Autor Tema: Iz prve ruke  (Posjeta: 4167 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Deny

• Vizir
  • **
Odg: Iz prve ruke
« Odgovori #15 : Lipanj 29, 2007, 09:18:22 am »
1. taj kinez nema 250ccm nego 230ccm,18ks i ide max 100 na sat....a ti još misliš i ženu staviti na njega...pa će jedva iči 70-80.Kinezi još i naprave kakav takav motor,ali kvačilo i getriba im obično ne ispadnu sjajno...

3. za 24-28k kn možeš recimo dobiti yamahu diversion 600 2002 g u dobrom stanju,a i sam motor je jako dobar,jednostavan,pouzdan,zatim,nešto kao er5 a mislim da se tu na forumu prodaje i jedan choper en500...može se nać dobar polovni ako znaš što tražiš i ne pretjeruješ s teh. zahtjevima...tj ne tražiš jurilicu,brdo konja....

4.mislim da na toma kinezu tura od 300kn neče nimalo ugodno djelovati.

želim ti puno sreće,ma što izabrao

Offline wulfy

• Budva - Crna Gora
  • Tourer
  • Spol: Muški
  • Aprilia Pegaso 650 ; Benelli Pepe
« Odgovori #16 : Lipanj 29, 2007, 14:03:17 pm »
Stvar je u tome sto covjek hoce da kupi samo novo (i ja sam se time rukovodio, pa kupih novog kineza, a prije par dana novog japanca)
Ipak vise volim ako zna kako je masina razradjivana, a da kinez i nije nesto - nije, pa cijena sve govori.

Kako je James1100 u nekom postu rekao, i kada sam imao dobrog polovnog japanca opet sam ga platio....

Offline toldi

• Zagreb
  • Old School
  • Aprilia Pegaso
    • Vanishing-Points
« Odgovori #17 : Lipanj 29, 2007, 15:30:04 pm »
Čovječe nema to veze sa preseravanjem!!!! :Rkap:

Jednostavno takvo nešto ne ispunjava tvoje zahtjeve, nego samo tako na oko djeluje. 300km na tome je sex i samom a kamoli sa ženom. Da li si pogledao maksimalnu nosivost? Imali djelova za to???? Ja sam svoj regler naručio prije dvije godine i na kraju sam prodao motor bez njega.A to je samo reg., o većim stvarima neću ni pričati...
To što se tebi sviđa je u redu, no dali će ti se sviđat kad na jesen sav umjetni krom odpadne s plastike??
Kad te na uzbrdici bude renault 4 preticao? Kada za godinu dana nebudeš mogao ništa dobiti za njega ili eventualno 1000 evra, a za polovni japanac bi dobio iste novce? Ili kad bude stajao u garaži čekajući dio koji ni nepostoji kao takav već diler čeka dovoljno narudžbi da rastavi jedan motor iz salona... Ili za godinu kad će trebat ostvariti garanciju a dotična marka ili firma nebude ni postojala....
A sve to ti ne govorim da bi pljuvao po nečemu nego iz iskustva... Pa ti vidi, al prvi put kad zacviliš tu da su te kinezi izrabili hoću janjetinu. :glasses9:
http://WWW.VANISHING-POINTS.COM

Ride long and prosper!

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #18 : Lipanj 29, 2007, 15:42:05 pm »
Stvar je u tome sto covjek hoce da kupi samo novo (i ja sam se time rukovodio, pa kupih novog kineza, a prije par dana novog japanca)
Ipak vise volim ako zna kako je masina razradjivana, a da kinez i nije nesto - nije, pa cijena sve govori.

Moj motor je sad u boljem stanju nego kad sam ga kupio, i radje bi svoj nego novi isti takav
Sto se tice provjere odes u servis platis 300 kn pregledaju ga i sve ti kazu
Ne lazu jer im nije u intersu sto manje stvari promjeniti

Citat:
Kako je James1100 u nekom postu rekao, i kada sam imao dobrog polovnog japanca opet sam ga platio....
To sto james kaze stoji !
Samo njegov motor se ne kupuje glavom i nije stvar u kvaliteti.

To je motor za ljubitelje !!

Ista stvar je sa HD -om. Nitko ga nece kupiti radi kvalitete i zato jer pisa ulje i zato jer ima 10000 djecih bolesti , nego zato jer je to HD .

Malo bi se samo nadovezao na toldija :
Citat:
Kada za godinu dana nebudeš mogao ništa dobiti za njega ili eventualno 1000 evra, a za polovni japanac bi dobio iste novce?

Ako , kada i za koliko ces ga uspijet prodat!!!

Sto se tice samih djelova i nabave istih tu su na nasem trzistu najbolji i najazurniji Yamaha i BMW
BMW = bauer motor werke

Offline dex123

• zagreb
  • Tourer
  • vozi- u šumi
« Odgovori #19 : Lipanj 30, 2007, 03:07:49 am »
za yamahu sam siguran da servisa ima na svakom koraku,a samim time i nema liste cekanja,
npr zovem u sri dali imaju mjesta a u petak najkasnije vec vozim slozen motor,cak su i tocni u sat precizni.
kineski motor il bilo koji takav???? veliki upitnik,po mom misljenju stede na svemu,znaci nikakve gume gore,ovjes bu se prerazlokal,tko zna kad bu kaj otpalo s njega il jednostavno ko moj bratic nebudes ga ni upalil tak lako,znaci nema voznje pa nema potrebe za gume he he... velis zenu bi poveo sa sobom,to ti nije loše jel bar bu imal ko gurat he he

Yzzy

• Gost
« Odgovori #20 : Lipanj 30, 2007, 10:35:49 am »
Vidim da je tema uzburkala duhove :motocikli010:, pa kad ubodem ljutu mašinu :Rbis:, pozivam ekipu u "Pit Stop" na pivu :icon_super:. Druge godine idem s njim u Dubrovnik :@:, pa ću svratiti u Budvu kod Imaću i ja pravi motor :icon_pidu:!!

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #21 : Lipanj 30, 2007, 13:06:31 pm »
Plati HAK
BMW = bauer motor werke

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #22 : Lipanj 30, 2007, 14:43:23 pm »

2. Iz čisto praktičnih razloga ne mogu se izuti s nekom divljom lovom jer imam obitelj koja ima čudnu naviku jesti svaki dan, oblačiti se, zimi grijati, ljeti hladiti, školovati...Osim toga imam kuću koju treba dovršiti i održavati, pa auto koji treba otplačivati, tankati, servisirati...Da ne duljim i kenjam, mjesečno mogu odvajati nekih 700-800 kn. za motor. Više nemogu!

Sezona je na pola prošla, pa možda nebi bilo glupo malo usporiti i baciti se u malo detaljnije proučavanje ponude. Svoj sam motor uzeo na 7 god., cijena je bila 60000kn i sad mi je rata 900kn mjesečno. Dobro, u troškove ide i ragistracija, benzin i održavanje što mjesečnu svotu diže za dobar dio love. Ali ja vozim motor od 1100ccm. Mislim da bi bilo dobro pogledati ponudu manjih Japanaca, modela koji su duže u proizvodnji kao što je recimo Kawasaki KLE.
Ovo ne pišem zato što sam izričito protiv Kineza, nego mislim da je ponuda veća nego ti se čini. naročito što krajem godine može biti i interesantnih akcija koje pojeftinjuju kupovinu. A mislim da  će Japanac ipak pružiti mirniji san od Kineza.
google master

Offline Rude

• Vizir
  • **
  • Kymco Venox 250
« Odgovori #23 : Srpanj 18, 2007, 19:18:09 pm »
al ste komplicirani  :Rdrug:
kako se zovu muhe u sloveniji?? ne zovu se, one same dojdu :)))