Autor Tema: Kalendar susreta starodobnih vozila za 2007. godinu  (Posjeta: 2920 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Direktor

• Karlovac
  • Old School
Kalendar susreta starodobnih vozila za 2007. godinu
« : Veljača 14, 2007, 10:51:37 am »
        Datum                   Organizator                                 Vrsta susreta                   Vrste vozila   
1. 20. do 22. travanj   Oldtimer klub Pula-Rovinj                 Natjecateljski susret                      A
2. 28. do 30. travanj   Splitski oldtimer auto klub                Natjecateljski susret                      A
3. 05. do 06. svibanj   Oldtimer klub Rijeka                        Natjecateljski susret                      A
4. 12. svibanj             Oldtimer klub Koprivnica                  Promotivni susret                          A+M
5. 12. do 13. svibanj    Oldtimer klub Stari kotači, Strmec     Natjecateljski susret                     A+M
6. 12. svibanj              Clasicc 99, Nova Gradiška                   Izložba                                   A+M+O
7. 26. svibanj              Veteran klub Lučko '91                   Promotivni susret                          A+M+vojna starodobna vozila
8. 26. do 27. svibanj     Oldtimer klub zabok                       Promotivni susret                          M
9. 02. do 03. lipanj        Veteran klub Lučko '91                  Promotivni susret                          A+M
10. 09. do 10. lipanj      Oldtimer klub Zagreb                     Natjecateljski susret                      A+M
11. 16. lipanj                Oldtimer klub Rijeka                      Natjecateljski susret                      M
12. 23. lipanj                Oldtimer klub Delnice                     Promotivni susret                          A+M
13. 07. srpanj               Oldtimer klub Karlovac                   Promotivni susret                          A
14. 07. srpanj               Clasicc 99, Nova Gradiška              Promotivni susret                          A+M
15. 22. srpanj               Oldtimer klub Samobor                   Natjecateljski susret                      A+M
16. 28. srpanj               Oldtimer klub Međimurje                 Promotivni susret                           A+M
17. 28. srpanj               Oldtimer klub Sveti Krševan            Promotivni susret                           A+M
18. 18. kolovoz             Clasicc 99, Nova Gradiška               Promotivni susret                          A
19. 26. kolovoz             Oldtimer klub Ivanić Grad                Natjecateljski susret                      A+M

A-automobili
M-motocikli
O-ostalo

Bilo bi super da se zaletimo na jedan gdje će biti i motocikli. Čekam Vaše prijedloge.
Street Illegal

Offline Blanka

• V.I.P. Member
  • Spol: Ženski
Odg: Kalendar susreta starodobnih vozila za 2007. godinu
« Odgovori #1 : Veljača 14, 2007, 20:30:45 pm »
A nisi napisao di se održavaju, James i ja obično idemo na ove zagorske  :icon_super:

Offline Haponja

• Vizir
  • **
  • Spol: Muški
« Odgovori #2 : Veljača 14, 2007, 21:06:50 pm »
Svaka čast, super pregledno i kronološki poredano  :icon_super:
kao sto kaze Blanka jsam da pišu i točna mjesta bilo bi još bolje
Four wheels move the body - two wheels move the soul"

Offline Direktor

• Karlovac
  • Old School
« Odgovori #3 : Veljača 15, 2007, 07:54:49 am »
Hm...tek sam sada vidil da ne znam koja su mjesta gdje se održavaju! Nemam tog podatka, jer sam tablicu prepisao, a i mjesto održavanja nije naznačeno. No, tam di je organizator tam se vjerovatno i održava to.
Evo, odavde sam skinuo tablice:
http://www.oldtimer-klub-zagreb.hr/index.asp?nav=dokumenti&lang=1
No, mislim da na nihovim stranicama prije svakog susreta ima točan datum, mjesto i raspored održavanja.
Street Illegal

Offline Piva

• Tourer
« Odgovori #4 : Veljača 15, 2007, 12:35:39 pm »
Ja vam mogu reći da sam bila na susretu prošle godine u Ivaniću.
Imam i slike,al su jako loše (mobitelom slikano).
Isplati se doći.
Kad saznam napisat ću vam više pojednosti o susretu ove godine.

Offline Promil

• Gorski Kotar
  • V.I.P. Member
  • 1602 wildića
« Odgovori #5 : Veljača 15, 2007, 18:49:11 pm »
ja sam  bio na vecini tih susreta i uvijek to pocinje u tom gradu ili mjestu na kojem je opisano a tada se krene,obicno je start oko 10.00 sati,i voznja traje cijeli dan sa stajanjim,cuga vecinom i klopa na jednom mjestu.Prije starta imate prijave gdje date podatke  svoje i svog motora i platite kotizaciju te je nakon placanja kotizacije dalje sve besplatno,osim benze  :icon_mrgreen:,i mogu vam reci da kamo god odete nece vam biti zao!

Meni osobno je najdrazi Oldtimer rally u Zaboku jer uvijek imaju druge puteve za voznju i to obicno vise od 250 km,bio sam kada se islo za Dubrovnik 5 dana,bio sam na 500 km po Hrvatskoj i kada se iz Zaboka preko Jastrebarskog,tu je bila cuga i klopa,kroz Karlovac,Slunj i Plitvice gdje je bila cuga,preko Vrhovina u Otocac opet klopa,topla,pa preko vratnika u Senj,cuga,i onda u Selce gdje je bila cuga i docek muzika i spavanje,a sve za 100 kuna kotizacije!!!!

Delnice takodjer imaju dobar rally po gorskom kotaru i sire sa cugom i klopom obavezno sa kotizacijom 100 kuna!

Dakle treba svakako pogledati i probati!!!!1
DAJ NEEEE SEEEEEERIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!

My wife yes
My dog maybe
My motorcycles NEVER!!!!

Offline Lolo

• Zapreššić
  • Moderatori
  • BMW F650 GS Dakar-R1200GS
« Odgovori #6 : Veljača 15, 2007, 20:37:47 pm »
Moraš li doći sa nečim što je vozio Br. 1 ili može i nešto novije za taj provod i tu cijenu  :icon_scratch: :icon_mrgreen:
Zamislite sebi tišinu koja bi nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju - Karel Čapek

Offline Piva

• Tourer
« Odgovori #7 : Veljača 15, 2007, 22:01:27 pm »
 ....koja slikica sa susreta prošle godine u Ivaniću(ove nisu tak loše ispale)

Offline Promil

• Gorski Kotar
  • V.I.P. Member
  • 1602 wildića
« Odgovori #8 : Veljača 16, 2007, 00:10:03 am »
2 PIVA:to si ti slikala?????????Jel sigurno prošle godine,onaj drugi motor je od Mike Šnjarica a prošlu ga je godinu nešto ravnao ili generalku radio!!!!!!!!

2 lolo:ja idem sa svojim,ne zanima ih previše koje je godište motor,bitno da daš pare  :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:!!!!
DAJ NEEEE SEEEEEERIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!

My wife yes
My dog maybe
My motorcycles NEVER!!!!

Offline Direktor

• Karlovac
  • Old School
« Odgovori #9 : Veljača 16, 2007, 08:07:44 am »
E ovo je super, nisam znao da i motori novije godišta mogu sudjelovati na tome! Mislio sam da je to rezervirano samo za oldtimere :icon_mrgreen:. Onda bi se na jednom reliju mogli i najti :icon_pidu:
Street Illegal

Offline Piva

• Tourer
« Odgovori #10 : Veljača 16, 2007, 14:23:25 pm »
2 PROMIL:
Da ,ja sam to slikala.Prošle godine kraj 8.mjeseca,sigurno. :icon_mrgreen:
Baš taj motor mi je zapeo za oko.
Poznanica mi vozi u oltimer klubu i rekla je da je taj motor svake godine na susretu,da je najstariji,a da ga vozi osoba približno istih godina. :icon_super: