Autor Tema: Elena- zanimljiva bajkerica  (Posjeta: 10866 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline LShawn

• Vizir
  • **
  • Spol: Ženski
  • Suza Haya 2005 GSX1300R (Aus), ćaćin - HD 883
    • www.milagro.hr
Odg: jezivo..
« Odgovori #30 : Srpanj 21, 2008, 18:45:17 pm »
Bio je dokumentarac o njoj par puta na televiziji. način na koji piše doslovno te jeza prolazi, na ono što je bilo, i kako još uvijek stoji.
Pogotovo kad počne sa "aparatom" vrludati okolo između opasnog i relativno sigurnog područja, gdje je asfalt.
Ipak me najviše od svega fascinira ta hrabrost/ludost/strahopoštovanje krenuti tim putem, doći na to mjesto....
"Brilliance requires patience and virtue to rise above ignorance.
Success requires optimism and effort to prevail over average."

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #31 : Srpanj 21, 2008, 18:48:34 pm »
BMW = bauer motor werke

Offline Lolo

• Zapreššić
  • Moderator
  • BMW F650 GS Dakar-R1200GS
« Odgovori #32 : Srpanj 22, 2008, 12:46:35 pm »
Koliko je ili nije opasno svjedoči i to što se organiziraju turističe ture u to područje. Bez obzira što se voziš u busu ipak ne bih želio isprobavati je ili nije sigurno i nositi sa sobom kao dio dodatne opreme Geiger-Müllerov brojač. Mada oni tvrde da je sigurno svejedno naš i njihov pojam sigurnosti su dva različita svijeta. Možda se za jedno 500 godina uputim tamo ako radijacija dovoljno splasne  :llllol: :icon_mrgreen:
Zamislite sebi tišinu koja bi nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju - Karel Čapek

Offline dex123

• zagreb
  • Tourer
  • vozi- u šumi
« Odgovori #33 : Srpanj 22, 2008, 15:11:57 pm »
ja kupujem geigerov brojač- i sam se budem uvjeravao dal nešt zrači il ne
na ovoj snimci se jasno vidi da je tu i nas černobilski oblak pošteno zahvatio
 [youtube]y-pUJ_12l9U[/youtube]
no ne brine me tolko to kaj nas je zazračilo neg me brine recimo kupuješ neki kineski proizvod -recimo tava za pečenje-ja si postavljam pitanje-dal im je sirovina od koje su radili tavu bila ozračena-jer ako je i sami znate da se zračenje neda neutralizirat-a kontrola robe na radioaktivnost je mizerna.(u hrvatsku je nedavno došlo par kontejnera ozračene metalne sirovine i u medjuvremenu im se trag izgubio to se nebi znalo da taljani nisu upozorili na takvu robu -gdi su završili ti kontejneri-neko je več izradio proizvod od toga i još zaradio)
zamišljam prirodnu izvorsku vodu jana al recimo u boci čija plastika je iz kine i pritom malo zrači-nadam se da me razmete-
evo nedavno se je scedilo u francuskoj nekaj iz NE elektrane-pa onda nedavno u madjarskoj im se isto nekaj scedilo-
mislim da bi trebali uvest praksu da se u meteorološke stanice sve meti i rengen uredjaj pa da se vidi količina zračenja u odredjenom gradu -tak da imam cjelokupnu sliku-znači recimo-temperatura je 35 stupnjeva-puše sjeverozapadni vjetar i kolkičina zračenja je recimo 0.020 rengena.... no to se nebude desilo jel tad nebi mogli reč da je rak pluča od pušenja-a ostali rakovi od nezdrave hrane-
rakovi su od zračenja...
  :llllol: :icon_super: :icon_super:

Offline hogar

• Novigrad
  • Komarac
  • *
  • moto guzzi california
« Odgovori #34 : Srpanj 22, 2008, 17:00:16 pm »
Volio bih nabaviti Geiger-Millerov brojač,ali ne znam gdje niti kako,pa da mogu izmjeriti da li zrače
riba i razni morski plodovi.Za vrijeme domovinskog rata iz NATO baze u Avianu,kretali su vojni avioni
da bi bombardirali neka mjesta u Srbiji i BiH.Kada nisu otkačili sve bombe,u povratku su ih bacali
15-20 nautičkih milja od istarske obale.Na nautičkim kartama,označena su ta područja,tako da skoro nitko
ne lovi u tom području,ali nisu objasnili ribama da ne idu tamo.Veliki dio riba (listovi,lignje,hobotnice,
Jakupove kapice,rakovi itd)kreću se po morskome dnu,i skrivaju se u pijesku i mulju.
Ah da,zaboravio sam spomenuti da  sve te bombe imaju veliki postotak radioaktivnog urana.Talijanski vojnici
koji su držali stražu u skladištima u njihovim bazama,masovno umiru,a njihove vlade to zataškavaju,
da im nebi morali plačati ogromne odštete.

Nakon černobilske eksplozije,veliki proizvođači mlijeka,kojih stotinu i više kilometara udaljeni od
eksplozije,nastavili su proizvoditi ogromne količine mlijeka,kojeg nitko nije htio kupiti.Zbog problema sa
rokom trajanja,svo je to mlijeko pretvoreno u mlijekou prahu.Nakon nekoliko godina,kada je panika splasnula,
na tržištu se pojavila ogromna količina tog proizvoda(mlijeko u prahu).Kako su u EU kontrole rigorozne,
ostavljam vama da pogodite gdje je veliki dio toga završio,i tko se obogatio u jako kratkom roku na mlijeku
i mliječnim proizvodima
LIGA ZA BORBU PROTIV TURIZMA

Offline dex123

• zagreb
  • Tourer
  • vozi- u šumi
« Odgovori #35 : Srpanj 22, 2008, 19:16:19 pm »
Volio bih nabaviti Geiger-Millerov brojač,ali ne znam gdje niti kako,pa da mogu izmjeriti da li zrače
riba i razni morski plodovi.Za vrijeme domovinskog rata iz NATO baze u Avianu,kretali su vojni avioni
da bi bombardirali neka mjesta u Srbiji i BiH.Kada nisu otkačili sve bombe,u povratku su ih bacali
15-20 nautičkih milja od istarske obale.Na nautičkim kartama,označena su ta područja,tako da skoro nitko
ne lovi u tom području,ali nisu objasnili ribama da ne idu tamo.Veliki dio riba (listovi,lignje,hobotnice,
Jakupove kapice,rakovi itd)kreću se po morskome dnu,i skrivaju se u pijesku i mulju.
Ah da,zaboravio sam spomenuti da  sve te bombe imaju veliki postotak radioaktivnog urana.Talijanski vojnici
koji su držali stražu u skladištima u njihovim bazama,masovno umiru,a njihove vlade to zataškavaju,

Nakon černobilske eksplozije,veliki proizvođači mlijeka,kojih stotinu i više kilometara udaljeni od
eksplozije,nastavili su proizvoditi ogromne količine mlijeka,kojeg nitko nije htio kupiti.Zbog problema sa
rokom trajanja,svo je to mlijeko pretvoreno u mlijekou prahu.Nakon nekoliko godina,kada je panika splasnula,
na tržištu se pojavila ogromna količina tog proizvoda(mlijeko u prahu).Kako su u EU kontrole rigorozne,
ostavljam vama da pogodite gdje je veliki dio toga završio,i tko se obogatio u jako kratkom roku na mlijeku
i mliječnim proizvodima
mislim da je ovaj ok-malo skup al vrhunski-i malo o mjerenjima
 http://dominis.phy.hr/~dinob/MP/gama.html
 http://www.gammascout.com/

p.s. ako neko zna-interesira me dal bi to poštom normalno prošlo kroz granicu-sva davanja bi platil- da mi ga ne oduzmu!-a treba mi!?  :icon_super:

Offline Lolo

• Zapreššić
  • Moderator
  • BMW F650 GS Dakar-R1200GS
« Odgovori #36 : Srpanj 24, 2008, 15:11:33 pm »
15-20 nautičkih milja od istarske obale
.Na nautičkim kartama,označena su ta područja,tako da skoro nitko

i mliječnim proizvodima

od osiromašenog urana se izrađuju protuoklopni projektili dok klasične bombe i bombice baš i ne sadrže takvu ekskluzivu. Talijani su nadrapali dok su se špancirali okolo pogođenih oklopnjaka.  :icon_mrgreen:
Zamislite sebi tišinu koja bi nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju - Karel Čapek

Offline muma

• Komarac
  • *
  • Spol: Ženski
  • trenutno ništa :(
Odg: Elena- zanimljiva bajkerica
« Odgovori #37 : Kolovoz 21, 2008, 16:22:55 pm »
ova ženska skoro ko ja :icon_mrgreen:
mk biker boyz

Offline Direktor

• Karlovac
  • Old School
« Odgovori #38 : Ožujak 17, 2015, 12:34:22 pm »
Jel ta još živa ili ju je pojela radijacija?
Street Illegal

Offline FZ1

• Karlovac
  • Moderatori
  • Bayerische Flugzeug-Werke
« Odgovori #39 : Ožujak 17, 2015, 13:18:34 pm »
ziva je...malo svijetli u mraku....

Offline Too Slow

• Dežurni zajebant i spammer
  • Administrator
  • Rotten to the Bone
« Odgovori #40 : Ožujak 18, 2015, 18:06:25 pm »
Normalno da je živa i da joj niš nije kad je to sve fejkala  :icon_mrgreen:. Uglavnom, u Google upišite Elena Filatova hoax (ili fake) i uživajte  :icon_mrgreen:

Jedan od linkova -> http://open.salon.com/blog/mary_mycio/2011/01/21/the_chernobyl_biker_chick_that_wasnt

As I walk through the valley of death
I fear no one because everyone's dead
I chose this knife, it's all i need by my side
MY GOD IS PAIN

CuC Slow te gleda...

Offline Zoltan

• Vizir
  • **
« Odgovori #41 : Ožujak 18, 2015, 21:44:59 pm »
sad mi još recite da vam se pruži prilika da ne bi išli  :glasses9:
Hiroshima 45'  Černobil 86' Windows 95'

Offline FZ1

• Karlovac
  • Moderatori
  • Bayerische Flugzeug-Werke
« Odgovori #42 : Ožujak 19, 2015, 12:46:42 pm »
Pa ja bi isao...nemam pojma jel tamo uopce sta ima... ovo mi je interesantno... http://www.russia.hr/?p=14194&preview=true#tab01-tab

Offline Zoltan

• Vizir
  • **
« Odgovori #43 : Ožujak 23, 2015, 21:20:43 pm »
nisi ti ni lud, to bi bilo jedno od životnih putovanja  :icon_eek:
Hiroshima 45'  Černobil 86' Windows 95'

Offline martinx

• Komarac
  • *
  • čekajte, evo i mene...
« Odgovori #44 : Ožujak 24, 2015, 14:20:59 pm »
Jeste gledali Henry Cole-a na motoru preko Rusije?