Autor Tema: Vrlo lijepa prerada  (Posjeta: 2769 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • mečku... opet
Odg: Vrlo lijepa prerada
« Odgovori #15 : Srpanj 02, 2007, 20:53:04 pm »
Obožavam ovakve prerade! Ovaj je čak i ljepši od onog Kimijevog i sličnih (ima više jako sličnih)! Sori ak idem u of, al kak izgleda u praksi to putovanje iz Švicarske i slična dalja putovanja? Kak riješe prtljagu? Jel ide prtljaga u kombiju ili motori? :icon_scratch:

U stvari isti motor kao Kimijev. Razlika u detaljima i bojama. Kad daš 40-50000eur, imaš pravo birati detalje. Da, vrlo je neudoban i vjerojatno je doputovao na prikolici.
google master

Offline Vladek

• Zagreb
  • Vizir
  • **
  • HD XL 1200 X Sportster 48
« Odgovori #16 : Srpanj 03, 2007, 08:32:48 am »
To ti je ko kad ženska na -23 po zimi obuće minicu i ode van? Krajnje neudobno i krajnje atraktivno... :icon_mrgreen:

Ovo je objašnjenje koje mi najbolje dočarava situaciju.  :icon_mrgreen:

Offline filip

• Komarac
  • *
  • Harley-Davidson S&S 124" Wild Thing
    • eltoro-motorcycles
« Odgovori #17 : Kolovoz 25, 2007, 22:32:41 pm »
U stvari isti motor kao Kimijev. Razlika u detaljima i bojama. Kad daš 40-50000eur, imaš pravo birati detalje. Da, vrlo je neudoban i vjerojatno je doputovao na prikolici.

definitivno Walz pretjeruje s cijenama a te le mans frame polako ali sigurno otpisuju mnogi ne radi neudobnosti jer to je kao i na svim motorima koji su custom made ja ih imam par i nije se neki problem voziti
nego zbog ciklistike i pretjeranog pomaka mašine u slučaju da ostaje left belt drive.