Povezani Događaji

• MK Srebrni Konji: Ožujak 31, 2007

Autor Tema: MK Srebrni Konji 31.03.07  (Posjeta: 7742 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

vn 900

• Gost
Odg: MK Srebrni Konji 31.03.07
« Odgovori #15 : Travanj 01, 2007, 19:31:34 pm »
 Bilo je OK, posebno mi se sviđa klubhaus,popilo se ,pojelo, popilo,pojelo pa popilo ,,, se pet  :icon_super:....
bee fala na cugi, sad sam ja na redu drugi put :icon_pidu:

Offline Simon

• Samobor
  • Vizir
  • **
  • Spol: Ženski
  • CB 400N / GSX 550EF
« Odgovori #16 : Travanj 02, 2007, 00:45:41 am »
Je bas je bilo ok u Sanoboru. Pozdrav Pivi i Zweky, drago mi je kaj smo se upoznale, nekam ste mi zgibale, ali si bumo drugi put nekaj spile skupa. Bilo je puno poznatih faca, zadrzala sam se kratko jer me sora neka bolestina pa sam isla doma spat.

Vidimo se.. :icon_super:
M.K. KOMPA
http://www.mk-kompa.com/
You have the right to remain silent.
anything you say will be misquoted,
and used against you..

Prevodim s njemačkog, pa ako neko treba..

Offline Piva

• Tourer
« Odgovori #17 : Travanj 02, 2007, 09:54:52 am »
Je,baš je bilo dobro...sve bolje kako je večer tekla.Družim se trenutno sa antibioticima pa je piva bila limitirana :icon_sad:,al sam se zato polomila od čaganja kad su krenuli Picksiebneri.......
2 Simon:je malo smo se pogubile,al sad znamo kak ko zgleda pa drugi put  :icon_pidu:

Pozdrav plesačima :Rleb:,Evi i Simon koje sam upoznala,Dambu i cijeloj mojoj ekipi iz Ivanića(ovaj put nas je bilo puno :icon_smile:,pa i buraz Hač),ekipi iz V.Gorice,Iziju(ak se sjetiš cd-a :icon_super:.....fala unaprijed),Barnie,Bobu i svima koji su bili!!!!! :icon_thumright: :Rleb: :icon_smile:
2 Honda:nismo se uspjele naći,al čekamo te prvom prilikom!!!!  :icon_pidu: :icon_super:

Za dva tjedna je susret kod mene u Ivaniću,sam da znate .....  :Ratt::icon_pidu: :icon_pidu: :icon_smile: :icon_pidu:

Offline honda22

• Vizir
  • **
  • Honda CBR 600 F
« Odgovori #18 : Travanj 02, 2007, 10:19:35 am »
Piva ... bit će još prilika,a Ivanić nije daleko  :icon_mrgreen:
Mi smo se pri dolasku u Samobor uspjeli pogubit... nismo znali gdje trebamo ić... prošli mostić i vidjeli dosta motora,stali,kad ono krivo mjesto... sve neki caffe raceri,popili cugu,pa krenuli u razgledavanje samobora,dok nas jedan dečko nije usmjerio na pravi put...  :icon_mrgreen:
Vozim samo Honde
oprez ... pazi MINE

Offline traxman

• Komarac
  • *
  • Spol: Muški
  • moja cRRna ljubav
« Odgovori #19 : Travanj 02, 2007, 11:25:51 am »

31.03.2007. od jutra do mraka...
Bilo je jebeno! Pocelo je s laganini voznjicom, grah, piva, misa, blagosolov (koji je bio sranje da prostis, nazalost), ali nema veze. Bit ce privatni uskoro! Opet voznjica, pa nateravanje obilaznici, grah, par piva, i jebeni striptiz. Svak cast silver horsesima, o ovome ce da prica mjesecima. Tako dobre striperice jos se nigdje nije vidjelo, osim mozda onda na fugitivsima proslo ljeto. Ali ove su dvije bile jebeno dobre. Crna je bila mrak, do jaja! Zao mi je kaj nisam ostao do kraja, kad su dildaci i obje krenule u akciju, ali ima se slika od koljege. Sve u svemu lijepa i zabavna subota je bila. I nije bilo mrtvih! Di ces ljepse. :icon_pidu:
I tako, nesto od mene!
Traxman
ex MK Weekend Monster

RED POWER RANGER

moj ex kawasaki Z750R brutale

Offline Izi

• Vizir
  • **
  • KLE500
« Odgovori #20 : Travanj 02, 2007, 13:53:12 pm »
Silverima svaka cast stvarno su se potrudili oko susreta  :icon_super:. Prvo smo u clubhouseu popili koju i pojeli odlican grah, kad nam se pridružiše mnogobrojni forumaši  :hello: Kasnije je u Luxoru bila odlicna atmosfera uz 3 banda i 2 opake tete.

tu je zip sa slikama iz  Majerja i Samobora, treba kliknuti na 'download for free with ff basic'

http://www.filefactory.com/file/839d85/

Offline Izi

• Vizir
  • **
  • KLE500
« Odgovori #21 : Travanj 02, 2007, 13:54:53 pm »
e da, fajl nije za mlađe od 18  :glasses9:

Offline Hac

• Ivanić Grad
  • MMP
  • CBR 600 RR 07
« Odgovori #22 : Travanj 02, 2007, 14:00:45 pm »
Dobra fešta,svaka čast organizatorima!
Bend je bio super,a striptizete još bolje! :motocikli010: :Ratt:
Pozdrav ekipi!

Offline bob

• Vizir
  • **
« Odgovori #23 : Travanj 02, 2007, 14:50:37 pm »
Je,baš je bilo dobro...sve bolje kako je večer tekla.Družim se trenutno sa antibioticima pa je piva bila limitirana :icon_sad:,al sam se zato polomila od čaganja kad su krenuli Picksiebneri.......
2 Simon:je malo smo se pogubile,al sad znamo kak ko zgleda pa drugi put  :icon_pidu:

Pozdrav plesačima :Rleb:,Evi i Simon koje sam upoznala,Dambu i cijeloj mojoj ekipi iz Ivanića(ovaj put nas je bilo puno :icon_smile:,pa i buraz Hač),ekipi iz V.Gorice,Iziju(ak se sjetiš cd-a :icon_super:.....fala unaprijed),Barnie,Bobu i svima koji su bili!!!!! :icon_thumright: :Rleb: :icon_smile:
2 Honda:nismo se uspjele naći,al čekamo te prvom prilikom!!!!  :icon_pidu: :icon_super:

Za dva tjedna je susret kod mene u Ivaniću,sam da znate .....  :Ratt::icon_pidu: :icon_pidu: :icon_smile: :icon_pidu:

A baš sam mislio (blago rečeno)kritizirati tvoje druženje (s nebrojenim) flašama vode :@:(ak si u takvim odnosima i s pivama,moral bum se za drugi puta bolje pripremiti :icon_pidu:) ali zato nemrem prešutiti odlazak u stilu pepeljuge :icon_mrgreen:(jedino pistonicu nisam nigdje pronašao :icon_mrgreen:)a taman smo se zagrijali za tancanje :Rleb:
Ivanić je prihvatljiva opcija :icon_super:,vidimo se :icon_thumright:
jubitelj sam motora i mototehnike, pive, partijanja, moto susreta, ĹĄto uostalom znaju oni koji me poznaju a oni koji neznaju...saznat ĂŚe

Offline bob

• Vizir
  • **
« Odgovori #24 : Travanj 02, 2007, 15:04:05 pm »
2 honda 22:Samozatajnost je vrlina(ponekad) :icon_thumright:
Ako me dar zapažanja nije prevario,puno toga se poklopilo,rega...Sk...na hondi,pa još plavokosa vozačica,(pa još k tome pridodajmo opći dojam :icon_smile:)mogla si reći :hello:to sam ja...pa da to i dostojno obilježimo :icon_pidu: :Rdrug:
Dakle...izjasni se...ti si na potezu...da ne bi bilo :motocikli010:
jubitelj sam motora i mototehnike, pive, partijanja, moto susreta, ĹĄto uostalom znaju oni koji me poznaju a oni koji neznaju...saznat ĂŚe

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #25 : Travanj 02, 2007, 15:04:42 pm »
ovoj se jos vide friski rezovi od silikona  :llllol:

BMW = bauer motor werke

Offline Piva

• Tourer
« Odgovori #26 : Travanj 02, 2007, 15:54:57 pm »
A baš sam mislio (blago rečeno)kritizirati tvoje druženje (s nebrojenim) flašama vode :@:(ak si u takvim odnosima i s pivama,moral bum se za drugi puta bolje pripremiti :icon_pidu:) ali zato nemrem prešutiti odlazak u stilu pepeljuge :icon_mrgreen:(jedino pistonicu nisam nigdje pronašao :icon_mrgreen:)a taman smo se zagrijali za tancanje :Rleb:
Ivanić je prihvatljiva opcija :icon_super:,vidimo se :icon_thumright:

....kad nema antibiotika,onda me stah stričeka u plavom,volim svoju vozačku i ne bi ju više gubila.....ma ja ustvari nikad ne pijem :@:
....pepeljuga....pa bile smo do dva...još obišle nešto...i ja sam došla doma u 4h.........moderna pepeljuga :icon_mrgreen:

...a čuj,valjda ih mora što prije otplatiti :llllol:

Offline Simon

• Samobor
  • Vizir
  • **
  • CB 400N / GSX 550EF
« Odgovori #27 : Travanj 02, 2007, 16:05:20 pm »

Da fakat.. :llllol:
M.K. KOMPA
http://www.mk-kompa.com/
You have the right to remain silent.
anything you say will be misquoted,
and used against you..

Prevodim s njemačkog, pa ako neko treba..

Offline Izi

• Vizir
  • **
  • KLE500
« Odgovori #28 : Travanj 02, 2007, 16:58:16 pm »
organizatori su im i cice sredili prije nastupa, to je predanost  :icon_super:

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderator