Autor Tema: YAMAHA VIRAGO 250  (Posjeta: 22439 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • mečku... opet
YAMAHA VIRAGO 250
« Odgovori #15 : Studeni 26, 2005, 23:56:21 pm »
Nisam čuo ništa loše u tom motoru,ali ih ima premalo kod nas. Inače je lijep motorić,a kaj se tiče snage,nije bitna toliko za tu vrstu motora. to su motori za cruising,a kad ti je do nateravanja,nađeš si cestu koja je malo uža pa je dojam veći. Na Sljeme napr.  Ili u centru grada. Uvijek dobro liječi komplekse kad ostavljaš ekipu u mrcinama od auta koji se nemogu probit. :mrgreen:
Jednom sam bio na vožnji cijeli dan s frendom koji je vozio Apriliu Clasic 50. Imao sam Suzuki 650 Savage i osim na startu nisam se baš namučio od čekanja. Apriliu je malo otvorio i 90kmh nas je obojicu zadovoljavalo.
Kaj se tiče Yamahe,mislim da Krško nije predaleko. Delta team je glavni zastupnik za Sloveniju i HR i tamo ćeš dobiti sve informacije koje ti trebaju. Ako nađeš kaj ti treba,lako je dogovoriti da se dofura zastupniku u ZG. Ionako svi tamo preuzimaju motore.
google master

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
YAMAHA VIRAGO 250
« Odgovori #16 : Studeni 27, 2005, 13:57:41 pm »
Danas pitao jednog Yamaha mehaničara za ovu pilu. Rekao mi je da se kvalitativno pokazala bolja od modela 535. :)
google master

Offline black&white

• MMP
  • marauder
YAMAHA VIRAGO 250
« Odgovori #17 : Studeni 27, 2005, 19:50:35 pm »
Evo jedne rabljene iz plavog oglasnika ak te zanima
virago 250 iz 97, 25000km, ne piše cijena 098/285-211

Offline virago11

• Vizir
  • **
  • BMW R1200C
YAMAHA VIRAGO 250
« Odgovori #18 : Siječanj 13, 2006, 20:23:40 pm »
Ako ti se dopada takav tip ili model motora....moj savjet
je da si kupiš VIRAGO 535.koji je istih dimenzija ali
veče snage.Puno je bolji za duge pruge :eek:  :lol:

Offline Promil

• Gorski Kotar
  • V.I.P. Member
  • 1602 wildića
Re: YAMAHA VIRAGO 250
« Odgovori #19 : Siječanj 23, 2006, 19:16:22 pm »
Citat: "Roncha"
Zanima me što mislite o Yamahi virago 250, kvaliteta, potrosnja, koje su joj mane....
Namjeravam ju kupit pa pitam Vas iskusne znalce koji znate nesto o takvim motorima za gust u voznji, sminku, imao sam maxi scooter prije.

BTW, novi sam clan, zanimaju me motori, mislim da je ovaj forum genijalno
     napravljen zbog podjele u motorima (enduro,custom...)

TO BI BILO TO !

evo vako amigo,moj prvi motor je bio virago 535 i sa njim sam bio super
zadovoljan sta se tice svega ima 43 ks i odlican je za upravljanje.
nekoliko sam puta probao razlicite vrste motora od 250 ccm i oni su ok za laganini voznjicu ali s takvim motoricima zaboravi na preticanja a pogotovo neke uzbrdice
jer tamo ne da neide nego NEIDE,jednostavno je preslab,a da ga kupis i ubrzo prodas
 a uvjeren sam da oces samo pusis pare bez veze!
Malo pogledaj za 535 virago novi dodje 6000 EUR-a,sad mozda i manje,a polovnih imas u odlicnom stanju i misli da ti bi to bilo bolje,ali to je samo moje misljenje!!!
Naravno za sta god se odlucio zelim ti srecu i puno predjenih kilometara!!!!! :mrgreen:  :mrgreen:
DAJ NEEEE SEEEEEERIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!

My wife yes
My dog maybe
My motorcycles NEVER!!!!

Offline fiuman007

• Komarac
  • *
YAMAHA VIRAGO 250
« Odgovori #20 : Siječanj 30, 2006, 21:19:25 pm »
što se tiče viraga 250 slažem se s odgovorom koji ti je posalo promil.
mala ti je razlika u cijeni i da si početnik nije velika razlika niti u težini motora niti u brzini a glavni mu je adut snaga.Virago 250 ako uzmeš garantirano češ htijeti za mjesec il dva mijenjat za jači jer čim budeš išao sa par frendova koji voze jače motore uvijek ćeš biti za njima.Mala je razlika u cijeni a 535 je ipak puno jači i može se nabavit za jako dobre novce.Šta god uzeo pametno vozi i puno sretnih kilometar :happy2: a.

Offline Mackie

• Komarac
  • *
YAMAHA VIRAGO 250
« Odgovori #21 : Svibanj 24, 2006, 22:40:49 pm »
:glasses7:  a ja imam viraga xv250 iz 2000.-te al ide i 140. istina da mu fali koji konjić više ali meni za grad zapravo i ne treba nekaj jače. ovisi kaj želiš i naravno kam bi ti s motorom. moj savjet, kupi!  :supz:

Offline Tompa

• Zagreb
  • Komarac
  • *
  • Yamaha XJR 1300
YAMAHA VIRAGO 250
« Odgovori #22 : Svibanj 28, 2006, 22:05:58 pm »
Mislim da novo nećeš naći. Frend traži nešto slično 125-250ccm za po gradu (ali rabljeno). Iz čiste informacije obišli smo Elodu i Eurorent i nigdje ništa. U Eurorentu je zapravo stajao jedan Marauder 250 (za čini mi se nekih 37k kuna). Kada smo pitali za isti 125 prodavač je izjavio da se ne isplati naručivati jer ljudi (koji traže tako nešto) kupuju uglavnom one kineske ili čije već proizvode.

Rista

• Gost
virago 250
« Odgovori #23 : Kolovoz 21, 2006, 15:01:59 pm »
A gle, u tri lijepe riječi,  imao-vozio-prodao. Za početak nije loše, al kad te ispizdi autobus koji nemožeš preteći jer ti treba zalet za red bull avion, onda ga prodaj.  Kaj se tiče potrošnje i održavanja, za taj motor ni neznaš da ga imaš. Troši ti 3 litre, a rega je bila negdje oko 500 kn.

Nadam se da sam ti barem malo pomogao....

Offline mbeber

• Komarac
  • *
YAMAHA VIRAGO 250
« Odgovori #24 : Kolovoz 23, 2006, 22:51:10 pm »
Ja ti kažem kaj i Rista.
Kupi 250 jer ti je manja registracija ak nisi bas nekaj pri parama.
Ja ti vozim Hondu Rebel i kaj da ti velim... Motor ide al kad se spremaš preticavati i samo preticavanje... Okidam sve žive i nežive s neba.  :angryfire:
Al kad si razmisliš.... MA GLAVNO DA SE KOTRLJA!!! :biker:

Ljudi evo vam jedne internet stranice za izracun registracija:
www.ak-rijeka.hr/racunalica.php

:glasses7:

4rijeke

• Gost
YAMAHA VIRAGO 250
« Odgovori #25 : Kolovoz 23, 2006, 23:53:21 pm »
za 23.990 ima savršena kopija Virago 250. garancija 24 mjeseca i ide jako dobro uz izuzetno dobar mjenjač.... ako vas zanima lako stavim slike

Offline Hrco

• Komarac
  • *
  • KLE 500
Odg: YAMAHA VIRAGO 250
« Odgovori #26 : Studeni 11, 2007, 22:11:34 pm »
jedno mozda glupo pitanje.... jel virago 250 jednakih dimenzija kao 535?? osim kilaže...
Never eat yellow snow.

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #27 : Studeni 11, 2007, 22:38:31 pm »
jedno mozda glupo pitanje.... jel virago 250 jednakih dimenzija kao 535?? osim kilaže...
nije..535 je malo većih dimenzija, odnosno duži je i viši je(visina sjedišta), ali malo

Yzzy

• Gost
« Odgovori #28 : Studeni 11, 2007, 23:06:41 pm »
Dimenzije neznam, ali znam slijedeće;
Jučer je bio prekrasan dan za vožnju i mala formacija od tri motora se uputila iz Zagreba do Novog Marofa na karting stazu. Dva motora od 250 ccm (custom)i jedan 500 ccm. prva dva su Kinezi a treći je Kawac. Jednog od Kineza vozim ja. Vožnjica je bila lijepa i ugodna, vozili smo se po staroj cesti jer je osnovna idea voziti se a ne čim prije stići. U tome je razlika između jurilica i customa, tj. choppera. Frend s kavcem je prilagodio svoju vožnju i uživao zajedno s nama!
U Marofu sam sreo znanca, tipa koji u pravom smislu rijeći spava na novcima. Nije propustio priliku  objasniti mi kako i on ima motor! "Znaš onaj mali Harlie 900, koji je puno bolji od ovog tvog Kineza..." :dontknow:
"Super, a...gdje si ga parkiral...ne vidim ga?  :icon_scratch:
" A neeeee, doma je u garaži!!" :Rbis: :Rbis: :Rbis: :Rbis: :Rbis: :Rbis:
E moj stari, poserem ti se ja tvoj "mali" Harlie 900!! Moj Kinez od 250 vrijedi toliko puta više koliko ima kilometara od Zagreba do Novog Marofa!!! :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: A vrijediti će još i više, jer ja se na njemu vozim i uživam beskrajno, a tvoj "mali" Harlie će i dalje stajati u garaži, a ti ćeš voditi dubokoumne razgovore o motociklizmu s istim takovim guzičarima kakav si i sam!!! :@: :@: :@: :@:

Razumiješ što ti želim reći?
Kupi si ono što ćeš VOZITI!!!!! Jer motor nije prevozno sredstvo, motor je način života!!!! :icon_super: :icon_super: :icon_super: :icon_super: :icon_super: :icon_super: :icon_super: :icon_super: :icon_super:

Offline sl

• Vizir
  • **
« Odgovori #29 : Studeni 12, 2007, 00:16:16 am »
čestitam samo volja i na kraj svijeta :icon_super:
možda napravimo nešto od te tvoje robe s greškom...