Autor Tema: nove vozačke dozvole  (Posjeta: 20130 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Too Slow

• Dežurni zajebant i spammer
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • Rotten to the Bone
Odg: nove vozačke dozvole
« Odgovori #30 : Travanj 05, 2007, 03:43:29 am »
Samo?? Meni vrijedi do 2046. Ha! :-)

:laughing4: :laughing4:  Nebu išlo,vrijedi do 20.08.2009. Ha! :-)   :@:
As I walk through the valley of death
I fear no one because everyone's dead
I chose this knife, it's all i need by my side
MY GOD IS PAIN

CuC Slow te gleda...

Repava

• Gost
« Odgovori #31 : Travanj 05, 2007, 10:21:35 am »
Ja sam za to da ženske nakon svakog poroda idu na liječnički za vozačku,jer su to za njih velike promijene
,a kamoli do penzije...ha,ha,ha

Ovo sad zvuci kao da prosjecna zena rodi bar petero djece :-) Al' ima istine u tome kaj velis, definitivno :-) Pa je velka promjena, i fiziciki, a i psihicki ... A onda jos klimaks ... ma najbolje da zene uopce ne voze :-))

Offline traxman

• Komarac
  • *
  • moja cRRna ljubav
« Odgovori #32 : Travanj 05, 2007, 11:58:40 am »
Nisam sad 100% ziher ali mislim da ako je ograničenje zbog dioptrije treba ić samo na kontrolu vida, a ne kompletan liječnički.
Bilo je to davno prije 7 godina, ali sjecam se da sam uredno opet platio cca 250kn! Kaj sam sve radio ne sjecam se! Mislim cak mozda da sam pisao i u casu! Ali mozda nije to bilo tom zgodom! Idem za mjesec dana opet pa cu da vidim, i s kim cu da se svadjam tamo! Ali ja se uredno uvjek s nekim moram posvadjati kad idem po raznim vratima i salterima! Jebem ti ja nase pravosudje i birokraciju! :cussing: :cussing: :icon_mrgreen:
Traxman
ex MK Weekend Monster

RED POWER RANGER

moj ex kawasaki Z750R brutale

Offline Piva

• Tourer
  • Spol: Ženski
« Odgovori #33 : Travanj 05, 2007, 13:45:49 pm »
Nisam sad 100% ziher ali mislim da ako je ograničenje zbog dioptrije treba ić samo na kontrolu vida, a ne kompletan liječnički.

...je sam pregled vida,al te našetaju s papirima,čekanjima i ostalim glupostima i još vadiš novu vozačku.....jedino je pozitivno ak imaš vezu pa ti daju dulji rok....mislim da je najviše na 8 godina.....ja dobijem 5 godina obično,tak da nisam u babani ko oni kaj svaku godinu hodočaste :icon_smile:

Offline Warg

• Cigangrad
  • Moderatori
  • kawasassi zr7
« Odgovori #34 : Travanj 05, 2007, 15:03:31 pm »
Tamo negdje u stvarnim i pravnim i pravim državama,dokument koji se izda u takvoj državi vrijedi onoliko koliko piše na njemu ili doživotno ili eventualno do smaka svijeta,samo ovdje na brdovitom Balkanu moraš mijenjati dokumente kako nekom prdne da promijeni birokratska pravila igre.Ma nabijem ih na kur... :fsniper:
Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkt i savjest stada
Friedrich Nietzsche

Offline user999

• Komarac
  • *
    • Moj Tomos 14M 1986
« Odgovori #35 : Kolovoz 27, 2010, 13:44:51 pm »
miran do 2033  :icon_super:

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #36 : Listopad 24, 2010, 14:58:55 pm »
To su stare vozacke. Imao sam i ja takvu do 2031. ali sam 2006. upisao A kat i dobio je za 10 godina do 2016.
Harley Davidson XL Sportster Superlow.