Autor Tema: Yamaha XV 1600 Wildstar  (Posjeta: 2784 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SVEDizDANSKE

• Komarac
  • *
Yamaha XV 1600 Wildstar
« : Travanj 05, 2007, 13:10:18 pm »
Lijepo pozdravljeni

Ja sam jedan mladi decko iz Danske koji trenutno zivi u Svedskoj. Veliki hobi i zanimacija su mi motori, prosli motori su mi bili:
1) Suzuki GSX600F (1998)
2) Suzuki AN400 Burgman (2006)
3) Suzuki VZ 800 Marauder (custom-prepravljen)
4) Honda CB600 Hornet

Moj novi projekt je Yamaha XV 1600 Wildstar. Zelim prepraviti taj motor, za pocetak sa 300mm zadnjom felgom, i 300mm zadnjom vilicom i zadnjim blatobranom.
Posto mi je "kucni front" Danska i Svedska ne poznajem cijene kod vas -> kako se krecu cijene tih dijelova kod vas, i da li postoje male "radionice" koje se bave
prepravljanjem motora?

Posto imam rodbine u "cjeloj x-jugi (bos-hr-slo-srb)" zelim iskoristiti sansu ovoga ljeta da dodjem motorom, pa da ga istovremeno preuradim.

Nadam se da mi mozete pruziti koji dobar savjet, i ne uzmite moje gramaticke greske u obzir posto zivim vec na sjeveru cijeli svoj zivot, tako da sam naucio "nas-jezik" ovdje
na sjeveru  :dontknow:
« Zadnja izmjena: Travanj 06, 2007, 02:17:14 am James1100 »

Offline rockydennis

• Zamagljeni
  • Vizir
  • **
  • Spol: Muški
  • Savjesno i odgovorno
Odg: Yamaha XV 1600 Wildstar
« Odgovori #1 : Travanj 05, 2007, 17:59:16 pm »
Dobro došao na naš forum Švede! Evo imaš u Bjelovaru dečka šta radi kvalitetne prerade, zove se Đubre, a stranica mu je www.djubre.com! Već je napravio preradu tvog motora, vrlo atraktivnu, imaš slike pa ti možda dođe i koja nova ideja! Također imaš u Zagrebu Tomić bike, stranica je www.tomicbike.com, rade čuda! Imaš i Janbo, www.janbo.hr u Lučkom kraj Zagreba! Nadam se da će ti ovo pomoći, najbolje da se sa njima čuješ mailom, da dogovoriš termin da ne bi dugo čekao kad dođeš! Napravi nekaj lijepo! Pozdrav! :icon_super: :icon_thumright:

www.cro-chopper.forum-2007.com

Volim burek, zeljanicu pitu,
volim cure što ne pamte Titu!

Offline SVEDizDANSKE

• Komarac
  • *
« Odgovori #2 : Travanj 05, 2007, 18:22:04 pm »
Ti linkovi su super ! Jako je tesko naci linkove za "custom bikes" iz HR, BOS, SRB kada imas google na daskom i svedskom, hehehe.

Sta mislis koliko to od prilike kosta za materiale i ruke? (Zadnja feluga+zadnja vilica i "blatobran") ?

Naravno da ce prerada da bude liga, bit ce nesto u stilu sto "hardcore" i "thunderbike" prave  :icon_smile:

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #3 : Travanj 05, 2007, 18:33:55 pm »
google.hr probaj super je  :icon_mrgreen:
BMW = bauer motor werke

Offline rockydennis

• Zamagljeni
  • Vizir
  • **
  • Savjesno i odgovorno
« Odgovori #4 : Travanj 05, 2007, 20:24:34 pm »
Uf, fakat ne znam cijene ni otprilike! A to ti i dosta ovisi o detaljima... najbolje da im pošalješ mail sa detaljima, pa ti oni fino odgovore, pa vidiš ko ti je najpovoljniji! Ak saznam kaj bolje napisat ću!

www.cro-chopper.forum-2007.com

Volim burek, zeljanicu pitu,
volim cure što ne pamte Titu!

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #5 : Travanj 06, 2007, 02:20:56 am »
Što se cijena tiče. probaj prvo kod Djubreta. Sudeći po cijenama prerađenih, gotovih motora (Harleya) koje nude Tomić i Janbo, mislim da neće biti uštede naspram Danske i Švedske.

naravno, kad dođeš, možemo se potruditi upregnuti malo kućne majstore koji nemaju otvorene firme. Kvaliteta rada bi sigurno bila dobra, ali takav način uzima vremena pa bi motor teško bio gotov do kraja tvog godišnjeg odmora. Cijene bi sigurno bile vrlo prihvatljive.
google master

Offline SVEDizDANSKE

• Komarac
  • *
« Odgovori #6 : Travanj 06, 2007, 11:52:25 am »
Hmm... Morat cu pricati sa Djubretom, pa da vidim kakvu ponudu ce mi dati. Netrebam da preradim cjeli motor, samo zadnju stranu. A materiali su i malo jeftiniji za Yamahu nego Harley'a. Imam jednoga danca ovdje, tko ce mi sljedece sedmice dati dobru ponudu za zadnju felugu. On ce da uzme felugu od BMW'a, i da je preradi za motor, to je radio i prije, i super izgleda :)

Hvala vam na odgovrima  :icon_smile:

Offline wildstardude

• R.I.P.
  • **
    • Blueknights.hr
« Odgovori #7 : Travanj 11, 2007, 17:06:24 pm »
Hmm... Morat cu pricati sa Djubretom, pa da vidim kakvu ponudu ce mi dati. Netrebam da preradim cjeli motor, samo zadnju stranu. A materiali su i malo jeftiniji za Yamahu nego Harley'a. Imam jednoga danca ovdje, tko ce mi sljedece sedmice dati dobru ponudu za zadnju felugu. On ce da uzme felugu od BMW'a, i da je preradi za motor, to je radio i prije, i super izgleda :)

Hvala vam na odgovrima  :icon_smile:
Svakako nazovi Djubreta. Tip radi prerade i zbog gusta ali naravno, i da nekaj zaradi no osobno mislim da su mu cjene i te kako povoljne. Moja topla preporuka jer vozim Wildstar.
It doesn't matter WHAT you ride, it matters THAT you ride...