Autor Tema: Beverly 250 i.e. Sport - Upoznavanje  (Posjeta: 34109 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline aposaric

• MMP
  • Spol: Muški
  • Waaazzzuuuuppp
Odg: Beverly 250 i.e. Sport - Upoznavanje
« Odgovori #75 : Ožujak 20, 2008, 10:44:03 am »
Neznas ti o cemu o prica, tam je lopov named Dorijan imao servis prije 15 godina, ustvari to i je njegovo vlasnistvo al je to zrental Piaggiu.

Pretpostavil sam da se radi o drugoj ekipi. Ne sjećam se kaj je bilo prije 15 godina, jerbo sam tada još sa praćkom nateraval vrapce po dvorištu :llllol:

Ma samo da su ljudi pošteni, sve se da dogovoriti :icon_super:
Wazzuuup

Offline aposaric

• MMP
  • Waaazzzuuuuppp
« Odgovori #76 : Ožujak 21, 2008, 08:43:59 am »

Sve to štima, ali jel može malo manje offtopica?

ovo je tema o Beverly sportu :-)

:hello:
« Zadnja izmjena: Ožujak 21, 2008, 11:30:02 am Lukas »
Wazzuuup

Offline Gusta

• Velika Gorica
  • Vizir
  • **
  • Piaggio Beverly 125
    • Forum HRLAN - gaming squad
« Odgovori #77 : Ožujak 21, 2008, 17:32:14 pm »

Sve to štima, ali jel može malo manje offtopica?

ovo je tema o Beverly sportu :-)

Oke... onda na topic. Sta je to sportsko u Beverlyju? Uplaceni listic sportske kladionice stavljen u prednji pretinac!  :icon_super: :icon_super:
I traveled each and every highway.And more, much more than this, I did it my way...

Offline diesel1oo

• Slavonski Brod
  • Komarac
  • *
  • beverly 250 ie sport
« Odgovori #78 : Travanj 10, 2008, 22:18:40 pm »
 :Rkap: pitanje za znalce: bevac 250 ie sport ima oko 650 km iz mašine se u leru, kretanju i pri manjim brzinama čuju neki zvukovi slični zvoncavnju ne stalno al često ? U servisu kažu da je to neki španer između remena pa pri vibraciji remena dolazi do doticanja sa njim i proizvodi se taj zvuk, pa ima li tu istine il da počnem :cussing:. Btw skut je općenito odličan za mene savršen izbor za grad i laganu okolicu ma sve pet

Offline dund0

• Komarac
  • *
« Odgovori #79 : Travanj 11, 2008, 08:20:13 am »
čuj ja sam na jednom drugom piaggiovom modelu imao sličnu situaciju...zapravo se radilo o jednom vijku na desnoj strani odmah od zadnjeg točka prema motoru...taj vijak je držao neki okvir motora ili tako nešto (nerazumijem se u tehniku baš najbolje)...uglavnom radilo se o imbus vijku malo većem...ok nije bio prišarafljen kako spada pa je zujao (odnosno s vremenom na svim strojevima vijci popuštaju pa ih redovno treba zatezati)...

Offline Gusta

• Velika Gorica
  • Vizir
  • **
  • Piaggio Beverly 125
    • Forum HRLAN - gaming squad
« Odgovori #80 : Travanj 12, 2008, 09:33:39 am »
:Rkap: pitanje za znalce: bevac 250 ie sport ima oko 650 km iz mašine se u leru, kretanju i pri manjim brzinama čuju neki zvukovi slični zvoncavnju ne stalno al često ? U servisu kažu da je to neki španer između remena pa pri vibraciji remena dolazi do doticanja sa njim i proizvodi se taj zvuk, pa ima li tu istine il da počnem :cussing:. Btw skut je općenito odličan za mene savršen izbor za grad i laganu okolicu ma sve pet

Cisto sumnjam da je to kod novog Beverlyja. To zvoncanje se cuje u 70 % svih Piaggio skutera (a i drugih), uglavnom se cuju rolice, klizaci poklopca variomata, nesto oko kuplunga i to. Sam se vozi, svi kazu da je to bezazleno.
I traveled each and every highway.And more, much more than this, I did it my way...

Offline diesel1oo

• Slavonski Brod
  • Komarac
  • *
  • beverly 250 ie sport
« Odgovori #81 : Travanj 12, 2008, 20:56:53 pm »
ma nije strašno al kad je novo pa ti sve smeta misliš ovo-ono neš nevalja, ma jasno toči i vozi  :icon_thumright:
inaće hvala

Offline IvanGrozni

• Interceptor
  • Beverly 250ie
« Odgovori #82 : Travanj 21, 2008, 19:00:36 pm »
pozdrav..novi sam na forumu i neznam da li bi svoje pitanje postavio u ovoj temi ili bi trebao novu temu otvoriti...ali vidim da bi mi možda i mogli pomoći...

dakle iman beva 250ie godinu ipo dana star oko 8000 km. moj problem je počeo negdje oko 2800 km kad mi se počeo čuti remen. kada bi motor startao i vozio do negdi 40km/h i držao ga na tu brzinu čulo bi se jako lupkanje remena sve dok nebi ubrzao preko 60km. ja sam na servisu to uredno prijavio da bi oni meni rekli da je to sve normalno. međutim šta sam ja više km čino to je lupkanje postalo sve jače, pogotovo ujutro kad je motor ladan i kad bi lagano krenuo osim jake trešnje volana i lupanje remena čuo bi se još jedan tupi zvuk u deklu kao da nešto odzvanja.nakon mog stalnog negodovanja u servisu su mi prije 15 tak dana  navodno promjenili remen i istokarili kumplung...i bilo je bolje ali sa prijeđenih nekih cca 250tak km lupkanje remena se opet čuje pri brzini od 40tak km. prijatelj mi isto ima beva po godine starijeg i sa upola manje km i kod njega radi sve super.njemu se remen isto čuje ali samo malo kad krene i malo se čuje kad stane i to je to. a kod mene to nije slučaj pogotovo kad sidnem suvozača ili kad idem uzbrdo..

ako možete pomoći ili ste imali nekih sličnih iskustava bio bih vam zahvalan na pomoći..
Bikes don't leak oil, they mark their territory

Offline diesel1oo

• Slavonski Brod
  • Komarac
  • *
  • beverly 250 ie sport
« Odgovori #83 : Travanj 22, 2008, 19:26:30 pm »
za sada je kod mene još donekle podnošljivo to lupkanje, ok neznam kako će se razvijati situacija sa brojem pređenih km ali ću sigurno iznjeti svoje dojmove
pozdrav svima ma koliko vas ima  :icon_thumright:

Offline aposaric

• MMP
  • Waaazzzuuuuppp
« Odgovori #84 : Travanj 23, 2008, 14:40:10 pm »
Čuj, moj ima cca 20.000 km u nešto manje od 10 mjeseci, i nikaj ne lupka. Dečki ak imate garancije, silujte majstore dok vam to ne poprave, skačite im po glavi i da vidite kak buju sve složili. Nakon brojnih razočaranja sa Karić automobilima (moto mondo), i jedne brzopotezne sudske tužbice u moju korist, promjenil sam servis i sada idem na Staru peščenicu. Zadnji put su serviseri napravili tako dobar servis, kvalitetan, brz i pouzdan pa su dečki dobili Dva šiša iz Čingača. Sve se može srediti samo budite ustrajni  :icon_mrgreen:

Wazzuuup

Offline runner spirit

• Komarac
  • *
  • Beverly 250 i.e.
« Odgovori #85 : Svibanj 10, 2008, 21:56:32 pm »
Večeras sam imao priliku sjesti za beva 250 ie.
Mali krug po rivi.Skuter me osvojio istog trenutka.Nevjerojatna udobnost ,komfor,zaštičenost od vijetra.Pala je odluka moj sljedeći skuter pa makar bio i polovan biti će beverly.
Za početak udoban položaj sjedenja za mojih 189cm i previše prostora.Nevjerojatno je da mi upravljač ne udara u noge čak ni kad je okrenut do kraja(fantastično).Onda oslonac za leđa koji moj skuter također ima ali da bi ga koristio moram doći u neprirodan položaj,dok mi na bevu pristaje fenomenalno.
Ručke upravljača tako lijepo pristaju u ruku i dovoljno su široke.
Kontrolna tabla izgleda elegantno kao i dizajn cijelog motora.Skroz je pregledna dok mi se sviđa boja pozadinskog osvijetljenja(valjda mi je dosadila moja narančasta)
Veliki kotači-recimo ovako da ih mogu ubacit na gileru učinio bih to istog trenutka.
Agregat očarao me uglađen rad i međuburzanje ćini se da je piaggio dobro izveo taj i.e. sistem ubrizgavanja.
Jedina mana skutu je bila visoki vizir koji ga malo kvari,ali čujem da sport ima kraći vizir.
Ovo klapkanje iz variomata primjeti se lagano i samo pri startu, ali primjetio sam to kod većine bevova u gradu.
Oduvjek sam planirao kupiti nexusa(kad dođe vozačka za dotičnu klasu),ali više mi ne pada napamet-Piaggio Beverly je skuter za mene.

Offline diesel1oo

• Slavonski Brod
  • Komarac
  • *
  • beverly 250 ie sport
« Odgovori #86 : Svibanj 29, 2008, 22:49:26 pm »
LJudi moji   :Rjok:   baš tako pa da pukneš od smjeha, natero ja svog bevca da vidim koliko to ide kad ono nebi dođe do 120 km/h i kazaljka poče ludovat tamo vamo i pade dole. Sada mi je max negdje 45 km/h a iza mene gutaju prašinu 
  :llllol: . Sve uredno pregledali na servisu ( ima još gar. ) sajla ok biće kažu krepo brzinomjer pa dobivam novi al ide u kompletu sa brojačem km pa odpočetka 00000   :Rleb:   ( -2000 )
 E da još se čuje ono sitno, tiho  odzvanjanje metalnog zvuka kažu da je to tako kod svih i finito   :icon_scratch:

Offline aposaric

• MMP
  • Waaazzzuuuuppp
« Odgovori #87 : Svibanj 30, 2008, 09:05:36 am »
Sada mi je max negdje 45 km/h a iza mene gutaju prašinu 

Ha ha ha, dobra  :icon_thumright:

Ajde super, sada su ti fino resetirali kilometražu, jedino kaj buš opet moral na servis na 1000 km  :llllol: :llllol:

Wazzuuup

Offline black_rider

• je u Zagrebu
  • Komarac
  • *
  • Piaggio X-Evo 250ie
    • Blackrider blog
« Odgovori #88 : Svibanj 30, 2008, 10:40:12 am »
jel se ide na meeting beverlijaša sutra?
blackrider.blog.hr

13.600km and counting

Offline diesel1oo

• Slavonski Brod
  • Komarac
  • *
  • beverly 250 ie sport
« Odgovori #89 : Svibanj 30, 2008, 17:41:17 pm »

jedino kaj buš opet moral na servis na 1000 km  :llllol: :llllol:

:llllol: