Autor Tema: !!BITNO!!: Čišćenje " Članskih oglasa za male & velike"  (Posjeta: 2331 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
  • Spol: Muški
!!BITNO!!: Čišćenje " Članskih oglasa za male & velike"
« : Ožujak 20, 2007, 23:47:29 pm »
Primjetio sam da ima dosta oglasa koji i dalje lebde kao da je ponuda još uvijek aktualna a prodano je još odavno! Sada radim čistku, stoga  svi članovi koji su stavljali oglase, a predmet prodaje je prodan da isto i napišu u tom oglasu kako bi se isti mogao zaključati i baciti u otpad!

Pravilo je slijedeće:

1. OGLAS KOJI JE JOŠ UVIJEK AKTUALAN ( NIJE PRODANO )
- član mi pošalje PP sa naslovom poruke identičnim kao što je i naslov oglas, te navodi da je oglas još uvijek aktualan

2. OGLAS KOJI VIŠE NIJE AKTUALAN ( PRODANO ) - član u toj istoj temi naglasi da je predmet oglasa prodan

25.03.2007. u 24h je zadnji termin do kada se svi mogu izjasniti o statusu svoga oglasa. Nakon toga termina svi oglasi koji su stariji od tjedan ( sedam ) dana, a nisu definirani ( prodano ili ne ) od strane vlasnika biti će bačeni u otpad.

Iako smatram da sam bio jasan, za sve nejasnoće i dodatne informacije stojima na raspolaganju.

P.S.
Ova tema biti će pobrisana 01.04.2007. točno u 24h

Gandhi: "Be the change you want to see!"

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
  • Spol: Muški
Odg: !!BITNO!!: Čišćenje " Članskih oglasa za male & velike"
« Odgovori #1 : Ožujak 26, 2007, 19:55:00 pm »
Oglasi su očišćeni! Oglasi mlađi od 7 dana ostavljeni su, a svi ostali ( osim onih čiji su mi vlasnici poslali PP ) bačeni su u otpad. Ako netko nije bio duže vremena na forumu i primjeti da mu nema oglasa, a i dalje je aktualan može mi poslati PP pa ću ga izvuči iz otpada na svijetlo dana.

Iz tog razloga ova tema će i dalje ostati ovdije kako bi svima bila vidljiva.

Lp,
J
Gandhi: "Be the change you want to see!"