Autor Tema: Jeste li tetovirani?  (Posjeta: 24679 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline V_max

• Slavonski Brod
  • R.I.P.
  • Spol: Muški
  • Suzuki Bandit 600N
Odg: Jeste li tetovirani?
« Odgovori #15 : Ožujak 12, 2007, 12:38:28 pm »
gadna stvar...kad krenes jednom...oces jos...meni u planu obe sise i nadlaktice...

Vidjet cemo jos...

Vanja

Offline Lukas

• ZAGREB
  • Moderatori
  • Beverly 250ie
« Odgovori #16 : Ožujak 12, 2007, 12:52:22 pm »
pazi ti njega... ne ,nije ni to moj stil. To mi previše metrosexualno  :icon_mrgreen:
Nisi me shvatio... šta će mi tetovaža koju ima gomila ljudi i koja meni osobno nema značenje. Kad se budem tetovirala,tetovirat ću se zbog sebe,a ne zbog drugih ili da se prezentiram... žišku ?

Pa to ti je inače ženski stil. Kakvo? metrosexualno? Pa šta, imaš ga od metra? Ja mislio da si ti žensko?!? Između ostaloga što ti tetovažicama nedostaje? Baš su kexi (sexi)!
I am not a jet engine scientist, I am jet engined scientist!!

Offline honda22

• Vizir
  • **
  • Spol: Ženski
  • Honda CBR 600 F
« Odgovori #17 : Ožujak 12, 2007, 13:21:36 pm »
Pa to ti je inače ženski stil. Kakvo? metrosexualno? Pa šta, imaš ga od metra? Ja mislio da si ti žensko?!? Između ostaloga što ti tetovažicama nedostaje? Baš su kexi (sexi)!

Ako ti voliš biti kao svi ostali,samo izvoli. Svatko ima pravo na svoje,a mene te ženske đinđe minđe ne zanimaju  :icon_mrgreen:
Uostalom tko kaže da ovo što ja želim napraviti neće biti ženstveno  :llllol:
Vozim samo Honde
oprez ... pazi MINE

Offline Lukas

• ZAGREB
  • Moderatori
  • Beverly 250ie
« Odgovori #18 : Ožujak 12, 2007, 13:45:17 pm »
Ako ti voliš biti kao svi ostali,samo izvoli. Svatko ima pravo na svoje,a mene te ženske đinđe minđe ne zanimaju  :icon_mrgreen:
Uostalom tko kaže da ovo što ja želim napraviti neće biti ženstveno  :llllol:
Hondić22, kaj se furiš? Nisam ti ja rekao kaj tebe treba interesirati i nitko nije poput drugih,svi smo mi individualci. Đinđe Minđe veliš? Jel ti znaš kaj si rekla, i značenje riječi minđe? Misli da te ipak to interesira koliko,toliko, možda u drugom kontekstu. Ja vjerujem da si ti sigurno jako ženstvena osoba, barem na slici.

Offline V_max

• Slavonski Brod
  • R.I.P.
  • Suzuki Bandit 600N
« Odgovori #19 : Ožujak 12, 2007, 13:50:38 pm »
minđa... da nisi istaknio nebi ni primjetio!

bra'o!

Vanja

Offline Lukas

• ZAGREB
  • Moderatori
  • Beverly 250ie
« Odgovori #20 : Ožujak 12, 2007, 13:59:45 pm »
Mislim da Hondić22 baš i nije skužila kaj je napisala....ma oprostit ćemo joj..valjda. Pa ipak je ona ONA.....mislim?

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #21 : Ožujak 12, 2007, 14:00:08 pm »
samo jedna tetovaža mi se full sviđala...i to od dedinog prijatelja, nažalost sad već pokojnog..tip je šljakal(zidar) cijeli život , većinom u njemačkoj i gore si je dal istetovirati na leđima orla( al preko cijelih leđa i po rukama krila)...tip je bil živi trokut, mišičav, oko metar devedeset i kad je raširil ruke imal si dojam ko da se krila šire..ko da se sprema poletiti..ono ko da je živ..zbilja je fasciniralo!

Offline honda22

• Vizir
  • **
  • Honda CBR 600 F
« Odgovori #22 : Ožujak 12, 2007, 14:00:38 pm »
Hondić22, kaj se furiš? Nisam ti ja rekao kaj tebe treba interesirati i nitko nije poput drugih,svi smo mi individualci. Đinđe Minđe veliš? Jel ti znaš kaj si rekla, i značenje riječi minđe? Misli da te ipak to interesira koliko,toliko, možda u drugom kontekstu. Ja vjerujem da si ti sigurno jako ženstvena osoba, barem na slici.

:Rjok: hondić... sad mi je počeo i tepati  :@:
Ne furim se,samo kažem...  :icon_mrgreen:
I značenje riječi minđe ne želim komentirati,perverznjaci jedni,smao vam je to na pameti  :icon_eek:
A sad bez OFF-aaaaaaaaaaaaaaaaaa  :icon_mrgreen:
Vozim samo Honde
oprez ... pazi MINE

Offline honda22

• Vizir
  • **
  • Honda CBR 600 F
« Odgovori #23 : Ožujak 12, 2007, 14:01:49 pm »
Mislim da Hondić22 baš i nije skužila kaj je napisala....ma oprostit ćemo joj..valjda. Pa ipak je ona ONA.....mislim?

Skužila je hondica šta je napisala i kako ste vi perverznjaci to shvatili,ali hondica radi,pa nema vremena svaku minutu gkledati šta je tko napisao  :llllol:
Vozim samo Honde
oprez ... pazi MINE

Offline Lukas

• ZAGREB
  • Moderatori
  • Beverly 250ie
« Odgovori #24 : Ožujak 12, 2007, 14:08:22 pm »
Skužila je hondica šta je napisala i kako ste vi perverznjaci to shvatili,ali hondica radi,pa nema vremena svaku minutu gkledati šta je tko napisao  :llllol:

Vauuuuu! pa ti i radiš? nemoj se ispričavati za svoje lapsuse, nije potrebno. JA ti volim tepati, pogotovo ženama poput tebe,,hmmm.... osjećam se tako, nekako......kao da smo povezani........osjećam se kao da smo....hmmm............. jedno. FUJJJ, sada ćeš opet reći da sam perverzan....Pa i jesam, ti i ja u http://www.vecernji.hr/newsroom/zanimljivosti/751908/showPhotoSerie.do?fotoIndex=6

P.S. ja ću biti crnka, ak mogu?

Offline honda22

• Vizir
  • **
  • Honda CBR 600 F
« Odgovori #25 : Ožujak 12, 2007, 14:11:47 pm »
Vauuuuu! pa ti i radiš? nemoj se ispričavati za svoje lapsuse, nije potrebno. JA ti volim tepati, pogotovo ženama poput tebe,,hmmm.... osjećam se tako, nekako......kao da smo povezani........osjećam se kao da smo....hmmm............. jedno. FUJJJ, sada ćeš opet reći da sam perverzan....Pa i jesam, ti i ja u http://www.vecernji.hr/newsroom/zanimljivosti/751908/showPhotoSerie.do?fotoIndex=6

P.S. ja ću biti crnka, ak mogu?

Meni nemoj tepati,jer me ne zanima tvoje tepanje ... a sada me ispričaj,imam pametnijeg posla...
Vozim samo Honde
oprez ... pazi MINE

Offline Lukas

• ZAGREB
  • Moderatori
  • Beverly 250ie
« Odgovori #26 : Ožujak 12, 2007, 14:29:01 pm »
Mislim da sam ti sve objasnio preko PP tako da..................nemoj se ljutiti, molim te???

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #27 : Ožujak 12, 2007, 15:03:00 pm »
Ak sam dobro skužil crni se bavi tetovažama ili?
Dal mi može netko odgovoriti kolko bi došla tetovaža na ramenu ( slika na traper jakni, to sam ja crtal flomasterom i ne vidi se baš najbolje)...znači htel bi da se toćno tak napravi. Dal se može i dal je cijena puno skuplja ak hoćeš tetovirati nešt po svojoj slici za za razliku od onog kaj se nudi u t. shopovima? Za sad pitam samo informativno, pa ak nije frka da mi netko odgovori!
tnx!

Offline V_max

• Slavonski Brod
  • R.I.P.
  • Suzuki Bandit 600N
« Odgovori #28 : Ožujak 12, 2007, 15:17:34 pm »
sta je sta je b&w...
na chatu nisi bas za tattoo...
a vidi sad...

vanja

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #29 : Ožujak 12, 2007, 15:43:53 pm »
sta je sta je b&w...
na chatu nisi bas za tattoo...
a vidi sad...

vanja
pa nije da nisam...iskreno, drage volje bi sad, al me strah da kasnije ne požalim :Rkap: