Autor Tema: Dobar članak u Moto-pulsu  (Posjeta: 2024 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • mečku... opet
Dobar članak u Moto-pulsu
« : Ožujak 17, 2007, 22:06:27 pm »
Imao sam i sa namjeru pisati o toj temi, ali eto, bili su brži. I da su malo više prostora posvetili, bili bi puno kvalitetniji nego bi ja to ikad napisao. Ipak, dečki su novinari i sjesti u auto i skočit u Ljubljanu njima spada u opis ranog mjesta. Dok meni ostaje internet, novine i telefon.
radi se o članku o slovenskoj ekipi pod imenom "Dreammachine". Već sam ih spominjao tu na forumu u nekim temama, njihov je Batman bike dok su bili Custom clinic, a i prošle godine s Chopperom koji je pobijedio u Padovi, ali ne na glavnom natjecanju nego u organizaciji časopisa Bikers life iz Udina. Drago mi je kad se proslavi netko iz "male" zemlje, pogotovo ako su susjedi. A oni su stvarno dobri, Slovenija nema samo Akrapoviča.
google master

Offline black&white

• MMP
  • marauder
Odg: Dobar članak u Moto-pulsu
« Odgovori #1 : Ožujak 17, 2007, 23:52:36 pm »
pročitano, lijepo rade i pohvalno za malu zemlju poput Slovenije...za oko mi je najviše zapel "Devotion"...jasno mi je da su to izložbeni primjerci, al i da imam hrpu love nebi dal tolko za takav motor..ljepše mi je vidjeti prerađeni motor koji je više vozniji i nisam baš pobornik tolkih pretjerivanja(npr.guma i ostalog)..svaki od njih.. DM, J.J, K, OC i ostali imaju nekaj svoje prepoznatljivo i treba puno znanja i truda, al u globalu se svi manje više ponavljaju!

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #2 : Ožujak 18, 2007, 00:55:25 am »
Danas je teško naći nekaj novog. ima ih previše. najviše i tražim takve originalne. Ipak, ovo su susedi, zato mi je drago
google master

Offline rockydennis

• Zamagljeni
  • Vizir
  • **
  • Savjesno i odgovorno
« Odgovori #3 : Ožujak 18, 2007, 11:39:30 am »
Stvarno dobro rade! E da, nisam ziher dal je netko već spomenuo na forumu, u Motoreviji je izašao članak o preradama (Đubre, Šitum, Tobić bike i neke strane firme)! Pisali su i o tuningu i o customu, sve u svemu dobro uklopljeno na dosta strana!

www.cro-chopper.forum-2007.com

Volim burek, zeljanicu pitu,
volim cure što ne pamte Titu!

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #4 : Ožujak 18, 2007, 13:01:53 pm »
gledam juče na netu i ima u motoreviji...taj broj se isplati kupiti...samo mali ispravak, bez uvrede rocky..Tomić bike
2 James
mislim tipa ovak nekaj...Thunderbike...ima i full prerada, ali ima i onih malo manje..više mi se sviđa tak nekaj..a ima od harleya, drag, wild star....evo npr ovaj vs 1400..nema veze kaj je intruder :icon_mrgreen:

...pa recimo F. Kodlin u svojim počecima..S&S motor, malo prerađen zadnji blatobran, volan, šira guma i to je to!
Al, da nejdem u off, kak sam reko svaka čast našim susjedima!

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #5 : Ožujak 18, 2007, 13:31:45 pm »
Vidim da se slažemo u ukusima. I ja više volim old school, a ne totalne prerade. Ali ebiga, i ovakve stvari moraju postojati. Ja te ljude smatram umjetnicima, i po linijama koje izmišljaju, i po tome što to kasnije znaju prenijeti u stvarnost. doduše, na cesti su mi ružni ti motori, više mi pašu u izložbene prostore, to je nekako više ambijent za njih.

kaj se tiče Intrudera, nedavno sam vidio u novinama sliku jednog dobrog, nešto u stilu onog motora što je Bandit12 stavio, rama odrezana odmah iza hvatišta zadnjih amortizera, a zadnji blatobran maksimalno približen (proširenoj) zadnjoj gumi i kreće se zajedno s njom. Naravno, kod Intrudera sve to puno bolje izgleda jer je to jednostavno takav motor.
google master

Offline rockydennis

• Zamagljeni
  • Vizir
  • **
  • Savjesno i odgovorno
« Odgovori #6 : Ožujak 18, 2007, 15:18:51 pm »
Ma joj, krivo sam napisal, još me je zbunjivalo kad sam čuo za njih dal imaju kakve veze sa BMW-om... lapsuz, hvala na ispravku

www.cro-chopper.forum-2007.com

Volim burek, zeljanicu pitu,
volim cure što ne pamte Titu!

bandit12

• Gost
« Odgovori #7 : Ožujak 19, 2007, 13:18:46 pm »
Ovo na slici je izvrsno! Covjece,tocno po mojoj zelji! Dali netko zna mozda cijenu i materijale koji se koriste.
Jos je samo pitanje,dali mozda radi i sa rednim masinama ili samo V2???
Osim toga je motorcek :icon_pray: :icon_pray: :icon_pray: :icon_pray: :icon_pray: :icon_pray:

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #8 : Ožujak 19, 2007, 16:17:10 pm »
Ovo na slici je izvrsno! Covjece,tocno po mojoj zelji! Dali netko zna mozda cijenu i materijale koji se koriste.
Jos je samo pitanje,dali mozda radi i sa rednim masinama ili samo V2???
Osim toga je motorcek :icon_pray: :icon_pray: :icon_pray: :icon_pray: :icon_pray: :icon_pray:
http://www.thunderbike.de/scripte/planetgallery/gallery20_us.php

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #9 : Ožujak 19, 2007, 21:12:46 pm »
evo cijene nekih dijelova..agregat je original od vs..mislim bez ikakvih modifikacija
http://www.thunderbike.de/user/subcats.php?bike=3&cat=185