Autor Tema: Naslonjač je gotov (VN900)  (Posjeta: 6090 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

vn 900

• Gost
Naslonjač je gotov (VN900)
« : Ožujak 18, 2007, 14:21:14 pm »
Evo kak sam i obečal naslonjač je gotov i bisage su gore, sve drži i isprobano jučer (žena je presretna) a i ja jer sad izgleda punije motor. Ko je bio na Riders Night u Desincu mogel je videti uživo. Naslonjač je od inoxa i majstor Kamba ga je složil za pet, mogu preporučit Kambu svakome jer stvarno se kuži...........  :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline simba

• Komarac
  • *
  • Spol: Muški
  • VN900
Odg: Naslonjač je gotov (VN900)
« Odgovori #1 : Ožujak 18, 2007, 18:36:27 pm »
Lijepo, krasno, budem si i ja neke takve složio, čim dođe motor....
Život je pre kratak da bih žurio!

Offline oorascan

• Komarac
  • *
« Odgovori #2 : Ožujak 18, 2007, 19:01:57 pm »
Odlično, a koliko je posel koštao... ak nije tajna.. pozdrav...
neodoljivi....

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #3 : Ožujak 18, 2007, 19:52:52 pm »
 :icon_thumright:..mislim da napuštam Kucelja :icon_smile:

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
« Odgovori #4 : Ožujak 18, 2007, 20:10:56 pm »
Vidi se da je majstor pravi perfekcionist ( da ne kažem picajzla  :icon_mrgreen: ) i detalje je stvarno napravio vrhunski! Svaka čast! Danas se rijetko kome da zezati sa takvim detaljima tako da je ovo još vrijednije pažnje!  :icon_thumright:

Ako želiš možeš podatke tog majstora ( zajedno sa kojom slikicom ) staviti na dio foruma gdje je "Popis dobrih i kvalitetnih majstora kakve svi trebamo" ( http://www.motocikli.com/forum/index.php/topic,2174.0.html )
Gandhi: "Be the change you want to see!"

bandit12

• Gost
« Odgovori #5 : Ožujak 19, 2007, 13:14:35 pm »
Super izgleda! :icon_super:stvarno se vidi velik trud i znanje. Tko je to radio? Bilo bi dobro staviti majstora na forum da i mi znamo.......hmmm,malo vise.... :icon_smile:

vn 900

• Gost
« Odgovori #6 : Ožujak 19, 2007, 15:59:44 pm »
Da, kaj se tiče nešto izmislit i pretvorit to u stvarnost (naravno iz glave u gvožđe) zovi Kambu jer on bu to napravil.... ima tu još njegovih idejica mali milijon !!!!, od kad ga poznam vozi motore, izmišlja i izrađuje kaj očeš (naslonjače,krešbare,felge,rezervare,itd.itd).
Dobil bum od njega CD sa slikama kaj je delal pa bum nabacil na forum.Dečko je mlad,zgodan i ima volju za to  :Rjok: i naravno alat  :glasses9:
Ako koga zanima kaj, može ga nazvat i dogovorit na mob.0989296741.
kaj se tiče cijene , bute se dogovorili,,,, pa ljudi smo :hello:

evo i par slikica http://de.blog.360.yahoo.com/blog-vFq_zuI6erFzqoGdmR9LNq4-?cq=1&p=61

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
« Odgovori #7 : Ožujak 19, 2007, 16:05:19 pm »
A gdje je taj Kamba? Koliko sam shvatio negdje u Zagorju, ali gdje?
Gandhi: "Be the change you want to see!"

vn 900

• Gost
« Odgovori #8 : Ožujak 19, 2007, 17:22:30 pm »
A gdje je taj Kamba? Koliko sam shvatio negdje u Zagorju, ali gdje?

U Donjem Desincu kraj Jastrebarskog između Zagreba i Karlovca na staroj Karlovačkoj...( nije Zagorje)

Offline Warg

• Cigangrad
  • Moderatori
  • kawasassi zr7
« Odgovori #9 : Ožujak 19, 2007, 22:25:25 pm »
Svaka čast majstoru,kao što već jednom rekoh,ima kod nas genijalaca,ali nisu dovoljno valorizirani,a u našim uvjetima ovako nešto čovjek može radit samo iz ljubavi prema motorima,a novac tu zauzima drugo mjesto :icon_super: :icon_super: Bravo majstore :icon_super: :icon_super: :icon_super:
Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkt i savjest stada
Friedrich Nietzsche

Offline badja

• Komarac
  • *
  • Wild star 1600
« Odgovori #10 : Ožujak 23, 2007, 14:23:03 pm »
užas, tako uneredit motor.

Offline choke

• Vizir
  • **
« Odgovori #11 : Ožujak 23, 2007, 20:26:24 pm »
užas, tako uneredit motor.
ako se tebi nesviđa oprema na nečijem motoru nemoj nekome tako vređat motor-i da je stavio krepanu ovcu na volan -to je njegov ukus i stil-ja samo kažem da je majstor ovo napravio bez greške i svaka mu čast
amahahahhahahahaaaaaaaa

vn 900

• Gost
« Odgovori #12 : Ožujak 24, 2007, 10:36:39 am »
Komu se ne sviđa netreba gledat,(nek žmiri) ko ga

Offline badja

• Komarac
  • *
  • Wild star 1600
« Odgovori #13 : Ožujak 24, 2007, 12:42:44 pm »
Komu se ne sviđa netreba gledat,(nek žmiri) ko ga

ebiga, to je samo moje mišljenje, naravno da se o ukusu ne raspravlja, ali meni je ružno kad se na takav motor stavljaju takve stvari.

Offline Warg

• Cigangrad
  • Moderatori
  • kawasassi zr7
« Odgovori #14 : Ožujak 24, 2007, 12:53:03 pm »
ebiga, to je samo moje mišljenje, naravno da se o ukusu ne raspravlja, ali meni je ružno kad se na takav motor stavljaju takve stvari.

O ukusima ljudi se ne raspravlja i meni puno toga ne štima po ukusu,al uvijek napomenem da to nije po mom osobnom guštu,al rad kao majstorsko djelo ocijenim ili kao vrhunski rad,dobar i prosječan :glasses9:  Jer nečiji uradak ne možeš ocjenjivat prema dioptriji vlastitog ukusa,već po kvaliteti uratka,a vjeruj mi majstor koji je to napravio bio bi isto tako sposoban kvalitetno uradit i nešto po tvom ukusu,a kako bi se ti osječao da mi ostali počmemo pljuvati po onom čime se ti ponosiš :@:
Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkt i savjest stada
Friedrich Nietzsche