Autor Tema: GOLD WING 07  (Posjeta: 2837 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
Odg: GOLD WING 07
« Odgovori #15 : Veljača 26, 2007, 23:56:46 pm »
Zasto bi morao imati dobar auto?

Da ne radim to sto radim vozio bi matiza i 3x skuplji motor.

Ja drugi auto ne kupujem , a motor da .

pratio sam kilometrazu ove godine 15 000 km u autu i 17 000 km na motoru

s toga gledani bitniji mi je auto nego motor i btakodjer mi je bitnije imati bolji motor nego auto posto na njemu provodim vise vremena.

Nema auta sa normalnim paketom opreme ispod 100 000 , a za taj iznos dobijes dobar motor.

I u cemu je problem.
Neko gradi kucu pa kuka, netko kupio stan pa kuka svi nesto kukaju i trebali bi im suvisli iznosi da imaju sve sto zele.

Nikad nisam tezio za kucerinom ili stancugom, a ni auti me nisu hitali.

I nije problem kupiti Winga samo moras to zeljeti !

BMW = bauer motor werke

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #16 : Veljača 27, 2007, 01:25:42 am »

I nije problem kupiti Winga samo moras to zeljeti !

Osim jednog problema. Taj motor ima cijenu za koju se treba naraditi. I vani, a ne samo kod nas. A rad uzima vrijeme. A Wing je za putovanja. Sve ukupno imam duga toliko da  bi se to moglo poravnati s nekom vjerojatnom ratom za Winga. Ali bi mi se srce trgalo da ga gledam dok stoji. Ovaj motor što sad imam me i na taj način zadovoljava jer mi je lijep i drago mi je što ga imam. Ali mislim da za ovu Hondu nebih mogao tako razmišljati.
google master

Offline crni

• Komarac
  • *
« Odgovori #17 : Ožujak 01, 2007, 13:33:57 pm »
Osim jednog problema. Taj motor ima cijenu za koju se treba naraditi. I vani, a ne samo kod nas. A rad uzima vrijeme. A Wing je za putovanja. Sve ukupno imam duga toliko da  bi se to moglo poravnati s nekom vjerojatnom ratom za Winga. Ali bi mi se srce trgalo da ga gledam dok stoji. Ovaj motor što sad imam me i na taj način zadovoljava jer mi je lijep i drago mi je što ga imam. Ali mislim da za ovu Hondu nebih mogao tako razmišljati.

Za sve na ovom svijetu moraš rintati ako nemaš love, to nije upitno. Motori su valjda rijetka najvažnija sporedna stvar u životu i lažne skromnosti tu odmah padaju u vodu. Zašto?, pa jednostavno zato što čim probamo veće, bolje, brže ili udobnije, slinimo kao mala djeca. Tko kaže da to nije istina, LAŽE! Potpuno druga stvar je treba li ti takvo što u životu ili ne, a to većina ne zna jer o tome nisu ni razmišljali nego misle da misle, o čemu?, ne znam ali o osobnim potrebama na dva kotača sigurno ne. Vjerovali ili ne ali 40% americkih tourera vozi Gold Wing ili ST 1100! Zašto? Nema djecijih bolesti, nema zamora, samo voziš, godinama. A Amerika je velika, jako! Skupo je ali danas su i djeca skupa i cucki i nova pička te iscijedi i sve što vrijedi nažalost spada u tu skupu kategoriju. Gold Wing je nešto najluksuznije, najkvalitetnije i ujedno najblesavije s čime se na dva kotača da voziti po kiši a da ne pokisneš, zakucavati po zavojima da se usereš, voziti po zadnjem ako baš moraš, slušati glazbu glasnije nego zalizani majmuni u spuštenim dizelašima, pušiti u vožnji a da ti žar ne završi u nosu i danima nemati potrebu stati osim pišat, točit i spavat! Meni osobno, najbolja dimenzija putovanja pa šta košta da košta, IMAT ĆU JA TO, SIGURNO!

Offline Rude

• Vizir
  • **
  • Kymco Venox 250
« Odgovori #18 : Ožujak 01, 2007, 20:09:05 pm »
i opet se slazem sa crnim
kako se zovu muhe u sloveniji?? ne zovu se, one same dojdu :)))

bandit12

• Gost
« Odgovori #19 : Ožujak 02, 2007, 11:54:54 am »
Svaka cast Crni! :icon_super: :icon_super: :icon_super: :icon_super: :icon_super:

Offline Warg

• Cigangrad
  • Moderatori
  • kawasassi zr7
« Odgovori #20 : Ožujak 02, 2007, 13:25:53 pm »
Ne slažem se s Crnim,a i sam je napisao"Amerika je velika",ali mi ne živimo u Americi,a Hrvatska je mala.Večina nas motor 90% koristi  lokalno,a ostalih10% na poneko putovanje,pa ne znam da li se isplati posjedovati takav motor za naše prilike i potrebe.Da ne budem lažno skroman,da si mogu priuštiti, takav ili sličan motor bi volio imati u garaži,ali samo kao drugi motor,a nešto manje i skromnije za svakodnevne potrebe i probijanje kroz ljetne kilometarske kolone :icon_fU:
Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkt i savjest stada
Friedrich Nietzsche

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #21 : Ožujak 03, 2007, 15:03:32 pm »
slušati glazbu glasnije nego zalizani majmuni u spuštenim dizelašima,

Ovo mi je super :icon_mrgreen:

Objašnjenje, da ne shvatiš krivo. Rintanje nije problem, to radim i sad :icon_mrgreen:, ali mi oduzima vrijeme za vožnju. Zato mi Guzzi za dvije godine ima samo 8000 (nepunih :icon_redface:), a ja kao lud za motorima :glasses9:.
A za iskoristit Winga treba imat puuuuno slobodnog vremena.
google master

Offline crni

• Komarac
  • *
« Odgovori #22 : Ožujak 04, 2007, 17:20:52 pm »
Ne slažem se s Crnim,a i sam je napisao"Amerika je velika",ali mi ne živimo u Americi,a Hrvatska je mala.Večina nas motor 90% koristi  lokalno,a ostalih10% na poneko putovanje,pa ne znam da li se isplati posjedovati takav motor za naše prilike i potrebe.Da ne budem lažno skroman,da si mogu priuštiti, takav ili sličan motor bi volio imati u garaži,ali samo kao drugi motor,a nešto manje i skromnije za svakodnevne potrebe i probijanje kroz ljetne kilometarske kolone :icon_fU:

Jest Amerika velika ali meni moja HRVATSKA nije mala, Wing je izmišljen za pravo značenje putovanja i danonoćne vožnje pa ako mi k...u bude volja, pet puta od gore do dolje po hrvatskoj i nema NAŠIH potreba, pogotovo ne na motoru. Svatko može pričati i podjeliti svoje prilike i potrebe s drugima ili ne. Kad nečemu težiš onda si to i ostvariš. Za motoriste ne postoji prosjek ni granice pa se tako i ja cijeli život trudim bii van tih sranja, a što se tiče Amerike, prepišat ću ja to KAD, TAD!!! I još nešto, Wing je uvijek još jedan motor u garaži, to stoji.

Offline Warg

• Cigangrad
  • Moderatori
  • kawasassi zr7
« Odgovori #23 : Ožujak 04, 2007, 22:02:05 pm »
Kad nečemu težiš onda si to i ostvariš.

Ja svagoga dana u svakom pogledu sve više napredujem-citat iz filma "sječaš se Doli Bel" :icon_super:
Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkt i savjest stada
Friedrich Nietzsche