slatko") je kupio keewai 250 cruiser. Moramo polako početi smišljati ime, npr. "Dok Traje Nek Laje"... :Rgy: :icon_thumright: :Rgy: :icon_thumright: :Rgy: :icon_thumright:

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #34 : Listopad 05, 2007, 23:13:14 pm »
evo generacijo izgleda da šljaka i bezmicarele

Objašnjenje pučanstvu:

ovaj moj školski drug nije uspio pri prvom pokušaju logiranja na forum
google master

Offline lopac

• zaprešić
  • Vizir
  • **
  • jinlun 250
« Odgovori #35 : Listopad 20, 2007, 22:08:16 pm »
Pozdrav svima (koničivua) 1. Izzy napeto čekamo izvješće
                                   2. kako se zove ono železo na prednjem blatobranu.švabe vele reling i ima u Louisu ali košta
pa ako netko zna jel ima negdje prego nek javi   :Rhah:

Yzzy

• Gost
« Odgovori #36 : Studeni 02, 2007, 23:05:54 pm »
Preko 2000 km!
Šta ima novo? Ništa! I dalje ide bez problema, sve funkcionira, ništa nije otpalo. U zadnje vrijeme mi je počelo žmirkati osvjetljenje na glavnoj uri, morati ću u Zaprešić da mi ljudi pogledaju gdje gubi kontakt. Osim toga, moram vidjeti da li su dobili move gumice koje treba promijeniti (već sam pisao o tome kao o mani).
Osim što sam zamjenio kufere s bisagama, došlo je vrijeme za još poneke zahvate na temu "Đinđe- minđe"; tool bar, "gače" za rezervoar, klinac me nagovara za resice na upravljaču, ali to budem još razmislil...
Eto tak, uputite se u "Moto Spektar" u Zaprešiću i pogledajte nove "zvijeri" (ak ih još ima).

http://img528.imageshack.us/my.php?image=pa130063mr1.png

Offline vedro_allmighty

• Zadar
  • Vizir
  • **
  • tomos youngster, kle 500
« Odgovori #37 : Studeni 08, 2007, 13:57:14 pm »
Eto, provjerih! Vedro, ti nisi vozio JINLUN 250, već quinqi vista 250(choper)! A kako rekoh "..i Kinezi se razlikuju..." :Rbis:

evo bas sam gledao u prometnoj proizvođač je jinlun. moje iskustvo s njim i nije bas neko. lanac koji sam dobio na motoru se otegao nakon 250 km, sajle kako sam i rekao u 2 godine sam ih promijenio na kvačili 3 i 2 od brzinomjera. jednom se čak nje ni htio upaliti jer je napravio kratki spoj u brojaču okretaja :dontknow: :dontknow: A sama mašina stvarno nije loša.
mk weekend monsters

Offline knez

• Nomad
  • MMP
  • Yamamaha XV 535
« Odgovori #38 : Studeni 08, 2007, 13:59:30 pm »
evo bas sam gledao u prometnoj proizvođač je jinlun. moje iskustvo s njim i nije bas neko. lanac koji sam dobio na motoru se otegao nakon 250 km, sajle kako sam i rekao u 2 godine sam ih promijenio na kvačili 3 i 2 od brzinomjera. jednom se čak nje ni htio upaliti jer je napravio kratki spoj u brojaču okretaja :dontknow: :dontknow: A samo mašina stvarno nije loša.

zato si ga i proslijedio šefici :icon_mrgreen:

Offline vedro_allmighty

• Zadar
  • Vizir
  • **
  • tomos youngster, kle 500
« Odgovori #39 : Studeni 08, 2007, 14:01:00 pm »
zato si ga i proslijedio šefici :icon_mrgreen:

da da. zato šefica jaše magaricu(vn 800) kad stigne a ovaj joj baš i ne  paše kako ona kaže
mk weekend monsters

Yzzy

• Gost
« Odgovori #40 : Studeni 13, 2007, 02:22:48 am »
evo bas sam gledao u prometnoj proizvođač je jinlun. moje iskustvo s njim i nije bas neko. lanac koji sam dobio na motoru se otegao nakon 250 km, sajle kako sam i rekao u 2 godine sam ih promijenio na kvačili 3 i 2 od brzinomjera. jednom se čak nje ni htio upaliti jer je napravio kratki spoj u brojaču okretaja :dontknow: :dontknow: A sama mašina stvarno nije loša.

Kako ne volim neprovjereno lupetati, nisam odmah reagirao, ali sada naoružan znanjem i relevantnim podatcima mogu ti pojasniti neke stvari:

Ovo je tvornica koja proizvodi quinqi motocikle i skutere:  www.qqcg.com/qingqi1/qyjj.asp

A ovo je tvornica koja proizvodi Jinlun motocikle:  www.kingringmotor.com

Što će reći da se proizvođač ne zove Jinlun, već Kingringmotor. Za neke svoje modele qingqi kupuje agregate od Kingringmotor, pa tako (vjerojatno) i za Vistu 250. Tako da me ne čudi što kažeš da je samo mašina na njemu dobra.  :llllol:

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #41 : Studeni 13, 2007, 18:58:04 pm »
bas gledam neke modele

bez uvrede ,ali djeluju mi nedovrseno

a opet za koje noFce ipak isplativo
BMW = bauer motor werke

Yzzy

• Gost
« Odgovori #42 : Studeni 13, 2007, 23:24:04 pm »
Aha!                 Fali          im           još        po          dva          cilindra             !!!
 :@: :@: :@: :@: :@: :@: :@:

Meni zgledaju baš onak...taman!

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #43 : Studeni 14, 2007, 00:19:37 am »
ma ne to  :icon_mrgreen:

mislio sam na zavrsnu obradu
BMW = bauer motor werke

Yzzy

• Gost
« Odgovori #44 : Studeni 14, 2007, 00:37:17 am »
ma ne to  :icon_mrgreen:

mislio sam na zavrsnu obradu

ma znam, ali ipak...da rade 500ccm, i to custome naravno, ne bih bio ni sekunde u dilemi da li kupiti novog Jinluna ili rabljenog Stara, ili bilo kojeg drugog.
Nemrem si pomoći, stvarno volim taj motor, najviše zato što me nije razočarao!!! Imam točno to što sam i očekivao!  :Rbis: