Autor Tema: junky is back!  (Posjeta: 2902 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rude

• Vizir
  • **
  • Spol: Muški
  • Kymco Venox 250
junky is back!
« : Svibanj 14, 2007, 22:24:59 pm »
eto nakon dosta dugo cekanja, motor mi je popravljen  :icon_pidu:  sad jos samo registracija i sitnice, i eto i mene na cesti s 2 kotaca! jedva cekam
kako se zovu muhe u sloveniji?? ne zovu se, one same dojdu :)))

Offline Warg

• Cigangrad
  • Moderatori
  • kawasassi zr7
Odg: junky is back!
« Odgovori #1 : Svibanj 14, 2007, 23:01:04 pm »
Welcome back :icon_super: :icon_super: :icon_super: :icon_super: :icon_super:
Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkt i savjest stada
Friedrich Nietzsche

Offline V_max

• Slavonski Brod
  • R.I.P.
  • Suzuki Bandit 600N
« Odgovori #2 : Svibanj 15, 2007, 10:01:35 am »
Mislim da si negdje pizdio do sada...ovakvo vrijeme vani a ti lisen te slobode kretanja na
2 kotaca...j3bes zatvor

Vanja

Offline toldi

• Zagreb
  • Old School
  • Aprilia Pegaso
    • Vanishing-Points
« Odgovori #3 : Svibanj 15, 2007, 14:29:50 pm »
Čestitam!!
http://WWW.VANISHING-POINTS.COM

Ride long and prosper!

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #4 : Svibanj 15, 2007, 14:30:51 pm »
daj sliku
BMW = bauer motor werke

Offline Rude

• Vizir
  • **
  • Kymco Venox 250
« Odgovori #5 : Svibanj 17, 2007, 20:54:28 pm »
eto, prerano sam se poveselio. opet je krepo :(((( i ful sam se nazivcirao pa sam ga prodao. planiram uzeti hondu xl 600 89 god. kaj vi mislite?

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #6 : Svibanj 30, 2007, 22:40:49 pm »
evo ti još jedan gs 550(sad ja agregat 400) u junky stilu iz 84g...išli pogledati ovu nedjelju u Vinkovce...frendu se sviđala mrtvačka glava na tanku napravljena varovima i piči doma :icon_mrgreen:..inaće motor je fora, barem meni

Offline V_max

• Slavonski Brod
  • R.I.P.
  • Suzuki Bandit 600N
« Odgovori #7 : Svibanj 31, 2007, 10:40:35 am »
eo iz orasja slika istog motora....ludilo jedno kad se gleda u zivo-nisam imao POJMA
cija je mashina...

Vanja

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #8 : Svibanj 31, 2007, 12:49:33 pm »
hehe...prvi put kad ga vidim...mislim si..hebate, kaj je sad pak to :icon_mrgreen:...a onda kad malo duže gledaš...opet neznaš kaj da misliš..il ti se sviđa il ne...al sad mi je ok..treba se samo prviknuti, fora nema kaj..jedino budemo možda ramu prefarbali u srebrno...lijepo se za vozit..ruke i noge širom i brummmm...frend je dosta niski pa jedva zakrene u zavoju, al glavno da mu je smiješak na licu i da je njemu ok..to mu je prvi motor :icon_super:...nisam ziher..moram još pogledati..u knjižici se vodi pod gs 550, sad je agregat od suzukia gs 400 gore, al potegne kad treba i ideee to..izgleda da je mašina u dosta dobrom stanju

Offline Rude

• Vizir
  • **
  • Kymco Venox 250
« Odgovori #9 : Lipanj 01, 2007, 19:08:12 pm »
iz iskustva znam da je tim suzama struja slabija strana, barem sta se tice gs, gsx 550 modela, e sad kolko vidim masina je druga na motoru, i ako su instalacije zamjenjene to je za 5. samo sjedi pali vozi, i tu i tamo natoci benzina. meni je moj trosio 4,5l na 100 po autoputu, pri brzini oko 150, 170. sve preko toga je bilo opasno za voziti

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #10 : Lipanj 02, 2007, 00:35:24 am »
iz iskustva znam da je tim suzama struja slabija strana, barem sta se tice gs, gsx 550 modela, e sad kolko vidim masina je druga na motoru, i ako su instalacije zamjenjene to je za 5. samo sjedi pali vozi
E covjeće..bolje da drugi put nist ne govoriš...i ovaj je od danas na poćinku..nemreš vjerovati!
Dođe frend na kavu i kad krene prema kući pokušava upalit, ali akumulator jedva daje znakove života, a prije toga sve ok!
Upalimo ga na guranac i on krene..zove za desetak minuta...ugasil se u vožnji...pokušavamo opet na guranac, ali ništa..kontolne lampice jedva daju znakove života...spojim ga na akum. od auta sa klemama, upali, radi kojih desetak sekundi i najedanput se ugasi, pokušamo opet, opet ista priča...izgleda da gadno papa struju...il je altenator, najvjerojatnije il neka žica nije dobro izolirana pa dolazi u dodir s masom, makar sumljam..treba sve ispitati, budemo najprije poćeli od akumulatora..daj, molim te, reci kaj je tebe zafrkavalo?

Offline toldi

• Zagreb
  • Old School
  • Aprilia Pegaso
    • Vanishing-Points
« Odgovori #11 : Lipanj 02, 2007, 13:39:16 pm »
Alternator 90% sam ziher...

Ride long and prosper!

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #12 : Lipanj 02, 2007, 13:46:58 pm »
Alternator 90% sam ziher...

I ja tako mislim, jer ako ga je upalio na guranje i radio cca 10 minuta, znači da je radio samo na struju iz akomulatora, što znači ak i nije alternator onda je prekid negdje između njega i ostatka instalacije.

U svakom slučaju treba počet od alternatora.
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline toldi

• Zagreb
  • Old School
  • Aprilia Pegaso
    • Vanishing-Points
« Odgovori #13 : Lipanj 02, 2007, 13:59:13 pm »
Ak si na vi sa strujom ja sam sutra u Zagorju pa možemo citba oko na to skupa...

Ride long and prosper!

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #14 : Lipanj 02, 2007, 23:18:20 pm »
Čuli se danas, on je sam sa starim nekaj iskemijal, veli da je napunil akum i da neke žice nisu bile dobro izolirane, s tim da je + od akum bila progurana između dva lima i malo precvikana..to je sad ok i za sad šljaka...danas je vozil kojih sat i ok je..ali, ali :icon_rolleyes: kaj bu dalje
2 toldi...ja sam na ti sa strujom jedino kad treba nekaj zapaliti :icon_mrgreen:, tak da je pomoć dobro došla, budemo vidli, ak bude još zafkavalo, računamo na tebe...a usput bi mogo još jedan motor pogledat, ak nije frka :icon_mrgreen: