Autor Tema: Jinlun 250 cruiser  (Posjeta: 56013 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline WoodooSale

• Komarac
  • *
Odg: Jinlun 250 cruiser
« Odgovori #180 : Prosinac 22, 2009, 13:17:08 pm »
Evo jedna jednostavna i ne skupa prerada koja super izgleda

to je prerada sa http://www.sjbikes.co.uk , jedan od britanskih uvoznika radi prerade  :icon_super:

Offline lopac

• zaprešić
  • Vizir
  • **
  • Spol: Muški
  • jinlun 250
« Odgovori #181 : Prosinac 24, 2009, 09:35:07 am »
Dalke da malo osvježimo temu .Evo rekao sam da ću se malo osvrnuti na prvih 15000,pa evo.

Elem,priča kreće u 2.mjesecu prošle godine ,nakon godina posta (rat,kuća,žena,djeca, rat dobio i dijete dobio,kuću i ženu izgubio  ) rekoh sebi ,vrijeme je malo i na sebe mislit,te se počeše skupljt informacije .malo po selu ,malo po forumu,vječita dilema ,novo ili polovno ,prevagnulo je novo,pravac Motospektar.Prvi susret .abilo ih je nekoliko preliminarnih,ekipa ustvari Dragan i njegov otac samo riječi pohvale,sve su mio rekli i vrline i mane odluka pada kupjue se crveni Jinlun250,slike mog motora na motospetrovoj stranici,tehničke podatke neću iznositi osim 19 konja,238 ccm,125 km/h najugodnije oko 90.sve u svemu super zadovoljan osim ako je ispred tebe kamion koji ide 80-90 onda treba mjesta za preticat opcija b )riskitat i c ) nikam mi se ne žuri  

udobnost ?meni odlična jer sam po jusu 175 ,75 kg  jednom 950 km u jednom danu bez problema,a još kad imam iza kofer onda je milina

,tako da ove zime ide naslonjač za malo leđa podšprajcat  

potrošnja? ne mjerim ali za 100 kuna cca 300 km znači oko 3-3,5 autoput

kvarovi? ako se izuzme promjena vjetrobrana nakon Velebita,promijenjeno 3 lampice rezerve,pokazivač goriva nakon 10000 ima neki svoj film ali rezerva svijetli,promijenjeni kineski tvornički gumeni dijelovi ( o trošku uvoznika) pojačan jedan sumnjiv var,prednji ležaj (ubila ga voda)hvala Jamesu ,jednom olabavio kontakt na bobini pa sam se od Zadra do Senja dobio mlade jer nisam mogao skužit što je  
nijedan šaraf mi nikad nije otpao
.
ciklistika ? ne znam ,vozim se ziheraški što zbog godina ,što zbog guma kojima baš previše ne vjerujem (nakon 15000) prednja k'o nova-doživotna garancija izgleda  ali nijedan pad dosad ,a nadam se da skoro i neću,na proljeće idu ipak nove.
Znam ljude koji bi i s takvim motorićem vozili puno agresivnjie,meni se ne da.

sezona?ne silazim s njega osim po ljetu 4,5 7 i 11 lani i ove 4,7,9 zbog snimanja sve skupa možda oko 1000 km,znači vožene sve ovo ostalo i po kiši i po snijegu,po makadamu...

stanje nakon 15000? željezni dijelovi odlično ,kromirani također,male naznake rđe na spojevima (varovima) crasha i grilla ,ali i to se da riješit uz malo truda,plastike ,boja ,odlični ,napominjem da je motor pred zgradom,rijetko kad u haustoru (portunu).

održavanje? redovni servisi na 3000 km promjena ulja i ako što treba dotegnut ( a većinom ne treba osim lanca) cijena 2 l motula + ruke koje Dragan jedva naplati oko 300 kuna,dvaput mijenjao svijećice

mane? osim nedostatka konja,ružnih varova rame i malih kofera,i nema pepeljare,meni nema nijedne

omjer uloženo dobiveno za 3000 eura s regom za mene čista petica,opći dojam jaka četvorka,eto toliko ,idem na pivu,naravno motorom.
tko izgubi dobitak,dobije gubitak

Offline mg749ie

• Vizir
  • **
  • che bella macina
« Odgovori #182 : Siječanj 08, 2011, 09:44:42 am »
treba biti skroman, ipak je doba recsije :glasses9:
SERBUS - svima pa i šire po okolici

Offline Lukas

• ZAGREB
  • Moderatori
  • Beverly 250ie
« Odgovori #183 : Siječanj 09, 2011, 13:08:46 pm »
Znam jednog JinLuna 250 crusera koji ima na kičmici 55000km i radi kao urica...meni osobno za ne povjerovati ali božek moj. Pila je stvarno u dobrom stanju i radi rute prema Kvarenru stalno. Ima mana, ali iznenađujuće dobar stroj.
I am not a jet engine scientist, I am jet engined scientist!!

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #184 : Siječanj 09, 2011, 21:51:36 pm »
  Lopac koliko je sada km na tvome, mogao bi napisat koju riječ!
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita