Autor Tema: yamaha XVS 650A draagstar clasic  (Posjeta: 13275 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rude

• Vizir
  • **
  • Spol: Muški
  • Kymco Venox 250
Odg: yamaha XVS 650A draagstar clasic
« Odgovori #45 : Veljača 20, 2007, 18:03:43 pm »
U POTPUNOISTI SE SLAZEM SA CRNIM!!!! KAD TAD CES POZELJETI KOJU STOTINU KUBIKA VISE!
kako se zovu muhe u sloveniji?? ne zovu se, one same dojdu :)))

Offline simba

• Komarac
  • *
  • VN900
« Odgovori #46 : Ožujak 03, 2007, 18:01:01 pm »
Eto oet ja....!
Sad imam još veći problem....
Našao sam xvs 650a polovni u salonu, traže 49.300,00 kunića + prijepis.
Registriran do 6mj ove godine, može na kredit....!
A sad još jedna fora je da je prešao samo nekih 2900 km, dakle manje od 3000km!!!!!!!!!!!
Ne mogu vjerovati u takvo nešta....pošto je 2005 godište....!
Da li se to isplati kupiti, u nedoumici sam.
Ima ogrebotine na prednjem blatobranu, na lijevom deklu i na ispušnim cijevima sa desne strane.
Ne vidim druga oštečenja tako da mi nije jasno da li je padano ili je to oguljeno pri parkiranju drugih vozila ili predmeta u blizini.
Pomagajte u nedoumici sam!!!!!!
Na izgled je dobro očuvan osim tih ogrebotina.
Žao mi je nisam ga slikao da pokažem točno kako izgleda.
Život je pre kratak da bih žurio!

Offline choke

• Vizir
  • **
« Odgovori #47 : Ožujak 03, 2007, 18:46:45 pm »
Kilometri su moguči-a ćšto se tiče ogrebotina-to može biti svašta!!
amahahahhahahahaaaaaaaa

Offline Warg

• Cigangrad
  • Moderatori
  • kawasassi zr7
« Odgovori #48 : Ožujak 03, 2007, 22:16:11 pm »
Eto oet ja....!
A sad još jedna fora je da je prešao samo nekih 2900 km, dakle manje od 3000km!!!!!!!!!!!
Ima ogrebotine na prednjem blatobranu, na lijevom deklu i na ispušnim cijevima sa desne strane.
Ne vidim druga oštečenja tako da mi nije jasno da li je padano ili je to oguljeno pri parkiranju drugih vozila ili predmeta u blizini.

KUPI ODMAH,neš zažalit :icon_super:
Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkt i savjest stada
Friedrich Nietzsche

Offline Deny

• Vizir
  • **
« Odgovori #49 : Ožujak 04, 2007, 01:06:50 am »
Eto oet ja....!

nisi normalan

kupuješ 3 g stari dragstar 650 (koji je očito bio na podu)za 49 300 + 2450 prijepisa....umjesto da za 60 000kn uzmeš novi vn 900 ( i imaš dvije godine garancije)....a mislim da se i novog drageca da nać za ispod 60 000kn

Offline choke

• Vizir
  • **
« Odgovori #50 : Ožujak 04, 2007, 10:27:35 am »
Pevec rijeka-59660kuna
amahahahhahahahaaaaaaaa

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #51 : Ožujak 05, 2007, 22:38:55 pm »
bezveze je nekom govoriti kaj da kupi  i kaj je najbolje za njega, al svaki ima svoje i veli svoje mišljenje , zato smo i na forumu!
Prvo, ispričavam se Denyu na onoj usporedbi sa beverlijem i slažem se s njim da sa za samo malo više love može kupiti novi motor..vn 900 koji mislim da za tu lovu nudi najviše.
Drugo, ak misliš da ovaj star 650 vrijedi tu lovu, nemoj dvoumiti...ta oštećenja mogu nastati i bez pada...i pusti nas ostale da mislimo i pišemo kaj hoćemo...lijepo je vrijeme, sezona je tu, kupi ga i uživaj...kasnije uvijek možeš kupiti i bolje i jače, ak uopće bude potreba za tim!
pozdrav

bandit12

• Gost
« Odgovori #52 : Ožujak 10, 2007, 20:29:54 pm »
Ovo sve vise zvuci kao nagovaranje.... :icon_confused:
Mislim da bi svi mi najradije napisali,da bi kupili ono sto bi mi kupili,a ne ono sto covjeku treba.....
2Simba: ti si kupi ono si ti TI zelis i nemoras nikoga slusati o brzem,boljem ili jacem...ljudi kojima si postavio pitanje su ti samo odgovorili ono sto si ih pitao,nista vise.
Sa mnogima se i ja slazem da treba uzeti jaci motor jer apetiti rastu i to nazalost,mnogo brze nego sto su nase platezne moci. Sa druge strane nitko tebe ne poznaje bolje,nego sto se poznajes sam ali ako je "pad" rezultat zelje za slabijim motorom,mozda bi trebao drzati na umu da smo mi,kao vozaci motora,a ukljucujuci i tebe....svi podlozni padu i da cemo svi jednom i pasti,i opet,i opet.......
Niti jedan motorist nije od pada cijepljen,tako ni ti.
Ono sto je bitnije je,kako cemo se voziti i koliko cemo uzivati izmedju tih padova :icon_mrgreen:jer manji i slabiji motor nuzno ne znaci da je sigurniji,a pogotovo ne znaci da ces pasti ili sudariti se sa manje brzine.....
Ako sam dobro razumio,cini se da je upravo to tvoja politika.Pokusaj razumijeti da se netrebas ovako agresivno braniti od misljenja ljudi,koje si osim svega ti sam trazio. Samo prihvatiti mozda njihov pogled prvenstveno i zbog njihovog vozackog iskustva.
Ja,kao ziheras....ti samo mogu natuknuti da sto jaci motor ima sto bolje kocnice i sto boljustabilnost i balans....kako ces se ti voziti je iskljucivo tvoja stvar.
Pozdrav... :hello:

Offline simba

• Komarac
  • *
  • VN900
« Odgovori #53 : Ožujak 11, 2007, 10:10:49 am »
Pa da sad ja odgovorim na sve napisano.
Hvala svima na savjetu, zanimala su me razna mišljenja.
Doduše možda moje reakcije nisu baš dobre, ali imam možda razloga za njih.
Radi se o tome prvenstveno da nekih skoro 20-tak godina nisam vozio ništa jače od skutera 50ccm koji imam 4 godine.
pa sad nisam bio siguran šta želim.
Znam koji tip motora dolazi u obzir, a to je kruzer iliti kako zovu čoper iako to nema veze sa čoperom.....!
Nadalje, nisam bio siguran u izbor, kardan ili remen, dalje zrakom ili vodom hlađen i još pokoja karakteristika.
Da još dodam da me zanima vožnja laganog tipa, da ne kažem polagance da vidim šta se događa oko mene tj. da gledam prirodu kojom se vozim.
Jedino mi ne paše kod motorista, iako to drugi vole, vožnja na zadnjem jer imao sam priliku biti ugrožen od strane takvih vozača iako sam bio u autu.
Nisam niti pobornik otvorenih auspuha jer ne želim privlačiti pažnju na takav način, a i smetalo bi me u uživanju vožnje.
Najsretniji bih bio da mogu srediti ono što sam počeo praviti, ali u našoj državi je to teško i dugo traje, pa sam odlučio da nešta kupim da se mogu voziti, a kad sastavi ima vremena.
Tu je na kraju činjenica da mi koji imamo obitelji i ostale obveze uvijek smo u gabuli sa novcem ma koliko ga imali.
Da ne kažem kupuje se na kredit, pa je onda najbitnije odnos uloženo-dobiveno.
I onda kad se to sve pobrka u glavi, pa još pokoje uvjeravanje da ti ne treba motor onda tu bude i velikih nedoumica.
Bude šou program u glavi i teško je donijeti pravu odluku šta ustvari želiš, da li zadovoljava potrebe i mogučnosti.
Sorry svima ako sam se istresao na nekoga, nije mi bila namjera.
Mislim da sam došao do nekog rješenja, bar se nadam....
VN900 je najbolje u igri, s obzirom na cijenu i performanse. Bar mi se tako čini iz mog kuta gledišta.
Možda griješim, ali eto nitko nije bezgrešan.
Puno hvala na postovima, puno su mi pomogli.
Nadam se da čemo se vidjeti na cesti, na skupovim itd.
Još jednom hvala, pišite i dalje komentare i na ovaj malo poduži tekst.

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #54 : Ožujak 11, 2007, 15:00:48 pm »
Osobno ne volim taj motor, ali mislim da si dobro izabrao. kawasaki je zadnji par godina glavni u otme - dobiješ puno za solidnu cijenu
google master

bandit12

• Gost
« Odgovori #55 : Ožujak 11, 2007, 23:44:42 pm »
Dobar izbor.....i zlatna sredina :icon_thumright:

Offline simba

• Komarac
  • *
  • VN900
« Odgovori #56 : Ožujak 16, 2007, 19:17:36 pm »
E sad da zatvorim temu ili da ostavim?
Danas 16.032007 bio u MMS Požega i naručio motor..... Kakasvaki VN900 clasic....!
Eto sad više ne moram da se patim oko izbora, sad je gotovo, nadam se uskoro vožnji.....jer lijepo je vrijeme, a sin mi zapljenio skuter tako da sam pješak.....!
Eto toliko od ja, bar za sada.
Još jednom puno H V A L A svima na pomoći i savjetima, ja zaglavio na ovome što napisah.
Računica je bila najjednostavnija uloženo - dobiveno....uskoro će stići nadam se.

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #57 : Ožujak 16, 2007, 21:31:10 pm »
čestitam...imal sam priliku i voziti vn 900 i motor je zbilja ok...vjerujem da nebudeš požalil niti sekunde!

Offline Deny

• Vizir
  • **
« Odgovori #58 : Ožujak 16, 2007, 22:09:30 pm »
dobar izbor....puno sreće s pilom i u vožnji....ak ti se da,napiši par dojmova kad je dobiješ.

Offline oorascan

• Komarac
  • *
« Odgovori #59 : Ožujak 17, 2007, 09:56:20 am »
Čestitam lijep izbor, puno lijepih kilometara...
pozdrav....
neodoljivi....