Autor Tema: HITNO pomoć pri odabiru choppera...!  (Posjeta: 4023 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DemonSeed

• Komarac
  • *
HITNO pomoć pri odabiru choppera...!
« : Svibanj 21, 2007, 19:07:21 pm »
Ovako, namjeravam kupiti neki jeftiniji chopper, mlad sam vozač (21g), pa me zanima mišljenje (generalno) o proizvođačima kao što su ZongShen, Kinroad. Quingqi, Kymco, Hyosung, općenito ovi jeftiniji. Pročitao sam post o kinezima, ali zapravo malo toga znam, još uvijek. Neki vele ovako, neki onako. Možda bi ipak bio bolji Yamaha Virago? Ili koja druga poznata marka? Računam do jedno 2,500 E. Molim Vas hitno savjete! I zanima me koji od tih kineza (korejaca, japanaca) ima nabolji zvuk?
Eh da, trenutni favorit mi je Kinroad 250-16, star mjesec dana, tip ga prodaje za 2000 E. Evo i slika : http://img132.imageshack.us/img132/6099/blackbig01fo2hl5.jpg

Offline Warg

• Cigangrad
  • Moderatori
  • Spol: Muški
  • kawasassi zr7
Odg: HITNO pomoć pri odabiru choppera...!
« Odgovori #1 : Svibanj 21, 2007, 19:29:38 pm »
Bježi od Kineza,Korejci su nešto drugo :icon_super:  ,a Japanci su za sve njih liga prvaka :icon_mrgreen:
Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkt i savjest stada
Friedrich Nietzsche

Offline FZ1

• Karlovac
  • Moderatori
  • Bayerische Flugzeug-Werke
« Odgovori #2 : Svibanj 21, 2007, 21:33:56 pm »
uzmi ti sebi virago i neces imati problema..

Offline rockydennis

• Zamagljeni
  • Vizir
  • **
  • Savjesno i odgovorno
« Odgovori #3 : Svibanj 22, 2007, 14:43:50 pm »
Ili Marauder 250! Ja sam pre zadovoljan sa svojim (99.godište)! Samo njega treba nać...
S tim da mi je po izgledu nnnnnnnnnnnnnajljepši Kymco Venox (Korejac)!
A zvuk ti je na svima po zaslugama (250ccm), a ak ideš mijenjati auspuh gubiš garanciju ak je npr. 6 mjeseci star ko onaj Kinroad! Usput, ne znam da li si primjetio, Kinroad, Qingqi i Jinlun su blago identični...
Virago teško da buš našao za 18000kn, oni su ti obično 20000- 24000kn, tu negdje!
Želim ti sreću pri odabiru!

www.cro-chopper.forum-2007.com

Volim burek, zeljanicu pitu,
volim cure što ne pamte Titu!

Offline Too Slow

• Dežurni zajebant i spammer
  • Administrator
  • Rotten to the Bone
« Odgovori #4 : Svibanj 22, 2007, 17:58:23 pm »
Slušaj stričeka Warga,dobro ti govori  :icon_mrgreen:.Kinezi.....hm....ak hoćeš postati samouki majstor konjskih živaca i veselog nofčanika toplo ti ih preporučam. :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:
As I walk through the valley of death
I fear no one because everyone's dead
I chose this knife, it's all i need by my side
MY GOD IS PAIN

CuC Slow te gleda...

Offline DemonSeed

• Komarac
  • *
« Odgovori #5 : Svibanj 23, 2007, 11:36:55 am »
Eh, hvala Vam momci, mislim da ću se ipak odlučiti za Venoxa. Od svih sam dobio dobre preporuke, a polovan se nađe za 3000 E, a toliko ću valjda uspjet namaknit. Jedino mi se ne sviđaju njegovi ispusi. Može li se to promijeniti, i koliko košta? I čuo sam da je Virago malo manji. Pošto sam ja malke veći, ne bih htio da izgleda ko da se vozim na čačkalici. Hvala vam svima još jednom!

Offline Too Slow

• Dežurni zajebant i spammer
  • Administrator
  • Rotten to the Bone
« Odgovori #6 : Svibanj 23, 2007, 13:39:54 pm »
Venox je dobar izbor  :icon_thumright:.A kaj se tiče spuha imaš ovdje popis majstora koji ti mogu to riješiti.Mislim da ti je 1. po redu Kucelj ak se ne varam  :icon_mrgreen:.
http://www.motocikli.com/forum/index.php/topic,2174.0.html
As I walk through the valley of death
I fear no one because everyone's dead
I chose this knife, it's all i need by my side
MY GOD IS PAIN

CuC Slow te gleda...

Offline rockydennis

• Zamagljeni
  • Vizir
  • **
  • Savjesno i odgovorno
« Odgovori #7 : Svibanj 23, 2007, 14:17:40 pm »
Eh, hvala Vam momci, mislim da ću se ipak odlučiti za Venoxa. Od svih sam dobio dobre preporuke, a polovan se nađe za 3000 E, a toliko ću valjda uspjet namaknit. Jedino mi se ne sviđaju njegovi ispusi. Može li se to promijeniti, i koliko košta? I čuo sam da je Virago malo manji. Pošto sam ja malke veći, ne bih htio da izgleda ko da se vozim na čačkalici. Hvala vam svima još jednom!
Dobar izbor!  :icon_super:Vidiš kak se ukusi razlikuju, meni su Venoxovi spuhovi baš dobri!  :dontknow:I čini mi se da je među jačima od 250ccm, ima 27KS, ovi drugi mislim oko 20, 21! Venox je deblji pa ti izgleda veći, po visini je tu negdje (Virago je više chopper a venox više cruiser)!

www.cro-chopper.forum-2007.com

Volim burek, zeljanicu pitu,
volim cure što ne pamte Titu!

Offline Vladek

• Zagreb
  • Vizir
  • **
  • HD XL 1200 X Sportster 48
« Odgovori #8 : Lipanj 14, 2007, 18:06:47 pm »
Ja bi ti iz prve ruke preporučio Kymco Zing125 (made in Taiwan,a ne kak neki pišu Korea). Ali bolje je uzeti nekaj od 250ccm i po meni bi Venox bio jako dobar izbor.
Ni meni se ne sviđaju auspusi i zadnji blatobran. Ali uz malo truda i novaca se to da srediti. Ja sam na Zingi stavio Kucelj auspuh (900kn) i ful sam zadovoljan zvukom i izgledom. Ti mu veliš kak hočeš da izgleda i on ti to napravi.

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
« Odgovori #9 : Lipanj 14, 2007, 20:37:37 pm »

I stari ništa ne pišeš? Jesi ti kupio taj motor pa se vozikaš okolo ili šljakaš kao crnac da sakupiš pare pa te nema na forumu?  :icon_mrgreen:
Gandhi: "Be the change you want to see!"

Offline webrider

• Vtc
  • Komarac
  • *
  • Kymco Zing
« Odgovori #10 : Kolovoz 24, 2007, 08:25:57 am »
Samo ti uzmi Kymco i neces pozaliti. :icon_thumright: Ja vozim Zinga iz 1999. i nemam s njim problema, a i godine se na njemu bas ne vide. Frend ima Venoxa i njegovi su utisci takodjer pozitivni.
LOUD & PROUD!